- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 TrafficHurricane (TM clone)

Go down 
+7
dejan55
schweinii31
zkov154
nebojsa60
milankovi
Vesnatg
Klicic
11 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened kol 28, 2016 10:30 am

Novi sajt identičan neprežaljenom nam TrafficMonsoonu!
Da ne objašnjavam puno, sve je isto kao u TM-u.
Isplate na Payzu i STP.
Minimum za isplatu: 2$.


TrafficHurricane (TM clone) 728x90



Ako je netko zainteresiran:
Link za registraciju:

https://traffichurricane.plus/register/zkov154


Zadnja promjena: zkov154; sub lip 03, 2017 10:47 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesri kol 31, 2016 1:13 am

Jedno pitanje prijatelju, kad isplatis na payzu kakve koristi imamo od toga kad taj novac nikad necemo dobit od payze na racun?
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesri kol 31, 2016 2:35 pm

Klicic je napisao/la:
Jedno pitanje prijatelju, kad isplatis na payzu kakve koristi imamo od toga kad taj novac nikad necemo dobit od payze na racun?

Kako nećemo?
Ja sa Payze prebacujem novac na Neteller putem Magneticexchangea, jer od Netellera imam karticu i sa njom podižem novac na bankomatu.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened sij 08, 2017 7:56 pm

Ja se pokušala registrirati i nije mi uspjelo. Traže neko ime, a ja ne znam što tu da upišem
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened sij 08, 2017 7:57 pm

Klicic je napisao/la:
Jedno pitanje prijatelju, kad isplatis na payzu kakve koristi imamo od toga kad taj novac nikad necemo dobit od payze na racun?
Ako ništa taj novac se može koristiti za upgrade drugih stranica
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened sij 08, 2017 8:49 pm

Vesnatg je napisao/la:
Ja se pokušala registrirati i nije mi uspjelo. Traže neko ime, a ja ne znam što tu da upišem

Ne znam na što misliš. Vidim da nisi registrirana pod mojim linkom.

A moje današnje reklame su bile ovake:

TrafficHurricane (TM clone) Jac7ki
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:46 am

Nisam se registrirala preko vašeg linka, a kako mi registracija nije uspjela naravno da ću preko vas. Uslikat ću vam pa da vidite u čemu je problem
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:54 am

Neće nikako
http://prntscr.com/dt9fxe
pročitala sam uvjete, samo ne znam trebam li igdje kliknuti. nisam našla
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 4:06 pm

Vesnatg je napisao/la:
Neće nikako
http://prntscr.com/dt9fxe
pročitala sam uvjete, samo ne znam trebam li igdje kliknuti. nisam našla

Koliko ja vidim, trebaš kliknuti na "Terms", da pročitaš njihova pravila i uvjete, a onda nastavljaš sa registracijom. Kod mene se ne vidi da si u postupku registracije.

Današnje reklame:
TrafficHurricane (TM clone) 1zqwxld
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:21 pm

pročitala, nastavila i opet ništa. ima li to možda veze što sam bila registrirana na traffic monsonu
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:26 pm

Vesnatg je napisao/la:
pročitala, nastavila i opet ništa. ima li to možda veze što sam bila registrirana na traffic monsonu

Ne, nema veze.
Mora biti neka caka. Ja imam problema ako se logiram s Operom, ako mi je uključena opcija "Opera Turbo".
Možda ti je do preglednika?
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:27 pm

Ja se registriram preko chrome-a
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:29 pm

Ne znam šta da ti kažem, ne vidim u čemu je problem.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:30 pm

Samo me vraća da pročitam upute, već sam ih pročitala nekoliko puta. Ne vidim da treba išta od osobnih dokumenata
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:32 pm

Vidjet ću s jednim kolegom koji mi inače pomaže oko ovih sajtova. On nije registriran tu, ali će mi vjerojatno pomoći preko tv
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:34 pm

Ne, dokumenti ne trebaju. Potrebno je upisati sve podatke koje traže i platni procesor. A nakon toga slijedi verifikacija. Sve je isto kao i na TM-u.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:38 pm

Stvarno ne znam u čemu je problem. Nikakav e-mail nisam dobila za verifikaciju. I ne piše mi ništa da je nešto pogrešno-
a platni procesor sam isto upisala, samo payzu
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:47 pm

Vesnatg je napisao/la:
Stvarno ne znam u čemu je problem. Nikakav e-mail nisam dobila za verifikaciju. I ne piše mi ništa da je nešto pogrešno-
a platni procesor sam isto upisala, samo payzu

Stvarno ne znam kako da ti pomognem
Doduše, meni je trenutno glavna stranica Buxinside, previše sam zaokupljen s njom.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 09, 2017 6:48 pm

meni je my free shares
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 14, 2017 7:20 pm

Probajte registraciju preko mozille, datum rođenja upisujete u ovom obliku 1/1/1970, prvo mjesec onda dan i bez nula u datumu rođenja.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 14, 2017 7:33 pm

Kada hoću da se registriram autimatski mi ubacuje e-mail s kojim sam bila registrirana na trafficmonsonu, a ja hoću preko drugom maila. Probat ću preko toga što ga ubacuju.
Kod mene mozzila nikako ne radi već odavno, tako da ju nikako ne koristim
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 16, 2017 10:29 am

Uspjela, preko drugog pretraživača. Hvala na pomoći
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 16, 2017 5:10 pm

Današnje reklame:

TrafficHurricane (TM clone) 2j2jjmq
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 2:57 pm

kak to kod tebe izgleda normalno a kod mene nekako jadno

TrafficHurricane (TM clone) 0b701ec3604f475dbddb67661f68a49b
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 3:07 pm

Ti si ovdje prikazao svoju poćetnu stranicu.
Koliko ja pratim, dnevno budu sitne reklame, a navečer mi izbaci gomilu većih reklama.
I ja sam ovo dopodne imao samo oko 8x0.001$ reklame, a ove druge veće očekujem navečer.
Ili si mislio na nešto drugo?
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 3:12 pm

U stvari, evo kada sam pogledao ima i koja bolja reklama:

TrafficHurricane (TM clone) Dw6eth
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 3:47 pm

zkov154 je napisao/la:
Ti si ovdje prikazao svoju poćetnu stranicu.
Koliko ja pratim, dnevno budu sitne reklame, a navečer mi izbaci gomilu većih reklama.
I ja sam ovo dopodne imao samo oko 8x0.001$ reklame, a ove druge veće očekujem navečer.
Ili si mislio na nešto drugo?
nije problem u reklamama, i ja sam ih imao puno od 0.005

nego kako stranica izgleda. ovo lijevo ne mogu nikako maknuti, niti za isplatu ne vidim kad mi to smeta. i kad odem na reklame čudno izgledaju, a na mobitelu mi je sve normalno
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 7:26 pm

Ovo je danas http://prntscr.com/dwv59w
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 7:27 pm

dejan55 je napisao/la:
zkov154 je napisao/la:
Ti si ovdje prikazao svoju poćetnu stranicu.
Koliko ja pratim, dnevno budu sitne reklame, a navečer mi izbaci gomilu većih reklama.
I ja sam ovo dopodne imao samo oko 8x0.001$ reklame, a ove druge veće očekujem navečer.
Ili si mislio na nešto drugo?
nije problem u reklamama, i ja sam ih imao puno od 0.005

nego kako stranica izgleda. ovo lijevo ne mogu nikako maknuti, niti za isplatu ne vidim kad mi to smeta. i kad odem na reklame čudno izgledaju, a na mobitelu mi je sve normalno
Kod mene je na laptopu čudno, a na kompu je sve ok. Snašla sam se i na laptopu. Ne znam kako to kod tebe izgleda pa ne mogu ništa reći niti savjetovati
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 7:31 pm

ovako mi izgleda kad ima reklama

TrafficHurricane (TM clone) 1d92fc23e5524c539bc39158a58d552c
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimeuto sij 17, 2017 7:34 pm

I kod mene je tako na laptopu. Ideš mišom ili kako već, s desne strane, na vrh. Iznad datuma ti piše my account. Klikneš na to, tu ti je sve
[Vrh] Go down
milankovi
DONATORI
DONATORI
milankovi


Broj postova : 30
Join date : 21.05.2015
Age : 60
Lokacija : kikinda

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened sij 22, 2017 2:05 pm

zkov154 je napisao/la:
Novi sajt identičan neprežaljenom nam TrafficMonsoonu!
Da ne objašnjavam puno, sve je isto kao u TM-u.
Isplate na Payzu i STP.
Minimum za isplatu: 2$.


TrafficHurricane (TM clone) 728x90



Ako je netko zainteresiran:
Link za registraciju:

https://traffichurricane.plus/?ref=zkov154
regao sam se pozdrav a uslov za cash links je na poćetku oko što ima tajmer poseta 50 sajtova
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimened sij 22, 2017 6:39 pm

Ne, to ti je bitno ako imaš referale, kao i TM-u, ako ih se ne otklika, nemaš zaradu od referala.
Evo, upravo sada su izbacili reklame oko 0.14 $, a preko dana je bilo nešto sitnoga.
Treba se logirati više puta na dan i provjeravati reklame.
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 23, 2017 12:26 am

zkov154 je napisao/la:
Novi sajt identičan neprežaljenom nam TrafficMonsoonu!
Da ne objašnjavam puno, sve je isto kao u TM-u.
Isplate na Payzu i STP.
Minimum za isplatu: 2$.


TrafficHurricane (TM clone) 728x90



Ako je netko zainteresiran:
Link za registraciju:

https://traffichurricane.plus/?ref=zkov154
Upravo postala tvoj DR----ocekujem pomoc od tebe ako mi bude potrebna.
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 23, 2017 12:46 am

Hvala!
Vidim registraciju, ali isto nisi imala ništa reklama.
Moraš se više puta dnevno logirati, evo meni drugi puta danas reklame:

TrafficHurricane (TM clone) 20r1izl

Za bilo kakve informacije i pomoć, tu sam svakodnevno prisutan i obavijesti sa foruma primam na email.
[Vrh] Go down
nebojsa60

nebojsa60


Broj postova : 33
Join date : 05.07.2015

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepon sij 23, 2017 2:38 pm

zkov154 je napisao/la:
Novi sajt identičan neprežaljenom nam TrafficMonsoonu!
Da ne objašnjavam puno, sve je isto kao u TM-u.
Isplate na Payzu i STP.
Minimum za isplatu: 2$. 
 
 




Ako je netko zainteresiran:
Link za registraciju:

https://traffichurricane.plus/?ref=zkov154
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesri sij 25, 2017 8:28 pm

zkov154 je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Stvarno ne znam u čemu je problem. Nikakav e-mail nisam dobila za verifikaciju. I ne piše mi ništa da je nešto pogrešno-
a platni procesor sam isto upisala, samo payzu

Stvarno ne znam kako da ti pomognem
Doduše, meni je trenutno glavna stranica Buxinside, previše sam zaokupljen s njom.
Kad si vec pomenuo Buxinside....meni nikako nijejasno sta tu ima da se radi.Imam 4 reklame dnevno i 25 gridova i to je sve osim ako tu ima neka caka koju ja nism jos otkrila????Ako te ne mrzi, moze neki savjet?
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 5:15 pm

Na Buxinsideu ti puno ovisi o pointsima, što više to dobiješ veće reklame.
Isto tako, napraviš upgrade za 1E u Premium i dobivaš 8 reklama, a ako uplatiš i adon za reklame, kao ja, onda ti reklama nije 0.001 već 0.01E. Moj savjet je da napraviš upgrade i kupiš ovaj adon.
Ja imam i dosta referala pa je zarada dosta dobra, a probao sam i rentanje, ali se to koliko vidim ne isplati. I na "Points contestu" se može dosta dodatno zaraditi.
Naravno, Buxinside isplaćuje instant!
Evo moje statistike:

TrafficHurricane (TM clone) 2isijww
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 5:23 pm

ja sam na point contestu dobio free upgrade na godinu dana, ali ću rado odustati jer sam se regao jednom sa ems foruma a ne plaća mi ništa, tako da neću ulagati samo da on ništa ne zaradi a uložio sam 10 dolara i kupio 30 referala, od tih 30 1 je ozbiljan koji kupuje upgrade. ove neaktivne ću reciklirati nakon 3 mjeseca i kupiti neke reklame.
htio bi pitati ako ne klikam one fiksne nego samo ne sponzor ads dobijem novce ako referal nešto uloži?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 5:33 pm

Ako referal nešto uloži, ti dobivaš 2% od toga ako imaš kupljen addon "Bonus for Direct Ref. Deposit" koji košta 1E mjesečno, neovisno o fixed ili sponsor ads. Moraš otklikati fixed zbog zarade od klikova referala.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 5:58 pm

zkov154 je napisao/la:
Ako referal nešto uloži, ti dobivaš 2% od toga ako imaš kupljen addon "Bonus for Direct Ref. Deposit" koji košta 1E mjesečno, neovisno o fixed ili sponsor ads. Moraš otklikati fixed zbog zarade od klikova referala.
referali mi osim njega baš i nisu aktivni ali nekad netko klikne.
ako nemam addon ne dobijem baš ništa?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 6:07 pm

Ne dobiješ ništa.
U "History" ti pošalju obavijest da je netko uplatio i da ako ne kupiš adon, gubiš proviziju.
Ja mislim da se taj adon baš i ne isplati, mojih 35 direktnih + oko 25 kojih sam reciklirao zbog neaktivnosti, uplaćivali su otprilike jedna uplata mjesečno, od čega bih ja dobio 2% da uplatim mjesečni adon od 1E. Po meni nije isplativo, jedino ako je veća uplata, a da ti znaš kolika je.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 6:47 pm

zkov154 je napisao/la:
Ne dobiješ ništa.
U "History" ti pošalju obavijest da je netko uplatio i da ako ne kupiš adon, gubiš proviziju.
Ja mislim da se taj adon baš i ne isplati, mojih 35 direktnih + oko 25 kojih sam reciklirao zbog neaktivnosti, uplaćivali su otprilike jedna uplata mjesečno, od čega bih ja dobio 2% da uplatim mjesečni adon od 1E. Po meni nije isplativo, jedino ako je veća uplata, a da ti znaš kolika je.

znaći da bi trebali uplatiti 100 dolara da si tek vratimo novce
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 6:53 pm

Nije 100, ali je 50.
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimečet sij 26, 2017 9:45 pm

zkov154 je napisao/la:
Na Buxinsideu ti puno ovisi o pointsima, što više to dobiješ veće reklame.
Isto tako, napraviš upgrade za 1E u Premium i dobivaš 8 reklama, a ako uplatiš i adon za reklame, kao ja, onda ti reklama nije 0.001 već 0.01E. Moj savjet je da napraviš upgrade i kupiš ovaj adon.
Ja imam i dosta referala pa je zarada dosta dobra, a probao sam i rentanje, ali se to koliko vidim ne isplati. I na "Points contestu" se može dosta dodatno zaraditi.
Naravno, Buxinside isplaćuje instant!
Evo moje statistike:

TrafficHurricane (TM clone) 2isijww
E sad kod tog upgradea moram sa paypala prvo prebaciti na rental balans ili sta?Molim te za uputu.Hvala unaprijed.
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimepet sij 27, 2017 6:04 am

Da, najbitniji je rental balance, sa njega ulažeš.
Advertiser balance je samo za plaćanje reklama.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 28, 2017 8:58 am

zkov154 je napisao/la:
Nije 100, ali je 50.

Da točno. Ja sam računao da je addon 2 eura. Onaj tko ima puno referala isplati se riskirat taj 1 euro jer nikad neznaš što referal može uplatiti. tako možeš provjeriti ako referali ulaži uzmeš skuplji addon. ja za sad imam samo jednog sa upgrade, mojima je problem taj 1 euro.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 28, 2017 4:44 pm

Evo konacno i mene nakon godinu dana i jace izbivanja... naleti na ovaj sajt, vidim isti TM pa moram probati... imam lijepe uspomene od TrafficMonsoona gdje sam isplatio skoro $400 bez kinte uloga... ajde Klikic posalji link za reg jer si mi ti bio medju vjernijim ref na TM... nadam se da ce potrajati barem ovu godinu dosta za mene Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 28, 2017 5:17 pm

A sta jel ovo nije moguca isplata od cash linkova i refova ako ne uplatis paket od $50 ?
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitimesub sij 28, 2017 10:46 pm

schweinii31 je napisao/la:
A sta jel ovo nije moguca isplata od cash linkova i refova ako ne uplatis paket od $50 ?



AdminPosted on 04 Jan 2017 01:14 PM
must purchase at least 20 dollars of advertisement to verify processor than you can withdraw thank you
[Vrh] Go down
Sponsored content





TrafficHurricane (TM clone) Empty
PostajNaslov: Re: TrafficHurricane (TM clone)   TrafficHurricane (TM clone) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TrafficHurricane (TM clone)
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: