- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA

Početna stranicaPORTALFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

Share | 

Nešto što je vrlo obećavajuće

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
polerj
DONATORI
DONATORI

Broj postova : 10

PostajNaslov: Nešto što je vrlo obećavajuće   čet oľu 17, 2016 3:07 pm

Svi, koji još niste registrirani na društvenoj mreži Startpeeps, savjetujem vam da to učinite brzo, jer sa besplatnom registracijom primite ADZ coin novčanik (wallet) te mogućnost potpuno besplatno dobivanje ADZ coinov od aktivnosti (likes i shares). Startpeeps će u svibnju doživjeti konkretno nadogradnju, tako da če biti korisničko iskustvo što je moguče ugodnije.

ADZ coine je sada moguće potrošiti i na revsharu koji počinje 25.3., CryptoCoinTraffic.

Za one koji žele ADZ coine kupiti, bit če još koji tjedan cijena povoljna (ugodna) na web menjačnici  Yobit, gdje se može ADZ coine kupiti sa Bitcoinima. Zbog ADZ coin browser plug-a če vrijednost ADZ coinova  eksponencijalno porasti.

Vrlo je vjerojatno da če sadašnja vrijednost (hod je između $ 0,04 do 0,06 $ za jedan ADZ coin , a pre 2 sedmice bio je oko $ 0,01) u vrlo kratkom vremenskom razdoblju porasti do $ 10 ili više. Dakle, gotovo svaki $ 1 bi donio 200 $.

Vjerujem da vam se čini to malo prelijep scenario, ali to se već dogodilo u prošlosti.

ADZ coin će uskoro biti usvojen na Menjačnice, koje imaju veliku masu trgovaca, što govori u prilog takvog skoka.

Zadnja promjena: polerj; pet oľu 18, 2016 7:13 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korisnički profil
marketinho

Broj postova : 60

PostajNaslov: Re: Nešto što je vrlo obećavajuće   pet oľu 18, 2016 6:23 am

reg. sam se i nisam nista dobio tj za logovanje 0.11Adz a ti 5 komada nema ni na mapi Very Happy
[Vrh] Go down
Korisnički profil
polerj
DONATORI
DONATORI

PostajNaslov: Re: Nešto što je vrlo obećavajuće   pet oľu 18, 2016 6:51 am

marketinho je napisao/la:
reg. sam se i nisam nista dobio tj za logovanje 0.11Adz a ti 5 komada nema ni na mapi Very Happy
Ja sam ih dobio  pre mesec dana i sada ih imam dobrih 900 samo od lajkovanja. A 0,11 ADZ dobijaš svakog dana ako se svaki dan logiraš. A ako želiš više ADZ besplatno na Startpeepsu moraš slijediti druge, objavljivati postove (slike ili svoj biznis) i kad ti drugi lajkuju ili šaraju dobivaš ADZ. Poslao sam ti molbu za sledenje, Ali još bolje je reskirati nekoliko dolara i kupiti ADZ na Yobitu.... Iztraži malo stranicu, neče ti biti žao. ali ipak, to je samo tvoja odluka.

Pozdrav

PS: Izbrisao sam onih 5 ADZ jer zapravo nisu ni bitni
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Jeronimo034

Broj postova : 2

PostajNaslov: Re: Nešto što je vrlo obećavajuće   pon oľu 21, 2016 11:26 pm

Moze li jos malo objasnjenja oko svega ovoga. Malo detaljnije kako se dobijaju AdzCoini?
Inace reg. sam se preko tebe, tako da bi bilo lepo dame malo uputis Razz
[Vrh] Go down
Korisnički profil
polerj
DONATORI
DONATORI

PostajNaslov: Re: Nešto što je vrlo obećavajuće   uto oľu 22, 2016 12:37 am

Jeronimo034 je napisao/la:
Moze li jos malo objasnjenja oko svega ovoga. Malo detaljnije kako se dobijaju AdzCoini?
Inace reg. sam se preko tebe, tako da bi bilo lepo dame malo uputis Razz
Ako želiš dobiti ADZ preko StartPeepsa, moraš imati followerje i ti moraš isto slijediti drugima. Onda moraš objavljivati postove, naučit češ to brzo, ili slike ili textove, možeš objavljivati svoje PTC stranice, znači reklamirati se, možeš objavljivati nešto sa You tuba.... Za sve što ti drugi lajkaju ili šaraju dobivaš deliče ADZ ... Bez folovera i da ti drugima slijediš neče biti lajkanja. Na strtpeepsu ima dosta naših iz EXYU, pa i sa čitavog svijeta. Oni postovi, koji dolaze na tvoju "home" stranicu, dobro da jih lajkuješ i šaraš, što više, jer če oni onda i tebi lajkati i šarati. Koji neče vračati, jednostavno ih ne slediš više.
Malo i sam istražuj a ako te nešto još interesuje, samo ti pitaj.
Ja sam svima poslao molbu za Follow i nadam se, da čete mi odobriti i da čete slediti i meni, tako možemo jedan drugome lajkati postove i ADZ-ji će rasti.

http://coinmarketcap.com/currencies/adzcoin/

Pozdrav
[Vrh] Go down
Korisnički profil
polerj
DONATORI
DONATORI

PostajNaslov: Re: Nešto što je vrlo obećavajuće   čet oľu 24, 2016 7:33 am

Kao što se i očekuje vrijednost ADZ je puno porasla

ADZ ........$ 0.135789 (41.37 %)

http://coinmarketcap.com/currencies/adzcoin/