- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 POPIS SCAM STRANICA

Go down 
+9
maximilijan
milanzivkovic1
dincila
ana000
schweinii31
verka
Justanyone
saleso
admin
13 posters
Autor/icaPoruka
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimeuto srp 22, 2014 3:04 pm

POGLEDAJTE POPIS SCAM STRANICA

nisam želio kopirat ovdje sve stranice jer bi onda ovaj post bio nepregledan
ovako kliknete na link pa lijepo pronađite da li je na listi stranica
na koju ste se planirali registrirati i provjerite da li je SCAM
sve SCAM stranice su poredane po abecedi tako da vam neće biti
problem naći stranicu koju želite provjeriti
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimeuto kol 12, 2014 1:11 am

Veoma korisno, ja sam naleteo na ovaj sajt http://ptccentral.com/ ako nista malo je lepse uradjen i opsirnije je napisano, mozda pomogne nekome Smile
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
Justanyone

avatar


Broj postova : 2
Join date : 29.08.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimesri ruj 03, 2014 8:45 pm

Zna li netko ovdje nešto o ayuwage?
[Vrh] Go down
verka
DONATORI
DONATORI
verka


Broj postova : 5
Join date : 21.04.2014
Age : 67
Lokacija : Beograd

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet ruj 04, 2014 12:00 pm

Justanyone je napisao/la:
Zna li netko ovdje nešto o ayuwage?

Za mene je odlicna stranica.
Dnevno isklikam oko $0.30 bez i jednog referala i to samo ads, bez offers i ostalih nacina zarade.
Isplacujem na $10 i cekam oko 7 dana.
Za to mi treba otprilike mesec i 10 - 15 dana.
Jos uvek me isplacuju redovno.
[Vrh] Go down
http://verkagetpaidonline.wix.com/freemoneyonline
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet ruj 04, 2014 5:00 pm

verka je napisao/la:
Justanyone je napisao/la:
Zna li netko ovdje nešto o ayuwage?

Za mene je odlicna stranica.
Dnevno isklikam oko $0.30 bez i jednog referala i to samo ads, bez offers i ostalih nacina zarade.
Isplacujem na $10 i cekam oko 7 dana.
Za to mi treba otprilike mesec i 10 - 15 dana.
Jos uvek me isplacuju redovno.
Ja sam mukotrpno klikao za $5.00 i kad sam htio da isplatim banovali su me bez ikakvog razloga, toliko o poštenju ...
[Vrh] Go down
Justanyone

avatar


Broj postova : 2
Join date : 29.08.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet ruj 04, 2014 8:45 pm

Vidjela sam da ima malo boljih reklama ujutro na kojima se da dobro zaraditi. Je li pravilo da se takve obnavljaju samo prijepodne svakih pola sata ili je uobičajeno kroz cijeli dan, pa im sad nešto ne valja? (danas se srušila stranica). Ove po 0.001 ima svakih 5 min
[Vrh] Go down
verka
DONATORI
DONATORI
verka


Broj postova : 5
Join date : 21.04.2014
Age : 67
Lokacija : Beograd

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepet ruj 05, 2014 1:57 am

Justanyone je napisao/la:
Vidjela sam da ima malo boljih reklama ujutro na kojima se da dobro zaraditi. Je li pravilo da se takve obnavljaju samo prijepodne svakih pola sata ili je uobičajeno kroz cijeli dan, pa im sad nešto ne valja? (danas se srušila stranica). Ove po 0.001 ima svakih 5 min


Nema pravila, ja sam ulogovana stalno na stranici i u prolazu refreshujem i uvek ih ima, najvise od 0.003 i 0.001 a onih od 0.05 i 0.15 ima najvise nocu.
Cesto im se desava da im je stranica off line, samo je zatvori i otvori ponovo.
[Vrh] Go down
http://verkagetpaidonline.wix.com/freemoneyonline
ana000
DONATORI
DONATORI
ana000


Broj postova : 0
Join date : 20.05.2014
Lokacija : Rijeka

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 02, 2014 1:06 am

Na onom popisu za croclix pise big scam, a ja sam mislila da je ok. Sto vjerovati?
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 02, 2014 1:19 am

ana000 je napisao/la:
Na onom popisu za croclix pise big scam, a ja sam mislila da je ok. Sto vjerovati?
CROCLIX radi bez greske nije scam
imas i pod mojim preporukama dokaze o isplati
a i vlasnik CROCLIXA je clan foruma
pa mozes poslati i poruku (pogledaj pod moju temu za CROCLIX)
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
ana000
DONATORI
DONATORI
ana000


Broj postova : 0
Join date : 20.05.2014
Lokacija : Rijeka

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 02, 2014 1:33 am

Ok. Znaci nije im onaj popis scama bas tocan...
[Vrh] Go down
ana000
DONATORI
DONATORI
ana000


Broj postova : 0
Join date : 20.05.2014
Lokacija : Rijeka

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 02, 2014 1:35 am

Hvala Wink
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 02, 2014 4:25 pm

vidi sto se tice ovog oko scama za croclix
vidi ovo

http://prntscr.com/4sci7g
i ovo:
http://prntscr.com/4sciau

vidis da nije ista stranica
ova prava je croclix.me
POPIS SCAM STRANICA Icon_smile
to je netko zelio uzet lovu ekipi jer je otvorio scam stranicu sa istim imenom ali
drugom adresom
POPIS SCAM STRANICA Icon_smile
malo sam gledao jer me zacudilo da su ovi krivo napisali ali eto ipak je sve ok
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
dincila

dincila


Broj postova : 3
Join date : 26.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Hvala adminu. Kada pogledam ovaj popis zapitam se ima li ijna stranica koja je poštena tj. koja isplaćuje ovu crkavicu. Ja sam si dao truda i ispitujem jednu po jednu. Do sada nisam dobio niti jednu isplatu i polako u ovo uopće ne vjerujem.    POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepon lis 06, 2014 11:16 am


Admin je napisao/la:
POGLEDAJTE POPIS SCAM STRANICA

nisam želio kopirat ovdje sve stranice jer bi onda ovaj post bio nepregledan
ovako kliknete na link pa lijepo pronađite da li je na listi stranica
na koju ste se planirali registrirati i provjerite da li je SCAM
sve SCAM stranice su poredane po abecedi tako da vam neće biti
problem naći stranicu koju želite provjeriti
[Vrh] Go down
dincila

dincila


Broj postova : 3
Join date : 26.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepon lis 06, 2014 11:19 am

Na ovim stranicama sam došao do isplate i naravno ili ne isplaćuju ili me blokiraju ili se jednostavno ugase: Regalclix, Neatclix, BuxVeritase, Family Clicking (traže uplatu prije isplate), Moonbox, Visitzen, Vap Bux. Eto, nadam se da sam vam pomogao da ne gubite vrijeme uzalud jer ovo je čisti SCAM. Molio bih članove da pošalju popis stranice koje plaćaju (ukoliko ih ima), a ja ću ovdje redovito objavljivati prevarante.
[Vrh] Go down
milanzivkovic1

avatar


Broj postova : 1
Join date : 18.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet lis 23, 2014 10:54 am

Sta da kazem ode 2000 R.R na Probuxu.Juce su prestali sa radom.Na Fusebux ode golden clanstvo i preko 700 R.R.
[Vrh] Go down
maximilijan

avatar


Broj postova : 11
Join date : 23.09.2014
Age : 61
Lokacija : beograd

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened stu 02, 2014 9:06 am

moram da vas obavestim da do juce veoma poverljiv sajt danas ocigledno ne, vise ne isplacuje nikome nista, nema ni foruma, takodje nisam siguran za sajt the bux.net, da li neko ima iskustva, umalo da zaboravim na clicksence sta mislite o toj stranici pozdrav!
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened stu 02, 2014 12:58 pm

clixsense je jedina stranica za koju mozes biti siguran da nikad nece u scam
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Bridzi7

avatar


Broj postova : 5
Join date : 23.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened stu 23, 2014 9:28 am

I Goldenclix ode u scam,bar po meni.Isplata samo na Paypal,na forum ne mozes postaviti nista.Silverclix i Clixbox ista banda.Toliko o postenju nasih ljudi!?S obzirom da su se udruzili sa Twikerzom bojim se da i njih ne povuku , dosad posteni bili i Twikerz i Yougetprofit
[Vrh] Go down
http://sigurnadodatnazaradananetu.blogspot.com/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened stu 23, 2014 2:15 pm

Bridzi7 je napisao/la:
I Goldenclix ode u scam,bar po meni.Isplata samo na Paypal,na forum ne mozes postaviti nista.Silverclix i Clixbox ista banda.Toliko o postenju nasih ljudi!?S obzirom da su se udruzili sa Twikerzom bojim se da i njih ne povuku , dosad posteni bili i Twikerz i Yougetprofit

golden clix isplacuje bez greske a forum radi samo je ogranicio pisanje
odnosno napisete sta zelite i nakon provjere bit ce vam objavljeno na forumu
to je napravljeno jer je bilo previse krsenja pravila odnosno reklamiranja stranica
isto tako silverclix placa bez greske, sto se tice payza tu je problem skoro kod svih stranica
jer se najvise koristi paypal pa ljudi manje ulazu preko payza i onda vecina stranica kako
sta dobiju od ulaganja na payza odmah otvore payzu za isplatu i onda mozete uzeti isplatu
sto se tice clixboxa trenutno je problem oko isplata ali vjerujem da ce jako brzo sve biti
kako treba samo skupljajte u balance i poslje uzmete bez problema isplatu
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepon stu 24, 2014 2:02 am

Nisam htio nacinjat ovu temu, vezanu za ove stranice al evo kad ste vec spomenuli pogledajte moje stanje na SliverClix-u. Zadnji zahtjev za isplatu izgleda ovako:

POPIS SCAM STRANICA 2qkqtrr

Znaci, za 3 dana punih mjesec dana kako sam poslao zahtjev za isplatu i jos uvijek nista, tiket za pomoc u ovom slucaju nisam slao, jos uvijek cekam da vdim ste ce se desit, pa ako netko ima sta za dodat, bilo objasnjenje ili nesto s cim je upoznat izvolite, al ja se sjecam svoje prethodne isplate sa Silvera, bola je u roku od 7 dana o ova je dosla do 30 dana, pa?
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepon stu 24, 2014 2:28 am

dobit ces sigurno strpi se jos malo
ja sam predzadnju cekao oko 30 radnih dana i dobio
a zadnju nekih 15 radnih dana
drzim fige da dobijes sto prije
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Bridzi7

avatar


Broj postova : 5
Join date : 23.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepon stu 24, 2014 11:29 pm

Ma hajde ubedi me boljim argumentima...Nisam od juce u ovome!Izdaleka vristi od scama,nisam negativna ali mi sumnjivo da odjednom svi njihovi sajtovi imaju problema.
[Vrh] Go down
http://sigurnadodatnazaradananetu.blogspot.com/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimeuto stu 25, 2014 2:19 am

Bridzi7 je napisao/la:
Ma hajde ubedi me boljim argumentima...Nisam od juce u ovome!Izdaleka vristi od scama,nisam negativna ali mi sumnjivo da odjednom svi njihovi sajtovi imaju problema.
vidi nemam te ja sta uvjeravat
nisam ja vlasnik tih stranica
ja isto klikam kao i ti
samo sam ti napisao svoja iskustva
i da sam siguran da ces dobiti isplatu
a sto se tice kasnjenja isplata nije to od jucer
vec mjesecima je tako ali ne samo njima nego vecini stranica
moje je misljenje da silver i golden nece brzo u scam
a to sto ne placaju na vrijeme je druga stvar
nazalost volio bi ja da je sve po TOSu ali....
nista drzim fige da sto prije dobijes isplatu
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet stu 27, 2014 2:51 am

Bridzi7 je napisao/la:
Ma hajde ubedi me boljim argumentima...Nisam od juce u ovome!Izdaleka vristi od scama,nisam negativna ali mi sumnjivo da odjednom svi njihovi sajtovi imaju problema.
evo legendo ko ceka taj i doceka
taman lipo legla isplata sa SilverClixa evo i dokaz:
POPIS SCAM STRANICA Silver10
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Bridzi7

avatar


Broj postova : 5
Join date : 23.09.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet stu 27, 2014 6:43 am

Problem je kako ja da naplatim moj rad iz Srbije s obzirom da na Paypal nemozemo primati novce...Predugo imaju taj problem,navodno je trebalo biti reseno kad se udruze sa Maryjoy al od toga nema nista zasad.Ne bih da klikam do besvesti a da ne mogu dici pare.Toliko o tome Smile
[Vrh] Go down
http://sigurnadodatnazaradananetu.blogspot.com/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet stu 27, 2014 2:06 pm

Bridzi7 je napisao/la:
Problem je kako ja da naplatim moj rad iz Srbije s obzirom da na Paypal nemozemo primati novce...Predugo imaju taj problem,navodno je trebalo biti reseno kad se udruze sa Maryjoy al od toga nema nista zasad.Ne bih da klikam do besvesti a da ne mogu dici pare.Toliko o tome Smile

vidi koliko sam ja procitao poceo je raditi PayPal u Srbiji
a sto se tice drugih procesora mislim payza,egopay i drugi
to je problem svim stranicama jer se najvise ulaze preko PayPala
tako da i najvise isplata ide preko njega
eto kao sto ste vidjeli iz dokaza isplate idu bez problema
kao sto sam i tvrdio od pocetka a za druge procesore tu ce vam malo
biti problem jer sve stranice imaju problem oko isplate odnosno manjak
ulaganja tako da se onda i vise ceka na isplatu
nista predlazem da malo pogledate po internetu jer kako sam procitao
misli da je kod vas sad PayPal poceo raditi bez problema
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimečet tra 16, 2015 9:28 pm

Šta je sa BizClix i Clixbox? Dal te stranice još uvijek rade i dali plaćaju??

Po onom što sam vidio, malo su zapuštene.
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimesub tra 18, 2015 6:08 pm

inoxzg je napisao/la:
Šta je sa BizClix i Clixbox? Dal te stranice još uvijek rade i dali plaćaju??

Po onom što sam vidio, malo su zapuštene.

Zaboravi ih, ne placaju ima vise od 3 mjeseca, iskoristi naklikano za reklame i brisi oba sajta.
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened tra 19, 2015 10:02 pm

I kažu da naši ljudi nisu prevaranti. Ha.. Više vjerujem nekim stranim administratorima nego ovim našim.
[Vrh] Go down
maximilijan

avatar


Broj postova : 11
Join date : 23.09.2014
Age : 61
Lokacija : beograd

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimepet lis 07, 2016 7:55 pm

Molim za komentar ako neko ima iskustva sa sajtovima MyProtrafficmonsoon, GDI,stiforp.com
[Vrh] Go down
ptcpotraga

ptcpotraga


Broj postova : 3
Join date : 24.09.2017

POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitimened ruj 24, 2017 7:28 am

Pozdrav svima... Ima li neko iskustva sa Paypal.bux-om? Poprilično je dobro plaćen klik, pa me to malo zbunjuje
[Vrh] Go down
Sponsored content





POPIS SCAM STRANICA Empty
PostajNaslov: Re: POPIS SCAM STRANICA   POPIS SCAM STRANICA Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
POPIS SCAM STRANICA
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija
» Dollarsincome.com? - SCAM ili ne
» bearbux scam ili ne
» Kako prepoznati SCAM?!
» PTCircle postaje scam?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: SCAM PTC STRANICE-
Forum(o)Bir: