- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Platni procesor

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimepon tra 16, 2018 9:13 pm

Treba mi pomoć u vezi platnih procesora. Radila sam s payzom i kao što znate sada je taj procesor blokiran od strane svih stranica. Imate li kakav savjet koji platni procesor da koristim jer većina stranica nema u opciji pay pal
[Vrh] Go down
adrijana

adrijana


Broj postova : 10
Join date : 08.05.2018
Age : 41
Lokacija : Bihac

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimeuto svi 08, 2018 10:49 am

pozdrav administratoru i svim clanovima,vrlo koristan je ovaj forum..i mene zanima isto oko procesora.sad sam pravila analizu na svojim PTC stranicama i vidim da je payza manje vise osim na Paidvertsu svugdje blokirana,htjela sam otvoriti Perfect Money ali nesto mi nista tamo nije jasno.Da li radi u BiH i kako radi,kako se uplacuje,prebacuje i dize novac???Negdje sam procitala da je iskljucen za zemlje van EU...upomoc svi  Question Wink
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimesri svi 09, 2018 11:24 pm

adrijana je napisao/la:
pozdrav administratoru i svim clanovima,vrlo koristan je ovaj forum..i mene zanima isto oko procesora.sad sam pravila analizu na svojim PTC stranicama i vidim da je payza manje vise osim na Paidvertsu svugdje blokirana,htjela sam otvoriti Perfect Money ali nesto mi nista tamo nije jasno.Da li radi u BiH i kako radi,kako se uplacuje,prebacuje i dize novac???Negdje sam procitala da je iskljucen za zemlje van EU...upomoc svi  Question Wink
Ja sam se registrirala na payeer, trebalo bi moći. Ako još netko zna nešto o ovome molila bih da nam pomogne ili pomognu Smile
[Vrh] Go down
adrijana

adrijana


Broj postova : 10
Join date : 08.05.2018
Age : 41
Lokacija : Bihac

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimečet svi 10, 2018 12:26 pm

def.perfect money i ta adv.cash kartica ne rade van EU i onda mi to ne znaci nista.nemam pojma kako da se iz ovog ispetljam.kako radi payeer?
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimečet svi 10, 2018 5:52 pm

adrijana je napisao/la:
def.perfect money i ta adv.cash kartica ne rade van EU i onda mi to ne znaci nista.nemam pojma kako da se iz ovog ispetljam.kako radi payeer?
Oni nude svoju karticu a može i preko naše. Evo čekam da mi prijatelj pokaže preko team viewera kako to funkcionira. Koliko sam vidjela oni uzimaju manju proviziju od pay pala. 
I čudno da nam se nitko ovdje ne javlja. Mislim da ima ljudi koji nešto više znaju o tome
[Vrh] Go down
adrijana

adrijana


Broj postova : 10
Join date : 08.05.2018
Age : 41
Lokacija : Bihac

Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitimepet svi 11, 2018 2:55 pm

ja sam upravo otvorila racun na perfect money a i na netelleru zbog neobuxa,neteller je primio prvi depozit sa moje kartice sa  provizijom 1.19%..bas me briga za proviziju ako to bude radilo.a za perfect sam sad poslala kopiju dokumenta i cekam...uglavnom javit cu se sa promjenama.interesantan mi neteller bez problema prebacio odmah na racun sa mog racuna novac,nadam se da ce i PM moci nekako da se rijesi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Platni procesor Empty
PostajNaslov: Re: Platni procesor   Platni procesor Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Platni procesor
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi platni procesor-CratePay
» KOJI PROCESOR NAJVIŠE KORSITITE ZA ISPLATE?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: PITANJA I PRIJEDLOZI-
Forum(o)Bir: