- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 EightCli8 suspenzija

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Dime
DONATORI
DONATORI
Dime


Broj postova : 25
Join date : 24.07.2014
Lokacija : Skopje

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimesri stu 26, 2014 7:49 pm

ozdrav drustvo!!
Pre deset dana registovao sam se na EightCli8 i mnogo dobro je islo, zaradio sam neki 3 dolara, cak sam hteo i da je reklamiram. Medzutim sinoc sam suspendovan. Ne znam zasta, ne koristim botove i druge zaebancie nego samo klikam. Hteo sam da posaljem ticket suport, ali ne mogu, ne znam kako da dodjem do njega.
Jel zna ne ko nesta z ovu stranicu, da nije scam.
Aj pishite!!!
EightCli8 suspenzija Screenshot2]EightCli8 suspenzija Screenshot2
[Vrh] Go down
suncica77

avatar


Broj postova : 2
Join date : 28.09.2014

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimečet stu 27, 2014 9:07 pm

To se i meni desilo nakon nekoliko dana klikanja, kako sam shvatila prve dvije reklame se nisu smjele klikati (zamka) automatski te blokiraju.
[Vrh] Go down
Dime
DONATORI
DONATORI
Dime


Broj postova : 25
Join date : 24.07.2014
Lokacija : Skopje

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimečet stu 27, 2014 9:10 pm

Hvala na informacii, a kako uputiti ticket suport??
[Vrh] Go down
suncica77

avatar


Broj postova : 2
Join date : 28.09.2014

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimečet stu 27, 2014 9:16 pm

E to ne znam, baš sam sad provjerila, nalog mi je i nakon više od mjesec dana suspendovan. A može se vidjeti forum, tu sam našla tu info, gdje admin naglašava suspendovanjem svakog ko klikne te dvije reklame...i meni se sviđala ta stranica dok sam bila na ptc stranicama, sad samo Neobux i mirna Bosna Smile pozz
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimepet stu 28, 2014 4:43 am

MIslim da niste suspendovani zbog kliktanja na pogresne reklame. Isto se u isto vreme desilo i meni i svim mojim referalima. Support ne moze da se iskoristi zato sto te vraca na pocetnu stranu. Jedino logicno objasnjenje je da je sajt prestao da radi ili presao u scum. U svakom slucaju, dao sam im rok do sutra, a onda ga brisem iz liste!
[Vrh] Go down
caki2706
DONATORI
DONATORI
caki2706


Broj postova : 6
Join date : 26.08.2014
Age : 44
Lokacija : Vukovar

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimepet stu 28, 2014 7:47 pm

E prijatelju zato sam ja tebe i pitao pre par dana za EightClix,jer sam vidio na scamdetector-u da je taj sajt scam zbog toga što bez razloga suspendira račun!
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitimepet stu 28, 2014 11:41 pm

Sta da ti kazem.. Kod mene je radio super, davao isplate, cak su i komunicirali sa mnom u rekordnom roku, sve je ukazivalo na pouzdanost i profesionalizam.. Ali izgleda da nije bilo dovoljno mudrosti u meni..
[Vrh] Go down
Sponsored content





EightCli8 suspenzija Empty
PostajNaslov: Re: EightCli8 suspenzija   EightCli8 suspenzija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EightCli8 suspenzija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: SCAM PTC STRANICE-
Forum(o)Bir: