- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Trebam vašu pomoć

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Trebam vašu pomoć Empty
PostajNaslov: Trebam vašu pomoć   Trebam vašu pomoć Icon_minitimečet lip 04, 2020 10:14 am

Našla sam neku stranicu gdje se gledaju videa na youtube. Minimalna isplata je 100 dolara. Videa su duga, ali i plaćena, tj. piše koliko bi trebali dobiti za pregled. 
Prešla sam tih 100 dolara, ali mi sada traže 30 referala.
Molila bih vas da se registrirate na ovaj link, a ako budu plaćali javim vam (jedna od opcija isplate je i pay pal)

https://yacvideon.site/769135857000947/

Hvala svima na pomoći   frend

daco likes this post

[Vrh] Go down
Ultra-HD-Video

avatar


Broj postova : 1
Join date : 19.06.2014
Age : 34

Trebam vašu pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Trebam vašu pomoć   Trebam vašu pomoć Icon_minitimesri kol 12, 2020 5:50 am

Vesnatg je napisao/la:
Našla sam neku stranicu gdje se gledaju videa na youtube. Minimalna isplata je 100 dolara. Videa su duga, ali i plaćena, tj. piše koliko bi trebali dobiti za pregled. 
Prešla sam tih 100 dolara, ali mi sada traže 30 referala.
Molila bih vas da se registrirate na ovaj link, a ako budu plaćali javim vam (jedna od opcija isplate je i pay pal)

https://yacvideon.site/769135857000947/

Hvala svima na pomoći   frend
I ja imam isti problem. Zaradio sam 112 dolara vrlo brzo i kad sam krenuo isplatiti na PayPal , tražili su me 30 referala. Probao sam kupiti tih 30 referala sa zaradom koju sam ostvario , ali ne dopuštaju korištenje zarađenog novca za kupovinu referala , već se mora uplatiti na Bitcoin , a za to nemam mogućnosti.

Tako da vas molim baš kao i ova gospođa Vesnath da se registrirate na ovaj moj link i tako pomognete - https://ubovideon.pw/487666396424174/

Zahvaljujem unaprijed svakome tko pomogne.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Trebam vašu pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Trebam vašu pomoć   Trebam vašu pomoć Icon_minitimesri kol 12, 2020 6:16 pm

Ultra-HD-Video je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Našla sam neku stranicu gdje se gledaju videa na youtube. Minimalna isplata je 100 dolara. Videa su duga, ali i plaćena, tj. piše koliko bi trebali dobiti za pregled. 
Prešla sam tih 100 dolara, ali mi sada traže 30 referala.
Molila bih vas da se registrirate na ovaj link, a ako budu plaćali javim vam (jedna od opcija isplate je i pay pal)

https://yacvideon.site/769135857000947/

Hvala svima na pomoći   frend
I ja imam isti problem. Zaradio sam 112 dolara vrlo brzo i kad sam krenuo isplatiti na PayPal , tražili su me 30 referala. Probao sam kupiti tih 30 referala sa zaradom koju sam ostvario , ali ne dopuštaju korištenje zarađenog novca za kupovinu referala , već se mora uplatiti na Bitcoin , a za to nemam mogućnosti.

Tako da vas molim baš kao i ova gospođa Vesnath da se registrirate na ovaj moj link i tako pomognete - https://ubovideon.pw/487666396424174/

Zahvaljujem unaprijed svakome tko pomogne.
Ja mislim da nema ništa od tih stranica. Pokušala sam kupiti referale preko one banke što je oni promoviraju ali se nisam uspjela registrirati na nju. Verifikacija mi nikako ne uspijeva. Moj prijatelj je imao preko 30 referala, ako hoće odmah isplatu mora uplatiti depozit od 15 dolara, a ako neće mora čekati 30 dana. Tih 30 dana je već odavno prošlo i nije dobio ništa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trebam vašu pomoć Empty
PostajNaslov: Re: Trebam vašu pomoć   Trebam vašu pomoć Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trebam vašu pomoć
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trebam pomoć
» Trebam pomoć!!!
» SHBUX-trebam pomoc sa informacijama
» POMOĆ ZA GRANDBUX
» Trebaju mi pomoc i informacija

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: TREBAM POMOC-
Forum(o)Bir: