- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Balkan team - lopovi ili nesto dobro?

Go down 
+9
patak111
gonzo1
kov70zoly
saleso
eastsideTZ
Dubravka
DimitrijeBP
gimnazija69
hrvoje81
13 posters
Autor/icaPoruka
hrvoje81
DONATORI
DONATORI
hrvoje81


Broj postova : 0
Join date : 13.07.2014
Age : 42
Lokacija : Sisak

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimečet srp 17, 2014 6:03 pm

Vidio sam ih vec na dovoljno mjesta, pogledao video, obavio predupis, sve to iz neznanja i znatizelje. Medutim, onda sam cuo da traze 50 dolara za registraciju kad se nakupi 5000 predupisanih clanova! I sve to navodno organiziraju 3 covjeka.

E sad, ja to vidim ovako za njih 3: kad skupimo 5000, poberemo 250.000 dolara, uplatimo si premium na brdo mjesta, svaki si uzme 1500 DR-a, a ostalo prepustimo sirotinji.

Nakon predupisa sam ih trazio da mi posalju materijale, nesto konkretno da stavim na web, jos ih nisam dobio. Sa dvojicom sam se cuo preko skypea u meduvremenu, nisu bas imali vremena za razgovor. Ali, ono sto je "najvaznije", redovito dobivam mailove upozorenja vezano za oglasavanje i stup srama.

Eto, to su moja dosadasnja iskustva, pa bih volio cuti i vasa, te da me netko napokon razuvjeri da oni nisu 3 lopova.
[Vrh] Go down
http://hherceg.wix.com/internetzarada
gimnazija69
DONATORI
DONATORI
gimnazija69


Broj postova : 0
Join date : 18.07.2014
Age : 72
Lokacija : USK/BiH

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepet srp 18, 2014 8:28 pm

Ne znam sta da kazem jer je sve to novo i svako nesto nudi a isto tako mislim da mozemo za svaki link pronaci dobre i lose reklame. Izgleda da mi vise vjerujemo strancima nego nama balkancima.
Sta Mislite o onom drugom linku Matrixclub i to je novo...znam da ima i na engleskom jeziku i isto traze predupis samo sto je manji ulog confused  confused
[Vrh] Go down
http://bogatiseronja.com?partner=300
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepet srp 18, 2014 9:03 pm

Kad vidite u naslovu Balkan, preskočite.
[Vrh] Go down
Dubravka
DONATORI
DONATORI
Dubravka


Broj postova : 1
Join date : 17.07.2014
Lokacija : Pula,Hrvatska

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepet srp 18, 2014 9:40 pm

I ja kao Hrvoje napravila... ma lupeži garant.
[Vrh] Go down
gimnazija69
DONATORI
DONATORI
gimnazija69


Broj postova : 0
Join date : 18.07.2014
Age : 72
Lokacija : USK/BiH

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimesub srp 19, 2014 9:28 pm

DimitrijeBP je napisao/la:
Kad vidite u naslovu Balkan, preskočite.
znam da nije sjajno zivjeti na balkanu, da li mislite da je u cijelom svijetu bolje i drugacije, varaju narod, kradu narod, a mi se jadni hvatamo za slamke da zaradimo koji cent, a mozda i dolar i samo nam je to na pameti...vjerujemo svakom ali ja sam ipak uradila predupis za Balkan team, pa cemo vidjeti...ko zna!!!
[Vrh] Go down
http://bogatiseronja.com?partner=300
eastsideTZ
DONATORI
DONATORI
eastsideTZ


Broj postova : 7
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Tuzla

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimesub srp 19, 2014 9:48 pm

Nisu jedini Smile ima par slicnih mlm grupacija..ja sam se isto tako upisao nakon sto sam odgledao video i procitao par stvari. Od tad sam dobio hrpu mailova u kojem se promovisu 'njihove' stranice ali i jedan video u kojem je najavljen prvi posao. Ja ne znam idalje da li se upustiti u sve to,koliko koristi se moze izvuci tako da nisam odlucio sta dalje. Pratiti ako bude kakvih novosti pa razmislit Wink
A sta reci za Balkan profit tim ? Ima li neko sa foruma da je aktivan tamo
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimened srp 20, 2014 7:01 pm

gimnazija69 je napisao/la:
DimitrijeBP je napisao/la:
Kad vidite u naslovu Balkan, preskočite.
znam da nije sjajno zivjeti na balkanu, da li mislite da je u cijelom svijetu bolje i drugacije, varaju narod, kradu narod, a mi se jadni hvatamo za slamke da zaradimo koji cent, a mozda i dolar i samo nam je to na pameti...vjerujemo svakom ali ja sam ipak uradila predupis za Balkan team, pa cemo vidjeti...ko zna!!!
Srećno.  Wink
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepon srp 21, 2014 11:10 pm

Pozdrav svima na forumu ja sam konacno nasao vremena da se reg, da skratim inace i ja sam obavio predupis, da li je prevara ili prava stvar videcemo, poenta je u tome da nedajes pare direktno nikome nego placas clanstvo za GDI, sto kazu da ce biti prvi posao, inace ja vec neke 3 god dobijam mejlove od Petra(lik koji je ovo organizovao)
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
eastsideTZ
DONATORI
DONATORI
eastsideTZ


Broj postova : 7
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Tuzla

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimeuto srp 22, 2014 10:31 am

saleso je napisao/la:
Pozdrav svima na forumu ja sam konacno nasao vremena da se reg, da skratim inace i ja sam obavio predupis, da li je prevara ili prava stvar videcemo, poenta je u tome da nedajes pare direktno nikome nego placas clanstvo za GDI, sto kazu da ce biti prvi posao, inace ja vec neke 3 god dobijam mejlove od Petra(lik koji je ovo organizovao)

i kakva su tvoja iskustva s Petrom ? Jesi li radio vec nesto s njim ili preko njega? Meni se svakim danom cini da nas je iskoristio za promociju svojih stranica jer zatrpa covjek mailovima za registraciju na odredjene stranice..
[Vrh] Go down
kov70zoly

avatar


Broj postova : 0
Join date : 26.07.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimesub srp 26, 2014 1:55 am

lako je odgovoriti na vase pitanje ljudi 
kada traze unapred pare ,naravno da tu nesto bas totalno smrdi.
idemo dalje ,iskreno davam kazhem kadsam procitao odmah mije postalo sumnjivo ,pa  ja nato gledam i znam da je velika prevara u pitanju.
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepet kol 01, 2014 11:00 pm

Nisam nista radio sa petrom samo mi je slao mejlove, nije bilo paypala a i pare su uvek problem Smile  a za reg na neke stranicce nije mi nista slao, jedino sto je bilo je promocija njegove stranice
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
gonzo1

avatar


Broj postova : 2
Join date : 14.08.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimečet kol 14, 2014 3:21 pm

Pozdrav,

Ja sam Goran i radim sa Petrom na Balkan TEAM projektu.
Desna ruka sam mu za sve tehničke poslove (web stranica, forum i slično), iako čovjeka nikad prije nisam poznavao. Dakle ja sam u istoj situaciji kao i svi vi, isto pokušavam zaraditi neke dodatne pare uz posao.

Ponudio sam mu pomoć jer mi se ideja svidjela. Tako sam ga s vremenom upoznao i čujemo se svaki dan preko skypa.
On ima svoje metode rada i možda se nekima ne sviđa njegov način, ali čovjek je skroz iskren i zaista želi pomoći ljudima sa balkana.  

kov70zoly je napisao/la:
lako je odgovoriti na vase pitanje ljudi 
kada traze unapred pare ,naravno da tu nesto bas totalno smrdi.
idemo dalje ,iskreno davam kazhem kadsam procitao odmah mije postalo sumnjivo ,pa  ja nato gledam i znam da je velika prevara u pitanju.

Što se ovog gore tiče, ne bih htio komentirati. Ali govoriti za nešto da je prevara a iznad toga napisati da netko traži pare unaprijed je smiješno jer se vidi da nisi upućen/a. BalkanTEAM ne traži nikakve novce unaprijed, niti će BalkanTEAM tražiti ubuduće bilo kakve pare za sebe. Sve što se plaća plaća se kompanijama od ćemo svi zajedno ostvarivati profit, i to neće ići preko nas nego vi direktno plaćate tim kompanijama.

PredUPIS je potpuno BESPLATAN, i dok god za vas ne bude osigurano 5 plaćenih članova vi ne morate platiti nikome ni centa.
Nije mi jasno zašto ljudi nešto ruše u temelju a nisu se ni potrudili informirati kako spada.

Netko je rekao da ćemo pokupiti sve članove i novce sebi. Dajte razmislite malo.
Kao prvo, svi vide preko koga su se registrirali, i vrlo je lako razotkriti tako šta.
Kao drugo, i da se to napravi, dobije se par tisuća dolara i šta nakon toga? Svi će odustati jer neće zarađivati bez plaćenih članova, a ruku na srce tko god je radio u bilo kakvom MLM programu zna da 99% ljudi nikad neće naći niti jednog člana. I šta se onda desi, sva ta zarada je jednokratna. A koliko se vremena, truda i novaca ulaže u BalkanTEAM projekt.
Nama je cilj dugoročna zarada, iz mjeseca u mjesec. Vjerojatno ste čuli za pojam residual income. A svako tko se iole kuži u MLM zna da je to moguće samo ako ljudi ispod tebe zarađuju, jer u suprotnom odustaju.

Još jednom kažem, PredUPIS je potpuno besplatan, ništa ne gubite s time a možete zaraditi kada krenu aktivni upisi (nakon što se skupi 5000 članova).

Za sva dodatna pitanja, stojim vam na raspolaganju.

Lijep pozdrav,
Goran
[Vrh] Go down
patak111

patak111


Broj postova : 1
Join date : 01.09.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: ma sta ja znam, evo dopisujem se na fejsu sa tim likovima i nikak da mi odgovore na postavljena pitanja....samo kruze okolo naokolo...eo cak sam i prtscrn napravio pa vi ljudi sami procjenite http://prntscr.com/4ikhw6   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepon ruj 01, 2014 10:46 am

hrvoje81 je napisao/la:
Vidio sam ih vec na dovoljno mjesta, pogledao video, obavio predupis, sve to iz neznanja i znatizelje. Medutim, onda sam cuo da traze 50 dolara za registraciju kad se nakupi 5000 predupisanih clanova! I sve to navodno organiziraju 3 covjeka.

E sad, ja to vidim ovako za njih 3: kad skupimo 5000, poberemo 250.000 dolara, uplatimo si premium na brdo mjesta, svaki si uzme 1500 DR-a, a ostalo prepustimo sirotinji.

Nakon predupisa sam ih trazio da mi posalju materijale, nesto konkretno da stavim na web, jos ih nisam dobio. Sa dvojicom sam se cuo preko skypea u meduvremenu, nisu bas imali vremena za razgovor. Ali, ono sto je "najvaznije", redovito dobivam mailove upozorenja vezano za oglasavanje i stup srama.

Eto, to su moja dosadasnja iskustva, pa bih volio cuti i vasa, te da me netko napokon razuvjeri da oni nisu 3 lopova.
[Vrh] Go down
gonzo1

avatar


Broj postova : 2
Join date : 14.08.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepon ruj 01, 2014 2:24 pm

patak111, šta vam to točno nije jasno? Na stranici i na forumu je stvarno sve objašnjeno.

Prvi posao je GDI, koji za članarinu od 50$ mjesečno plaća 15$ po članu ispod vas i 5$ po članu ispod vas u ostala 4 levela.

Kad nas se skupi 5000 predupisa krećemo s radom i popunjavaju se pozicije, svakome 5 članova. To nede svima odjednom nego svako čeka svoj red. Tako da odmah imate zaradu veću od uloženog (dobijete 75$ za prvi nivo a uložili ste 50$) i onda svaki mjesec sve više i više kako budete dobivali članove u ostalim levelima.

Vi niste dužni ništa raditi osim napraviti predupis. A reklamiranje stranice/foruma/predupisa je vaša dobra volja. Ali tko više reklamira imat će bolju poziciju kad krenemo sa popunjavanjem.

Vidim da ste kasnije napisali da ne možete napraviti Visa karticu. Da ste malo potražili na stranici mogli ste naići na ovo http://balkanteam.ws/prvi-posao-gdi/kartice/ gdje piše da možete dobiti poklon visa karticu koju možete koristiti
[Vrh] Go down
Lydija

avatar


Broj postova : 1
Join date : 07.09.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimened ruj 07, 2014 4:23 pm

Bok, eto nisam se mogla suzdržati a da ne komentiram. Ljudi moji ono što vam Goran kaže je točno. I bilo bi stvarno dobro da se prije informirate i pročitate o čemu se radi, pa onda komentirate. Vidi se da nemate pojma o MLM programima.
[Vrh] Go down
vklav

vklav


Broj postova : 1
Join date : 28.09.2014

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimened ruj 28, 2014 4:31 am

SFI je ZAKON!!!!
I TOČKA ILI TAČKA!!!!
[Vrh] Go down
mladenho
DONATORI
DONATORI
mladenho


Broj postova : 38
Join date : 19.02.2014
Age : 58
Lokacija : Podravina

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepon stu 17, 2014 5:38 pm

vklav je napisao/la:
SFI je ZAKON!!!!
I TOČKA ILI TAČKA!!!!

Član sam SFI i iskreno , nije to loše ,ako želiš čekati godinu dana barem na neku isplatu uz ulaganje gore svaki mjesec bar 20 $.No danas ljudi trebaju lovu a ne da još ulažu u neku zaradu koja će biti nekad...u budućnosti. Za dva mjeseca gore zaradio nekih 10 $ , toliko zaradim dnevno na anketama i PTC stranicama pa sad tko voli nek izvoli, ja sam odustao , nema tu zarade , bar ne na brzinu. Savjet svima... upišite se u Balkan tim , ja sam ušao u Trafficwave i danas u GDI . Najbolje os svega je da su to multileveli i ono što je najteže u tim poslovima je pronaći ljude koji će biti ispod vas. Balkan tim vam daje te članove , ne morate tražiti sami ljude koji će se upisati iza vas .Na TrafficW. već sam prvi mjesec vratio uloženo i dobio još toliko a to je tek početak. Na GDI u prvom mjesecu je zarada od 175 $ pa na više. Ovakve poslove je jako teško sam raditi , osim onih koji su jaaako uvjerljivi i mogu sami pronaći bar 3 čovjeka koje će uvesti u taj posao , no i oni moraju imati svoje ljude i tu najviše ljudi i odustaje. Evo , ovo je iskreni savjet . Ja od toga osobno nemam ništa jer svi koji se upišu u tim nisu moji referali , radimo timski i lako je moguće da na nekom poslu kasnije ja budem njihov referal a ne oni moji .
Imate na fejsu grupu Balkan tima i lako se upišete tko god želi...
[Vrh] Go down
https://www.paidverts.com/ref/mladenho
Exorway

Exorway


Broj postova : 1
Join date : 28.06.2023

Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitimepon sij 08, 2024 5:56 am

<a href=http://prilig.top>priligy (dapoxetine)</a> We support voluntary technician certification
[Vrh] Go down
Sponsored content





Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Empty
PostajNaslov: Re: Balkan team - lopovi ili nesto dobro?   Balkan team - lopovi ili nesto dobro? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Balkan team - lopovi ili nesto dobro?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SFI - nesto novo
» NEŠTO SASVIM DRUGAČIJE
» Nešto što je vrlo obećavajuće
» URS - idemo probati nešto novo
» Surfearner nešto sasvim novo

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: SCAM PTC STRANICE-
Forum(o)Bir: