- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Razmjena referala - andara

Go down 
+9
edin1111
sluzimonarodu
dasdo
schweinii31
zkov154
andara
daco
Klicic
Spurs1882
13 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimeuto oľu 17, 2015 3:59 pm

original post je izbrisan jer ova stranica više ne postoji...ako može admin da se ovaj topić obriše da ne buni nove članove


Zadnja promjena: andara; čet vel 11, 2016 7:12 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Spurs1882
DONATORI
DONATORI
Spurs1882


Broj postova : 36
Join date : 09.11.2014
Age : 28
Lokacija : Varaždin

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimeuto oľu 17, 2015 7:32 pm

Ja sam zainteresiran za razmjenu, ali samo ukoliko neces odustati nakon 2 dana. Moja stranica koju nudim u razmjenu je BronClix. 

http://www.bronclix.com/?ref=Spurs1882
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimeuto oľu 17, 2015 9:37 pm

Spurs1882 je napisao/la:
Ja sam zainteresiran za razmjenu, ali samo ukoliko neces odustati nakon 2 dana. Moja stranica koju nudim u razmjenu je BronClix. 

http://www.bronclix.com/?ref=Spurs1882
Ja se regala i klikam, ne brini za moju aktivnosti, aktivna svaki dan, nadam se isto i od tebe Very Happy
[Vrh] Go down
Spurs1882
DONATORI
DONATORI
Spurs1882


Broj postova : 36
Join date : 09.11.2014
Age : 28
Lokacija : Varaždin

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimeuto oľu 17, 2015 9:47 pm

andara je napisao/la:
Ja se regala i klikam, ne brini za moju aktivnosti, aktivna svaki dan, nadam se isto i od tebe Very Happy
Evo, registrirao sam se i ja. Ne moras ni ti brinuti sto se tice aktivnosti. Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimeuto oľu 17, 2015 10:47 pm

Spurs1882 je napisao/la:
andara je napisao/la:
Ja se regala i klikam, ne brini za moju aktivnosti, aktivna svaki dan, nadam se isto i od tebe Very Happy
Evo, registrirao sam se i ja. Ne moras ni ti brinuti sto se tice aktivnosti. Very Happy
hvala Very Happy
[Vrh] Go down
Spurs1882
DONATORI
DONATORI
Spurs1882


Broj postova : 36
Join date : 09.11.2014
Age : 28
Lokacija : Varaždin

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 7:20 am

andara je napisao/la:
Spurs1882 je napisao/la:
andara je napisao/la:
Ja se regala i klikam, ne brini za moju aktivnosti, aktivna svaki dan, nadam se isto i od tebe Very Happy
Evo, registrirao sam se i ja. Ne moras ni ti brinuti sto se tice aktivnosti. Very Happy
hvala Very Happy
Hvala tebi. Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 8:13 am

Spurs mislim da od ovog Bronclix ništa, vidim na forumu čudne stvari, kad se odlučiš pošalji mi link za neku drugu stranicu da nastavimo razmjenu, nastavit ću klikati na Bronclix ali moja je procjena da je to već propalo...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 2:30 pm

andara je napisao/la:
Spurs mislim da od ovog Bronclix ništa, vidim na forumu čudne stvari, kad se odlučiš pošalji mi link za neku drugu stranicu da nastavimo razmjenu, nastavit ću klikati na Bronclix ali moja je procjena da je to već propalo...

Istog sam misljenja za bron, mislim da je vec otisao u scam. Sad mi zao sto sam ga forsirao na reklame i prikupio dvadesetak DR i sad je moram brisat.

Andara, usput, koliko se moze uhvatit na ovom sajtu dnevno, kakve su reklame i to, jel kao monsoon ili ima neke druge dodatke.
[Vrh] Go down
Spurs1882
DONATORI
DONATORI
Spurs1882


Broj postova : 36
Join date : 09.11.2014
Age : 28
Lokacija : Varaždin

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 3:43 pm

andara je napisao/la:
Spurs mislim da od ovog Bronclix ništa, vidim na forumu čudne stvari, kad se odlučiš pošalji mi link za neku drugu stranicu da nastavimo razmjenu, nastavit ću klikati na Bronclix ali moja je procjena da je to već propalo...
Ja cu nastaviti klikati do prve isplate pa cu vidjeti, a ti ako zelis, mozes se umjesto Brona registrirati na VenusBux ili UseClix.

VenusBux: http://www.venusbux.com/?ref=Spurs1882
 
UseClix: https://useclix.com/index.php?ref=Spurs1882
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 4:03 pm

Spurs1882 je napisao/la:
andara je napisao/la:
Spurs mislim da od ovog Bronclix ništa, vidim na forumu čudne stvari, kad se odlučiš pošalji mi link za neku drugu stranicu da nastavimo razmjenu, nastavit ću klikati na Bronclix ali moja je procjena da je to već propalo...
Ja cu nastaviti klikati do prve isplate pa cu vidjeti, a ti ako zelis, mozes se umjesto Brona registrirati na VenusBux ili UseClix.

VenusBux: http://www.venusbux.com/?ref=Spurs1882
 
UseClix: https://useclix.com/index.php?ref=Spurs1882
ostat ću za sada na Bronclix da ti pomognem, kad odlučiš napustiti tu stranicu onda ćemo se dogovoriti za dalje
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri oľu 18, 2015 4:10 pm

Klicic je napisao/la:
andara je napisao/la:
Spurs mislim da od ovog Bronclix ništa, vidim na forumu čudne stvari, kad se odlučiš pošalji mi link za neku drugu stranicu da nastavimo razmjenu, nastavit ću klikati na Bronclix ali moja je procjena da je to već propalo...

Istog sam misljenja za bron, mislim da je vec otisao u scam. Sad mi zao sto sam ga forsirao na reklame i prikupio dvadesetak DR i sad je moram brisat.

Andara, usput, koliko se moze uhvatit na ovom sajtu dnevno, kakve su reklame i to, jel kao monsoon ili ima neke druge dodatke.
Isti je vlasnik, ja sam ušla preko razmjene i klikala onako usput, ali sam s vremenom skužila da se dnevno više puta pojavljuju velike reklame od 0.025$ (obično uhvatim dvije takve dnevno, nekad i tri,  a ima ih još i po 0.01 i manjih), i onda sam si malo dala truda, pročitala TOS i vidjela da standard članovi imaju 100% od svojih direktnih referala kad ovi isto kliknu te velike od 0.025$. Moram priznati da se sad osjećam malo glupo što nisam prije skužila o čemu se radi, za isplatu sam skupila za manje od mjesec dana i naravno instant sjela kao i sa Traffismonson. Fora je u tome što nemaš svoj link i ne možeš tražiti referale dok nemaš najmanje 50 svojih klikova i moraš biti član 15 dana, vjerojatno zato nisam prije ni obraćala pažnju zašto se ta stranica tako jako reklamira. Ako trebaš referale na nekoj svojoj stranici možemo napraviti razmjenu, ja sam aktivna baš svaki dan...
[Vrh] Go down
Spurs1882
DONATORI
DONATORI
Spurs1882


Broj postova : 36
Join date : 09.11.2014
Age : 28
Lokacija : Varaždin

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet oľu 19, 2015 5:22 pm

andara je napisao/la:
ostat ću za sada na Bronclix da ti pomognem, kad odlučiš napustiti tu stranicu onda ćemo se dogovoriti za dalje
BronClix je definitivno otisao u SCAM. Sad 

Registriraj se u zamjenu na ovu stranicu: 
VenusBux: http://www.venusbux.com/?ref=Spurs1882
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet oľu 19, 2015 5:30 pm

Spurs1882 je napisao/la:
andara je napisao/la:
ostat ću za sada na Bronclix da ti pomognem, kad odlučiš napustiti tu stranicu onda ćemo se dogovoriti za dalje
BronClix je definitivno otisao u SCAM. Sad 

Registriraj se u zamjenu na ovu stranicu: 
VenusBux: http://www.venusbux.com/?ref=Spurs1882
Regala sam se, upravo klikam Very Happy
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepet oľu 20, 2015 11:09 am

andara je napisao/la:
Pozdrav ekipi, tražim aktivne referale za Adpageviews, u zamjenu se registriram na neku vama bitnu stranicu.

http://adpageviews.com/?ref=andara

Vlasnik je isti kao Trafficmonsson, isplate su instant, Paypal, Payza, za isplate na Payzu nema fee. Stranica već duže radi i uredno isplaćuje. Reklame se pojavljuju više puta dnevno i zato je dobro ulogirati se barem dva puta dnevno da ulovite one velike od 0.025$. Minimum za isplatu je 2$.

Baš mi je žao što nisam prije prepoznala potencijal ove stranice, uglavnom šaljite mi poruke ili objavite ovdje, nemam puno novijih stranica, a i neke stare,  tako da se lako možemo dogovoriti. 

Čekam.... cheers

http://prntscr.com/6hws97
bog kolegice ja sam se regao i počinjem sa radom izgleda mi dobro, Very Happy ,trenutno nemam nista pametno za razmjenu pa ti se regam da te malo poguram bez obaveza. Smile
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepet oľu 20, 2015 11:12 am

hvala daco, kad budeš imao nešto pametno samo mi pošalji poruku pa se regam Very Happy
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepet oľu 20, 2015 11:20 am

andara je napisao/la:
hvala daco, kad budeš imao nešto pametno samo mi pošalji poruku pa se regam Very Happy
ok ,iskreno jedva stignem i ovo ,a regao sam se zato štomi se čini zanimljivo Very Happy
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepet oľu 20, 2015 9:01 pm

Evo registracija i od mene!
Ako slučajno nisi do sada registrirana, meni bi odgovarala registracija na:

https://useclix.com/index.php?ref=zkov154
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub oľu 21, 2015 6:58 am

zkov154 je napisao/la:
Evo registracija i od mene!
Ako slučajno nisi do sada registrirana, meni bi odgovarala registracija na:

https://useclix.com/index.php?ref=zkov154
imam Useclix, daj mi nešto drugo i hvala što si se regao
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub oľu 21, 2015 3:27 pm

Nemam ništa pametno, gdje vjerovatno već nisi registrovana.
Nema veze, jedino ako možda nisi na ovoj:
http://acesandnudes.com/?ref=zkov154
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub oľu 21, 2015 4:01 pm

zkov154 je napisao/la:
Nemam ništa pametno, gdje vjerovatno već nisi registrovana.
Nema veze, jedino ako možda nisi na ovoj:
http://acesandnudes.com/?ref=zkov154
tu sam ušla preko neke razmjene prije, ali sam prestala raditi, mislim da mi je acc još aktivan, ma uletit ćeš u nešto novo za koji dan pa mi pošalji poruku Very Happy
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub oľu 21, 2015 7:13 pm

Ma nema problema!
Ja sam danas zasad uhvatio 2 reklame od 0.025$.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened oľu 22, 2015 7:39 am

zkov154 je napisao/la:
Ma nema problema!
Ja sam danas zasad uhvatio 2 reklame od 0.025$.
Obično su po dvije dnevno, to je najčešće, ja sam tu kad nađeš nešto Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet tra 16, 2015 6:22 pm

evo sjela još jedna instant isplata, trebam još referala, čekam

Razmjena referala - andara 2dl8ww7
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet tra 16, 2015 7:21 pm

Jel mi se možeš registrirati na ovu:

http://www.wsbux.com/?ref=zkov154

Jako zanimljiva stranica, pa sam i uložio u nju.
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet tra 16, 2015 8:30 pm

Evo i moje, u roku 10 minuta:

Razmjena referala - andara Hrx6y1
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet tra 16, 2015 8:31 pm

imam wsbux, i meni izgleda zanimljivo, nađi nešto drugo
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet tra 16, 2015 8:34 pm

Ok.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri svi 06, 2015 9:17 am

još jedna isplata, ne propuštajte ovu stranicu...

Razmjena referala - andara 14doz2h
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri svi 06, 2015 10:32 am

Cestitam andara, ja sam takodje prije dva dana imao isplatu, u roku od minute kao i monsoon.
Zadnjih pet, sest dana uspio sam dnevno uhvatit i po 5 reklama po 0.025, tako da se isplati vise puta dnevno logirat i provjerit.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 29

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri svi 06, 2015 11:33 am

Čestitke Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri svi 06, 2015 12:30 pm

hvala, da odlična stranica, ne znam zašto prije nisam saznala za to, isplaćuju već godinu dana tako Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 29

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesri svi 06, 2015 3:24 pm

andara je napisao/la:
hvala, da odlična stranica, ne znam zašto prije nisam saznala za to, isplaćuju već godinu dana tako Very Happy Very Happy
Meni danas točno 2mj otkad sam se regovao, a već $100+ isplaceno bez kinte uloga, valjalo bih da sam prije saznao, al nema veze, dobro je i ovako, i vjerujem da ce sajt potrajat jos barem pola godine... Smile
[Vrh] Go down
dasdo
DONATORI
DONATORI
dasdo


Broj postova : 16
Join date : 18.03.2015

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened svi 10, 2015 1:08 am

Evo registrirao se i isklikao što se ponudilo
Pozvao bih te kao svog referrala na bux999
Kako ne mogu postati linkove morat ćemo improvizirat
Na forumu pod preporukama novih stranica kolega saleso, kojem se ovim putem ispričavam ako mu ovime štetim, preporučuje bux999. Moj link za registraciju je isti samo umjesto njegov username upišeš moj; dasdo

.......jednog dana i ja ću biti donator pa ćemo drugačije ha,ha
[Vrh] Go down
http://dasdoclicx.weebly.com/clicksincome.html
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened svi 10, 2015 9:50 am

dasdo je napisao/la:
Evo registrirao se i isklikao što se ponudilo
Pozvao bih te kao svog referrala na bux999
Kako ne mogu postati linkove morat ćemo improvizirat
Na forumu pod preporukama novih stranica kolega saleso, kojem se ovim putem ispričavam ako mu ovime štetim, preporučuje bux999. Moj link za registraciju je isti samo umjesto njegov username upišeš moj; dasdo

.......jednog dana i ja ću biti donator pa ćemo drugačije ha,ha
evo jesam, regala sam se ali nigdje mi ne stoji ko mi je upline, obično mi pokazuje kod registracije, tako da nisam sigurna da li sam sve napravila kako treba, ako me ne vidiš u referalima samo mi pošalji poruku sa svojim linkom pa ću se ponovo registrirati, ionako mislim da bux999 neće dugo potrajati...
[Vrh] Go down
dasdo
DONATORI
DONATORI
dasdo


Broj postova : 16
Join date : 18.03.2015

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepon svi 11, 2015 11:08 am

andara je napisao/la:
dasdo je napisao/la:
Evo registrirao se i isklikao što se ponudilo
Pozvao bih te kao svog referrala na bux999
Kako ne mogu postati linkove morat ćemo improvizirat
Na forumu pod preporukama novih stranica kolega saleso, kojem se ovim putem ispričavam ako mu ovime štetim, preporučuje bux999. Moj link za registraciju je isti samo umjesto njegov username upišeš moj; dasdo

.......jednog dana i ja ću biti donator pa ćemo drugačije ha,ha
evo jesam, regala sam se ali nigdje mi ne stoji ko mi je upline, obično mi pokazuje kod registracije, tako da nisam sigurna da li sam sve napravila kako treba, ako me ne vidiš u referalima samo mi pošalji poruku sa svojim linkom pa ću se ponovo registrirati, ionako mislim da bux999 neće dugo potrajati...
Mene je u osnovi privuklo tvoje pisanje o AdPage, a kad se već nudiš da te i iskoristim. Kako ne mogu postat linkove ovo sa Bux999 mi se činilo najjednostavnije. Vjerovatno si u pravu što se tiče njih, ni ja neću tamo trošiti vrijeme. Ako voliš Minutestaff ima jedan na kojem se da zaraditi više od 5$ mjesečno, a link ti šaljem na PP
[Vrh] Go down
http://dasdoclicx.weebly.com/clicksincome.html
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimepon svi 11, 2015 6:53 pm

dasdo je napisao/la:
andara je napisao/la:
dasdo je napisao/la:
Evo registrirao se i isklikao što se ponudilo
Pozvao bih te kao svog referrala na bux999
Kako ne mogu postati linkove morat ćemo improvizirat
Na forumu pod preporukama novih stranica kolega saleso, kojem se ovim putem ispričavam ako mu ovime štetim, preporučuje bux999. Moj link za registraciju je isti samo umjesto njegov username upišeš moj; dasdo

.......jednog dana i ja ću biti donator pa ćemo drugačije ha,ha
evo jesam, regala sam se ali nigdje mi ne stoji ko mi je upline, obično mi pokazuje kod registracije, tako da nisam sigurna da li sam sve napravila kako treba, ako me ne vidiš u referalima samo mi pošalji poruku sa svojim linkom pa ću se ponovo registrirati, ionako mislim da bux999 neće dugo potrajati...
Mene je u osnovi privuklo tvoje pisanje o AdPage, a kad se već nudiš da te i iskoristim. Kako ne mogu postat linkove ovo sa Bux999 mi se činilo najjednostavnije. Vjerovatno si u pravu što se tiče njih, ni ja neću tamo trošiti vrijeme. Ako voliš Minutestaff ima jedan na kojem se da zaraditi više od 5$ mjesečno, a link ti šaljem na PP
Bit ću aktivna na bux999, možda izvučeš kakvu isplatu, a možda i nisam u pravu, jednostavno nemam dobar filing za bux888 i bux999, čini mi se da je to ona stara ekipa šta su otvarali 88bux pa ubrzo 88clix i onda nestali, Adpageviews je za sada pouzdana stranica, brze isplate, nikakvi problemi, kad bux999 ode u scam pošalji mi poruku pa ćemo se dogovoriti za dalje...
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet svi 14, 2015 5:22 pm

Jesi li registrovana na clixsense? Ako nisi, imamo dogovor Smile
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet svi 14, 2015 6:23 pm

sluzimonarodu je napisao/la:
Jesi li registrovana na clixsense? Ako nisi, imamo dogovor Smile
jesam...daj nešto drugo
[Vrh] Go down
dasdo
DONATORI
DONATORI
dasdo


Broj postova : 16
Join date : 18.03.2015

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub svi 16, 2015 9:07 am

andara je napisao/la:
dasdo je napisao/la:
andara je napisao/la:
dasdo je napisao/la:
Evo registrirao se i isklikao što se ponudilo
Pozvao bih te kao svog referrala na bux999
Kako ne mogu postati linkove morat ćemo improvizirat
Na forumu pod preporukama novih stranica kolega saleso, kojem se ovim putem ispričavam ako mu ovime štetim, preporučuje bux999. Moj link za registraciju je isti samo umjesto njegov username upišeš moj; dasdo

.......jednog dana i ja ću biti donator pa ćemo drugačije ha,ha
evo jesam, regala sam se ali nigdje mi ne stoji ko mi je upline, obično mi pokazuje kod registracije, tako da nisam sigurna da li sam sve napravila kako treba, ako me ne vidiš u referalima samo mi pošalji poruku sa svojim linkom pa ću se ponovo registrirati, ionako mislim da bux999 neće dugo potrajati...
Mene je u osnovi privuklo tvoje pisanje o AdPage, a kad se već nudiš da te i iskoristim. Kako ne mogu postat linkove ovo sa Bux999 mi se činilo najjednostavnije. Vjerovatno si u pravu što se tiče njih, ni ja neću tamo trošiti vrijeme. Ako voliš Minutestaff ima jedan na kojem se da zaraditi više od 5$ mjesečno, a link ti šaljem na PP
Bit ću aktivna na bux999, možda izvučeš kakvu isplatu, a možda i nisam u pravu, jednostavno nemam dobar filing za bux888 i bux999, čini mi se da je to ona stara ekipa šta su otvarali 88bux pa ubrzo 88clix i onda nestali, Adpageviews je za sada pouzdana stranica, brze isplate, nikakvi problemi, kad bux999 ode u scam pošalji mi poruku pa ćemo se dogovoriti za dalje...
Na Bux999 mi piše da imam 1 referral, ali da taj nije kliknuo niti jedan put. Kako je min. za isplatu 5$, a ja ne mislim tamo niti ulagati, niti se više truditi promovirati. Sam neću nikad do tog minimuma, pa odustajem.
[Vrh] Go down
http://dasdoclicx.weebly.com/clicksincome.html
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub svi 16, 2015 12:33 pm

I mislila sam da nešto nije bilo u redu kad sam se regala na Bux999, nađi nešto drugo pa mi pošalji link u poruci....
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimečet svi 21, 2015 1:31 pm

Evo još jedna, nemojte čekati, odlična stranica

Razmjena referala - andara 2eea3ro


Zadnja promjena: andara; ned lip 07, 2015 9:30 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
edin1111

avatar


Broj postova : 5
Join date : 31.08.2014

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimesub lip 06, 2015 9:52 pm

Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 9:31 am

edin1111 je napisao/la:
Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
vidim te, hvala, imam ove što si naveo, daj nešto drugo
[Vrh] Go down
edin1111

avatar


Broj postova : 5
Join date : 31.08.2014

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 1:41 pm

andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
vidim te, hvala, imam ove što si naveo, daj nešto drugo
cashnhits ili croclix
[Vrh] Go down
dasdo
DONATORI
DONATORI
dasdo


Broj postova : 16
Join date : 18.03.2015

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 2:56 pm

andara je napisao/la:
Evo još jedna, nemojte čekati, odlična stranica

Razmjena referala - andara 2eea3ro
Klikam ja redovito, ali bez referrala to jako sporo ide
evo nešto novo http://risingtraffic.com/ref/dasdo
[Vrh] Go down
http://dasdoclicx.weebly.com/clicksincome.html
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 3:55 pm

edin1111 je napisao/la:
andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
vidim te, hvala, imam ove što si naveo, daj nešto drugo
cashnhits ili croclix
daj link za croclix
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 3:56 pm

dasdo je napisao/la:
andara je napisao/la:
Evo još jedna, nemojte čekati, odlična stranica

Razmjena referala - andara 2eea3ro
Klikam ja redovito, ali bez referrala to jako sporo ide
evo nešto novo http://risingtraffic.com/ref/dasdo
mislim da su već svi na risingtraffic kao i ja Very Happy
[Vrh] Go down
edin1111

avatar


Broj postova : 5
Join date : 31.08.2014

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 4:17 pm

andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
vidim te, hvala, imam ove što si naveo, daj nešto drugo
cashnhits ili croclix
daj link za croclix
http://www.croclix.me/?ref=edin1111
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 6:45 pm

edin1111 je napisao/la:
andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
andara je napisao/la:
edin1111 je napisao/la:
Registrovaću se,jesi li na monsoonu i neobuxu
vidim te, hvala, imam ove što si naveo, daj nešto drugo
cashnhits ili croclix
daj link za croclix
http://www.croclix.me/?ref=edin111
registrirala se na Croclix, klikam Very Happy
[Vrh] Go down
dasdo
DONATORI
DONATORI
dasdo


Broj postova : 16
Join date : 18.03.2015

Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitimened lip 07, 2015 7:14 pm

andara je napisao/la:
dasdo je napisao/la:
andara je napisao/la:
Evo još jedna, nemojte čekati, odlična stranica

Razmjena referala - andara 2eea3ro
Klikam ja redovito, ali bez referrala to jako sporo ide
evo nešto novo http://risingtraffic.com/ref/dasdo
mislim da su već svi na risingtraffic kao i ja Very Happy
santa  do Božića ću valjda nać nešto što ne radiš......
[Vrh] Go down
http://dasdoclicx.weebly.com/clicksincome.html
Sponsored content





Razmjena referala - andara Empty
PostajNaslov: Re: Razmjena referala - andara   Razmjena referala - andara Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Razmjena referala - andara
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» RAZMJENA REFERALA
» Razmjena referala - zkov154
» Razmjena referala - varda42
» DR - Razmjena
» Trebam 2 referala

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: RAZMJENA PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: