- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA

Početna stranicaPORTALFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

Share | 

Isplata preko pauze

Go down 
Autor/icaPoruka
Dime
DONATORI
DONATORI

Broj postova : 23

PostajNaslov: Isplata preko pauze   sri kol 08, 2018 9:47 pm

Pozdrav svima, ja sam samo mklikao i nisam obratio paznju na isplatu. Sad kad sam hteo da otvorim na pauza.com, nisam mogao. Imao sam neke pare na pauza.com. Pa pitanje mi je dali mogu da prebacim pare sa pauza na racunu ili drugi procesor platni. Ja sam iz makedonije i neznam koi procesor funkcionise tu. Pozdrav, hvala  na pomoc i svko dobro!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Admin
ADMIN
ADMIN

Broj postova : 257

PostajNaslov: Re: Isplata preko pauze   čet kol 09, 2018 2:23 pm

Dime je napisao/la:
Pozdrav svima, ja sam samo mklikao i nisam obratio paznju na isplatu. Sad kad sam hteo da otvorim na pauza.com, nisam mogao. Imao sam neke pare na pauza.com. Pa pitanje mi je dali mogu da prebacim pare sa pauza na racunu ili drugi procesor platni. Ja sam iz makedonije i neznam koi procesor funkcionise tu. Pozdrav, hvala  na pomoc i svko dobro!
ukoliko mislis na payza
evo ti novi link preko kojeg se mozes logirati
https://www.payza.eu/
za prebaciti lovu na drugi procesor imas pod payza excangere koji ti to omogucuju

[Vrh] Go down
Korisnički profil http://ptczaradainternet.weebly.com/
Dime
DONATORI
DONATORI

Broj postova : 23

PostajNaslov: Re: Isplata preko pauze   čet kol 09, 2018 10:47 pm

Hvala druze! Sve najbolje!
[Vrh] Go down
Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Isplata preko pauze   

[Vrh] Go down

Isplata preko pauze
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Valja nama preko rijeke...
» Triglav (1954)
» Bosna (1969)
» Aktualni raspored trajekata (rasprava)
» Skela preko Save Medsave (Samobor) - Zaprešić