- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 EGOPAY

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

EGOPAY Empty
PostajNaslov: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimepon sij 19, 2015 11:21 pm

Platni procesor EGOPAY otišao u SCAM???
Ova vijest me danas šokirala!
Da platni procesor može otići u SCAM?
Odmah sam pokušao potrošiti svoje $ sa Egopaya, ali transakcije nisam mogao dovršiti, što znači da ne mogu do svog novca.
Još se nadam da je možda problem do njihovog servisa, da će poteškoće biti otklonjene.

Uglavnom, ne uplaćujte novac na svoje EGOPAY račune, jer se zasad ne može do toga novca!!!
A vjerovatno ni ubuduće!
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimečet sij 22, 2015 2:21 am

Evo, EGOPAY servis je proradio i ja sam odmah podigao svoj novac!
Ubuduće oprezno s njime!
[Vrh] Go down
zorica

zorica


Broj postova : 3
Join date : 20.10.2014
Age : 58
Lokacija : Ruma

EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimečet sij 22, 2015 11:35 am

pa ja upravo postavih pitanje u vezi njega:( dve stranice su mi uplatile na njega ali tih uplata nema Sad a posto su mi samo on ili paypal koji u Srbiji ne vazi ne znam kako da resim problem
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimečet sij 22, 2015 11:42 am

zorica je napisao/la:
pa ja upravo postavih pitanje u vezi njega:( dve stranice su mi uplatile na njega ali tih uplata nema Sad a posto su mi samo on ili paypal koji u Srbiji ne vazi ne znam kako da resim problem

Egopay servis je tek kasno sinoć proradio, pošalji suport ticket  svojim stranicama koje su ti izvršile uplate, da provjere da li je doista izvršena uplata na Egopay. Ako nije prošla isplata na Egopay, trebaju ti vratiti novac na account balance.
Ja sam davno prije imao takva dva slučaja, na Probuxu i Neobuxu, pa mi je novac vraćen na account balance.
[Vrh] Go down
zorica

zorica


Broj postova : 3
Join date : 20.10.2014
Age : 58
Lokacija : Ruma

EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimečet sij 22, 2015 11:52 am

Hvala Smile
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitimepet oľu 20, 2015 9:26 pm

Egopay je mrtav?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





EGOPAY Empty
PostajNaslov: Re: EGOPAY   EGOPAY Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
EGOPAY
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» EgoPay

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: SCAM PTC STRANICE-
Forum(o)Bir: