- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 trafficmonsoon

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 22, 2015 5:05 pm

trafficmonsoon F0rspf

https://trafficmonsoon.com/?ref=chkojic


Isplata u roku od 24 sata. Sajt je daleko bolji od DIGADZ i paidverts. Sajt je potvrdjen, sto se toga tice ne morate da brinete. Vrednosti reklama su 0.01$ i 0.02$....dnevno samo od reklama zaradite 0.1$-0.15$ plus 100% od DR. Takodje imate i adpakete. Da bi se kvalifikovali za zaradu od DR i Adpaketa treba da odgledate 10 surfova. Reklame ne moraju da se gledaju. Vracam uslugu svima koji se registruju preko mog linka i to visestruko.

https://trafficmonsoon.com/?ref=chkojic
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepet sij 23, 2015 2:53 pm

potvrdujem sajt je extra 100% zarada od DR, tako da ovo morate iskoristiti ...
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepet sij 30, 2015 8:07 pm

[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepet sij 30, 2015 10:04 pm

Cestitam Smile
[Vrh] Go down
maliminik

maliminik


Broj postova : 2
Join date : 15.02.2015
Age : 47

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 16, 2015 12:21 am

Pozdrav iz Makedonije....

Molim vas, ukoliko imate malo vise vremena da mi bolje objasnite sta se ustvari ovde radi?
Moj engleski je vrlo slab pa tako mogu samo da blenem i nista da ne razumem. 
Svaki dan po nekoliko puta udjen na stranicu i uvek odgledam vise od 10 Start surfing reklame (pre je bilo Start surfing 2:1 a sada Start Surfing 1:1), kredite koje dobijem stavim na na stranice koje reklamiram, mislim da sam to dobro razumeo ali problem je sa placenim reklamama, dobijem po 2-3 reklame na dan od po 0.01, odgledam te reklame i zaradin 0.02 - 0.03 dnevno, mislim da je to mnogo malo. U toku dana ponekad tobijem po neku reklamu od 0.01 pa cak i od 0.02 i odgledam i te reklame ali za njih ne dobijem nista, moj balans je i dalje kao sto je bio pre toga. 
Prvi put sam ulozio 5.95$ za Site Ad, drugi put 1$ za Cash Link i treci put 5$ za Monsoon Traffic Ad Package, misleo sam da treba da ulozim da bi dobijao vise placenih reklama. 
Dali ovde postoji mogucnost za unapredjivanje u veci level?

Nemojte mi zameriti za padeze, mi nemamo to Smile
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 16, 2015 1:16 pm

Ne trebaš ništa ulagati ako ne želiš na ovoj stranici, zadnjih dana su smanjene reklame jer ima jako puno članova i desi se kad je pogledaš da je ona već istekla i zato nisi ništa dobio. Ovdje je najbolja zarada od direktnih referala ili od share pozicija, jedna share košta 50$ i dobiješ 55$ za 50 dana, znači svaki dan dobiješ 1$ od te pozicije i kad dođeš do 50$ možeš kupiti još jednu. Probaj naći kojeg referala i zarada će ti se bitno povećati jer imaš 100% od cash link reklama koje tvoj referal klikne i 10% ako tvoj referal kupi share.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 16, 2015 2:15 pm

Da malo je manje reklame, ali opet kad se udje vise puta mozes uhvatiti 7-8 × $0.01
[Vrh] Go down
Sponsored content





trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: trafficmonsoon   trafficmonsoon Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
trafficmonsoon
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Trafficmonsoon
» Trafficmonsoon
» Isplata Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: POHVALITE SE ISPLATAMA-
Forum(o)Bir: