- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Cliquesteria-veoma isplativa stranica

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimepon svi 08, 2017 12:55 pm

U pocetku mi se ova PTC stranica cinila kao i sve druge-klikanje do besvijesti,a onda sam pokusala sa rentanjem referala od onoga sto sam sam vec zaradila.Pocela sam sa ulogom od nekih 5 USD na rentanje,kad sam odklikala 5000 stranica dobila jos 1 dolar ulozila i njega.Sad imam 70 RR i oni mi svaki dan zarade po 0,50 USD.Pa sad racunajte.Na ovoj stranici je zanimljivo sto su bukvalno svi RR aktivni.Lijepo se vidi po broju klikova i kolicini koju su mi zaradili.Za rentanje mozete koristiti veliki broj platnih procesora,a kesh prebacivati na PayPal.Dnevno potrosim sat vremena na ovoj stranici,jer ima vise nacina zarade na balance,a isplati se.Ako je neko zainteresovan-neka proba preko linka 
http://www.cliquesteria.net/?ref=prezidente

a evo i dokaza o isplati
Cliquesteria-veoma isplativa stranica 010
Cliquesteria-veoma isplativa stranica 112
[Vrh] Go down
mytip
DONATORI
DONATORI
mytip


Broj postova : 8
Join date : 30.04.2017

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Re: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimeuto svi 09, 2017 7:15 pm

Slažem se. stranica ima super RR AVG. Šta nas briga jesu li RR roboti ili pravi ljudi, dok donose lovu..  Cool
Kad prestanu biti isplativi prestaćemo ih rentati. Ja na toj stranici imam 165 RR, podižem 30% njihove zarade preko Skrilla (samo 2% troškovi) a 70 % dalje ulažem. Osim onih početnih 5 $ (isto kao i ti) nisam više ulagao, samo podižem tih 30%  Cool 

Radim sa još 4 stranice sa slično visokim RR AVG, pa ako te interesuju možeš me kontakirati putem foruma ili maila: mytip.contact@gmail.com

pozz...
[Vrh] Go down
http://easysplashbuilder.net/109736/
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Re: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimeuto svi 09, 2017 9:58 pm

mytip je napisao/la:
Slažem se. stranica ima super RR AVG. Šta nas briga jesu li RR roboti ili pravi ljudi, dok donose lovu..  Cool
Kad prestanu biti isplativi prestaćemo ih rentati. Ja na toj stranici imam 165 RR, podižem 30% njihove zarade preko Skrilla (samo 2% troškovi) a 70 % dalje ulažem. Osim onih početnih 5 $ (isto kao i ti) nisam više ulagao, samo podižem tih 30%  Cool 

Radim sa još 4 stranice sa slično visokim RR AVG, pa ako te interesuju možeš me kontakirati putem foruma ili maila: mytip.contact@gmail.com

pozz...
Tako je...imas pravo.
[Vrh] Go down
mytip
DONATORI
DONATORI
mytip


Broj postova : 8
Join date : 30.04.2017

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Re: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimeuto svi 09, 2017 10:13 pm

Evo postavio sam te stranice pod temom RR roboti ili pravi ljudi. 

Jedna stranica je Cliquesteria (meni najdraža), na sljedeće 2 si vjerovatno već registrovan...

Ne znam da li si isprobao ove ostale.

možeš pogledati

pozz...
[Vrh] Go down
http://easysplashbuilder.net/109736/
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: cliquesteria   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimesri kol 09, 2017 1:53 pm

evo ja sam ti sejučer regao na tvoj link,stranica mi izgleda ok , možeš se ako hoćeš iti meni regati na croclix ili scarlet clix linkove sa postavio na forumu
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Re: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitimečet kol 10, 2017 9:57 pm

daco je napisao/la:
evo ja sam ti sejučer regao na tvoj link,stranica mi izgleda ok , možeš se ako hoćeš  iti meni regati na croclix ili scarlet clix linkove sa postavio na forumu
Hvala ti ali meni su suspendovali taj profil,a pojma nemam zbog cega,budi pazljiv,ali zaraditi se moze.cim skupis nesto para ulozi u RR- svi su aktivni.Ove tvoje 2 str. vec klikam-zao mi je.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Cliquesteria-veoma isplativa stranica Empty
PostajNaslov: Re: Cliquesteria-veoma isplativa stranica   Cliquesteria-veoma isplativa stranica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Cliquesteria-veoma isplativa stranica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» cliquesteria nova isplata
» Nova PTC stranica
» PTC stranica - Adzile
» Adxn MS PTP stranica
» dream-bux

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: