- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 R4BUX - Stabilna stranica

Go down 
+3
Klicic
varda42
chkojic
7 posters
Autor/icaPoruka
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimeuto ruj 22, 2015 7:57 pm

Posto nitko nije stavio ovaj sajt ja cu da ga predlozim ovdje jer sajt radi bez problema punih 11 mjeseci, isplate su u roku od 6 sati, niti jednom nije zezala ni dana u ovom periodu pa ako nekog zanima sigurna stranica registrujte se.

Link ako bude zainteresiranih je:

http://r4bux.net/index.php?ref=Klicic

Reklame su sljedece:
6 x 0.005$
4 x 0.003$
6 x 0.0003$
5 x 0.0001$
2 x 0.0002$

Takodje na sajtu postoji i Ptc Wall, Clix Wall, Youtube Videos, Grid, te grupa Offerwalls, te konvertiranje poena i coinsa.

Minimalna isplata je 4$, reklame su tipa Neobux-a, nisu focus ali ako ih gledate ici ce brze kao i Neobux.  Very Happy
Zarada po referalu je preko 0.01$ dnevno.
S obzirom da sajt nije imao ni jedan problem do sad moje misljenje je da bi trebao opstat jos dugo.

Evo i moje danasnje isplate kao dokaz, inace stigla je za nepuna 2h nakon zahtjeva:

R4BUX - Stabilna stranica Pqbo4

Pozdrav za ekipu!  Very Happy
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet ruj 24, 2015 11:35 am

Kako rade RR za standar clanove? Isplate li se?
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet ruj 24, 2015 12:25 pm

da ne računam... možeš li napisati za koliko dana se do 4 dolara stigne kao free član?
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet ruj 24, 2015 8:57 pm

Evo moje zadnje dvije isplate pa pogledaj datume, vecinom sam klikao samo 10 ovih vecih reklama, a ove sitne kad imam viska vremena. 

Referale nisam iznajmljivao pa ne znam kako rade, tek zadnjih 10 dana prije zadnje isplate sam dobio 2 DR, znaci skoro sve od svojih klikova, a klikam cisto iz razloga sto je za sad jako stabilna stranica.

Naravno ako koristite i ove druge mogucnosti zarade na sajtu mozete povecat dnevnu zaradu i ubrzat isplatu, a ja sam iskljucivo klikao samo reklame, jedino imajte na umu ako ovdje radite minutestaf da zarada od njih ne ide odmah na balance nego je racuna u coinse koje kasnije pretvarate u $.

R4BUX - Stabilna stranica Egajc2

R4BUX - Stabilna stranica N3n4nr
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimepet ruj 25, 2015 11:55 am

+1DR
da te poguram jos malo Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimesub ruj 26, 2015 7:47 pm

Admin je napisao/la:
+1DR
da te poguram jos malo Smile

Hvala, inace vrijedi je reklamirat jer nema bas previse clanova a zarada od DR je odlicna, npr ako DR isklika samo 10 ovih vecih reklama zarada je 0.011, a ako isklika i one ostale zarada ide na 0.0156, po meni je odlicno kad se uporedi s drugim stranicama.

Pozdrav za ekipu! Very Happy
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimeuto stu 24, 2015 3:35 pm

Evo i danasnje isplate, sat vremena nakon zahtjeva, dokaz da su vec usli u grupu sigurnih sajtova Very Happy

R4BUX - Stabilna stranica 28i2qld
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet pro 03, 2015 1:40 am

Evo jos jedne isplate, ovaj put 10 minuta nakon zahtjeva za isplatu, jedan od najsigurnijih sajtova koji danas postoje, ne trazi nikakvu jebenu nadogradnju, jednostavno vas plati za vase klikove, uporedite zaradu pa razmislite, dal je bolje klikat i isplatit na ovom sigurnom sajtu ili na npr. EMS-u koji trazi nadogradnju i koji vas nikad ne isplati kao ni mene.

R4BUX - Stabilna stranica 33tmdcj
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet pro 03, 2015 6:48 pm

Klicic je napisao/la:
Evo jos jedne isplate, ovaj put 10 minuta nakon zahtjeva za isplatu, jedan od najsigurnijih sajtova koji danas postoje, ne trazi nikakvu jebenu nadogradnju, jednostavno vas plati za vase klikove, uporedite zaradu pa razmislite, dal je bolje klikat i isplatit na ovom sigurnom sajtu ili na npr. EMS-u koji trazi nadogradnju i koji vas nikad ne isplati kao ni mene.

R4BUX - Stabilna stranica 33tmdcj
Mene više zanima kako rr rade?! Klikanje ono samo što se mora.
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimečet pro 03, 2015 7:44 pm

Za rr ne bih znao reci kako rade, jer ja ih nisam iznajmljivao, oslanjam se samo na DR jer od njih mi je zarada odlicna. Za rentane ces morat negdje drugo potrazit pravu informaciju, kod onih sto su ih koristili. Jos uvijek je relativno manji broj clanova, oko 40 hiljada tako da se jos uvijek isplati aktivno reklamirat, uvijek se netko zalijepi kao DR.
[Vrh] Go down
zvijer33
DONATORI
DONATORI
zvijer33


Broj postova : 16
Join date : 02.09.2014
Age : 55
Lokacija : Daruvar

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimepon pro 07, 2015 7:22 pm

imaš DR i od mene
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimepon pro 07, 2015 9:01 pm

zvijer33 je napisao/la:
imaš DR i od mene

Hvala!  Very Happy
Inace, za one koji imaju vremena, pored svega sto sam naveo imate i R4prize, nalazi se iznad prvih reklama i kad isklikate reklame, koliko bude reklama toliko i ovdje imate pokusaja, cesto se i ubode ponesto.
[Vrh] Go down
Dux
DONATORI
DONATORI
Dux


Broj postova : 48
Join date : 06.11.2015
Lokacija : Slavonija

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimepon sij 11, 2016 11:11 pm

još jedan D.R.
[Vrh] Go down
http://www.topinternetprofit.xyz/index.html
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitimened oľu 06, 2016 10:08 pm

Samo da potvrdim jos jednom da je ovaj sat jedan od najboljih i da je stabilan i siguran.
Nikad nema problema ni sa sajtom ni sa isplatama, sve ide kao podmazano  Very Happy

Onima koji nisu registrirani toplo preporucujem da se odmah registriraju jer sajt ce radit jos dugo, nemojte gubit vrijeme na sajtovima koji rade jedan mjesec i nestanu.
Evo moje zadnje isplate:

R4BUX - Stabilna stranica 261ou2f
[Vrh] Go down
Sponsored content





R4BUX - Stabilna stranica Empty
PostajNaslov: Re: R4BUX - Stabilna stranica   R4BUX - Stabilna stranica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
R4BUX - Stabilna stranica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» dream-bux
» PTC stranica - Adzile
» Nova PTC stranica
» Adxn MS PTP stranica
» PO MENI STRANICA ZA 10

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: