- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija

Go down 
+5
Dime
schweinii31
CroKiLlEr1991
sluzimonarodu
Klicic
9 posters
Autor/icaPoruka
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 12:55 am

Postavit cu ovdje nekoliko stranica na kojima mislim mnogi trenutno i klikaju, neke su sigurno SCAM, a neke su na dobrom putu da to postanu, pa ukoliko netko ima neka saznanja o njima neka pise a ja cu svoja iznijeti. Slike su sa mojih racuna, o zadnjim isplatama na cekanju, pogledajte i datume otkad su na cekanju, pa ukoliko netko ima sta za dodat samo sarajte! Very Happy

Ovo su samo neke na kojima sam klikao i koje vjerovatno zavsavaju svoju pricu, a u narednih nekoliko dana ce se poakazat i ostale, posebno ove nove stranice, jer nevjerovatno je koliki je val SCAM stranica naisao u zadnjih mjesec dana, a sve su kao nove i skoro sve lazne!

1. DINGBUX

Definitivno otisao u SCAM, danas me kao isplatili, love nigdje, a racun mi suspendirali, vec sam napisao danas u drugoj temi al evo da ponovim!

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 25yy8lj

2. SPARKLINGCLIX

Prvu isplatu sam primio a od druge nece biti nista jer sigurno su SCAM od 3 decembra otkad ne placaju, forum je takodje ugasen tako da nema nade pa napustam i ovaj sajt!

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2qbgf9j

3. ADZPOT

Mislim da su mnogi vec i zaboravili na ovaj sajt, al evo da ponovim, zadnji put su nekog isplatili jos 21 oktobra, redovno odgovaraju na tikete za pomoc al mislim da ni od nje nema nista, konstantno upucuju na sajt golden u odgovoru na tiket pa zbog toga sumnjam i u golden grupu da odlazi u zaborav, ja ponekad udjem i isklikam koju reklamu da mi ne ugase racun jer nadam se jos uvijek da ce mozda nekad isplatit.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Ok4hgk

4. CLIXBOX

Znamo svi sta se radi na tom sajtu, isplate se cekaju vec mjesecima, mislim da od ovog sajta nema nista i polako bjezat od njega.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Dwewp

5. BIZCLIX

Sajt od istog vlasnika, kao i clixbox, vec sam imao isplatu s biz-a, al trenutno isto stanje je i ovdje, povremeno se posalje neka isplata al sumnjam da cu ja svoju narednu dobit. Tiket za pomoc sam poslao prije 5 dana i odgovora jos uvijek nema.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2wptt39

6. SILVERCLIX

Ne znam ni sta da kazem za ovaj sajt, uglavnom sa slike cete vidjet otkad cekam svoju zadnju isplatu, a ranije su mi placali u roku od 10 dana. Poslao sam i tiket za pomoc prije 5 dana i jos uvijek nema odgovora.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 5ff9s1

7. PAYADOO

Ne znam sta da vam kazem sto vec ne znate, cim admin pocne pisat otzv problemima s paypalom bjezite s tog sajta. Ovdje je pisao o paypalu a sad ne postoji ni jedan drugi nacin isplate. Zanimljivo, hahaha.

8. CTPGEM i CLIXTOCASH

Isti vlasnik obje stranice. Mene su prvo suspendirali na CTPGEM kad sam dosao do isplate i poslao zahtjev za nju da bi nakon deset dana stranice bile nedostupne, kao obnavljaju se, navratite za 3 dana, a proslo je vise od 15 dana kako pise ta obavijest. Zanimljivo Laughing Rolling Eyes



Stanje je alarmantno, hahaha.
Sreca je sto jos uvijek postoje stranice kojima se moze vjerovat na duge staze i u koje se moze ulagat, a od ovih novih nema koristi, samo se gubi vrijeme!

Toliko od mene za danas, a ako netko ima sta za dodat samo pisite! smijeh
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 11:07 am

Od svega ovoga sam imao iskustva sa payadoo i to, naravno, negativna. Prestao sam odavno kliktati jer me nisu isplatili niti odgovaraju na tickete. U svakom slucaju, danas sam dobio mail od njih, kao kupio ih je novi vlasnik i sad ce sve biti kako valja.

Sto se mene tice, za pocetak sam im uputio ticket. Pa ako odgovore, i to je pocetak. Zatrazio sam im i isplatu, naravno, pa ako me i isplate pride, klikcem dalje, do tad neka pricaju price! Smile
[Vrh] Go down
CroKiLlEr1991

CroKiLlEr1991


Broj postova : 3
Join date : 09.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 6:28 pm

sluzimonarodu je napisao/la:
Od svega ovoga sam imao iskustva sa payadoo i to, naravno, negativna. Prestao sam odavno kliktati jer me nisu isplatili niti odgovaraju na tickete. U svakom slucaju, danas sam dobio mail od njih, kao kupio ih je novi vlasnik i sad ce sve biti kako valja.

Sto se mene tice, za pocetak sam im uputio ticket. Pa ako odgovore, i to je pocetak. Zatrazio sam im i isplatu, naravno, pa ako me i isplate pride, klikcem dalje, do tad neka pricaju price! Smile
da..na payadoo je stigao novi vlasnik tako da nastavljam klikat makar do min.isplate pa ću vidit kako i šta dalje..cptgem sam odavno odustao zbog slabe zarade...golden,silverclix na nagovor također odustao i ispada da je to bio dobar potez...sparkling sam barem dobio isplatu i odustao odavno čim se počelo pričati da ide u scam...bizclix danas zatražio isplatu pa se nadam najboljem...

još bih dodao pripazite na mousebux...pogledajte forum..ja sam danas odma zatražio isplatu jer mi je sumnjivo sve
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 8:03 pm

Dngbux sam otvorio dispute iako sam vratio ulozenih 90$ pa cemo vidjeti sta ce biti.
[Vrh] Go down
Dime
DONATORI
DONATORI
Dime


Broj postova : 25
Join date : 24.07.2014
Lokacija : Skopje

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 10:26 pm

I kod mene ista stvar, cim zaradim za isplatu, ili ne isplachaju ili pak stranica se ugasi. A posebna pricha su platni procesori. Jedno prosto pitanje: jel ima neki siguran sajt ili da se batalim od ovoga. Do sad za 6 meseci aktivno klikanje uzeo sam neki 20 dolara.
[Vrh] Go down
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 16, 2014 10:49 pm

Dime je napisao/la:
I kod mene ista stvar, cim zaradim za isplatu, ili ne isplachaju ili pak stranica se ugasi. A posebna pricha su platni procesori. Jedno prosto pitanje: jel ima neki siguran sajt ili da se batalim od ovoga. Do sad za 6 meseci aktivno klikanje uzeo sam neki 20 dolara.
ako ti se baš klika onda klikaj na clicksense, cashnhits, paidverts i neobux... oni će te sigurno isplatiti ali zarada je mala i ni ne pomišljaj na rentanje referala...
inače predlažem ti da potražiš alternativne načine zarade na netu...
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimesri pro 17, 2014 9:04 am

sylar951 je napisao/la:
Dime je napisao/la:
I kod mene ista stvar, cim zaradim za isplatu, ili ne isplachaju ili pak stranica se ugasi. A posebna pricha su platni procesori. Jedno prosto pitanje: jel ima neki siguran sajt ili da se batalim od ovoga. Do sad za 6 meseci aktivno klikanje uzeo sam neki 20 dolara.
ako ti se baš klika onda klikaj na clicksense, cashnhits, paidverts i neobux... oni će te sigurno isplatiti ali zarada je mala i ni ne pomišljaj na rentanje referala...
inače predlažem ti da potražiš alternativne načine zarade na netu...

Slazem se u potpunosti. Moze se tu dodati jos par sajtova, tipa BuxP...ali poenta je ista, od sajtova mozes dobiti 3 centa dnevno, od direktnih referala 10%, rentirani referali se ne isplate. Svaki sajt sa tim karakteristikama i trajanjem preko godinu dana je siguran, sve ostalo treba da izazove sumnju i nepoverenje. 

Nisam dugo u ovome,ali radim izuzetno aktivno. Za par meseci su me isplatili oko 40 USD (ulaganja, naravno, nisam imao) i zakljucio sam da to sto sajtovi isplacuju uopste nije siguracija da zaista rade.

Ako vam je do PTC zarade ClixSense i udrite taskove, CasNhits i autosurf i Paidverts (nadam se da ce opstati)!
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: scam stranice   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepet pro 19, 2014 12:01 pm

također i ojooo wtc. i ojooo clix


Zadnja promjena: daco; uto vel 17, 2015 8:24 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon pro 22, 2014 12:42 am

Dobio sam danas odgovor na SilverClix-u na tiket koji sam poslao, dakle nakon tacno 10 dana su mi odgovorili, a odgovor je odlican.  smjeh

Na slici koju sam postavio u prvom postu se vidi da na zadnju isplatu cekam od 27 Oktobra, dakle za pet dana puna dva mjeseca pa vjerujem da cu je dobit u naredih godinu dana.  Cool

Odgovor na tiket je sljedeci:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2lsv3gh

Imam jos par stranica na kojima vjerujem mnogi klikaju trenutno, a zahtjev za isplatu sam poslao prije desetak i vise dana, pa kad uhvatim vremena ovih dana i njih cu postavit ovdje pa da razmijenimo misljenja, ukoliko bude zainteresiranih i onih koji su upuceni u trenutna desavanja. frend
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: scam stranice   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto pro 23, 2014 12:22 am

Klicic je napisao/la:
Postavit cu ovdje nekoliko stranica na kojima mislim mnogi trenutno i klikaju, neke su sigurno SCAM, a neke su na dobrom putu da to postanu, pa ukoliko netko ima neka saznanja o njima neka pise a ja cu svoja iznijeti. Slike su sa mojih racuna, o zadnjim isplatama na cekanju, pogledajte i datume otkad su na cekanju, pa ukoliko netko ima sta za dodat samo sarajte! Very Happy

Ovo su samo neke na kojima sam klikao i koje vjerovatno zavsavaju svoju pricu, a u narednih nekoliko dana ce se poakazat i ostale, posebno ove nove stranice, jer nevjerovatno je koliki je val SCAM stranica naisao u zadnjih mjesec dana, a sve su kao nove i skoro sve lazne!

1. DINGBUX

Definitivno otisao u SCAM, danas me kao isplatili, love nigdje, a racun mi suspendirali, vec sam napisao danas u drugoj temi al evo da ponovim!
hvala pirat
Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 25yy8lj

2. SPARKLINGCLIX

Prvu isplatu sam primio a od druge nece biti nista jer sigurno su SCAM od 3 decembra otkad ne placaju, forum je takodje ugasen tako da nema nade pa napustam i ovaj sajt!

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2qbgf9j

3. ADZPOT

Mislim da su mnogi vec i zaboravili na ovaj sajt, al evo da ponovim, zadnji put su nekog isplatili jos 21 oktobra, redovno odgovaraju na tikete za pomoc al mislim da ni od nje nema nista, konstantno upucuju na sajt golden u odgovoru na tiket pa zbog toga sumnjam i u golden grupu da odlazi u zaborav, ja ponekad udjem i isklikam koju reklamu da mi ne ugase racun jer nadam se jos uvijek da ce mozda nekad isplatit.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Ok4hgk

4. CLIXBOX

Znamo svi sta se radi na tom sajtu, isplate se cekaju vec mjesecima, mislim da od ovog sajta nema nista i polako bjezat od njega.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Dwewp

5. BIZCLIX

Sajt od istog vlasnika, kao i clixbox, vec sam imao isplatu s biz-a, al trenutno isto stanje je i ovdje, povremeno se posalje neka isplata al sumnjam da cu ja svoju narednu dobit. Tiket za pomoc sam poslao prije 5 dana i odgovora jos uvijek nema.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2wptt39

6. SILVERCLIX

Ne znam ni sta da kazem za ovaj sajt, uglavnom sa slike cete vidjet otkad cekam svoju zadnju isplatu, a ranije su mi placali u roku od 10 dana. Poslao sam i tiket za pomoc prije 5 dana i jos uvijek nema odgovora.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 5ff9s1

7. PAYADOO

Ne znam sta da vam kazem sto vec ne znate, cim admin pocne pisat otzv problemima s paypalom bjezite s tog sajta. Ovdje je pisao o paypalu a sad ne postoji ni jedan drugi nacin isplate. Zanimljivo, hahaha.

8. CTPGEM i CLIXTOCASH

Isti vlasnik obje stranice. Mene su prvo suspendirali na CTPGEM kad sam dosao do isplate i poslao zahtjev za nju da bi nakon deset dana stranice bile nedostupne, kao obnavljaju se, navratite za 3 dana, a proslo je vise od 15 dana kako pise ta obavijest. Zanimljivo Laughing Rolling Eyes



Stanje je alarmantno, hahaha.
Sreca je sto jos uvijek postoje stranice kojima se moze vjerovat na duge staze i u koje se moze ulagat, a od ovih novih nema koristi, samo se gubi vrijeme!

Toliko od mene za danas, a ako netko ima sta za dodat samo pisite! smijeh
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon pro 29, 2014 8:57 pm

Evo da nastavim tamo gdje sam stao pa pisite ako sta znate i imate za dodat. Slike koje dodajem su s mojih racuna s pomenutih sajtova.

9. ELECTBUX

Sajt je radio jedno vrijeme ali vise ne radi. Ja sam klikao do isplate i kao poslali su mi je ali na racun je nisam dobio, tako da napustate ovaj sajt ako jos uvijek klikate.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2s9wvus

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija W633q


10. GEARCLIX

Sajt koji sam klikao do zahtjeva za isplatu, poslao i sad je na cekanju, a i ja sam na cekanju s klikovim, hehe, ali mislim da ni ovaj sitnis necu dobit pa da znate da je ovdje jedan veliki upitnik ako ima aktivnih.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2m82gwk


11. LUCENTBUX

Isto stanje je i s ovim sajtom, mislim da ni ovaj sitnis necu dobit ili ce biti kao i kod electa, kao isplatili a nigdje nista. Isto sam odustao od klikanja, ali kad sam poceo klikat isao sam do isplate i odustao kao i GearClix.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 1zvvok7

12.GOLDENCLIX

Iz prvog posta mozete vidjet da na Silveru isplatu cekam vec 62 dana, tako da ocekujem i ovdje na goldenu da dugo dugo bude na cekanju a ne znam dal cu je ikad dobit, trenutno je proslo 12 dana od zahtjeva a sta ce biti i kako ne znam, jer vidim konstantno isplacuju a ja nikad da dodjem na red ni na jednom ni na drugom sajtu. Mislim da je i ovdje napravljena neka caka da isplacuju samo neke svoje clanove koji su nadogradjeni i koji imaju direktne veze s vlasnikom.

Da napomenem da sam i na Goldenu i na Silveru isplatu prije ovih dobio u roku od desetak dana pa sad ajde budi pametan.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Izcc2h

5 BIZCLIX

Evo samo da ponovim stanje na Biz-u, jos jedna je na cekanju, a prije ovih isplatu sam dobio za manje od 7 dana.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Xp4rgy


Ukoliko dodje do promjena i netko me SLUCAJNO isplati od ovih sajtova postavit cu ovdje da se zna.
Nadam se da cu sam sebe demantirat u vezi ovih sajtova.

Pozdrav za ekipu! smijeh
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimečet sij 01, 2015 7:24 pm

Klicic je napisao/la:
Evo da nastavim tamo gdje sam stao pa pisite ako sta znate i imate za dodat. Slike koje dodajem su s mojih racuna s pomenutih sajtova.

9. ELECTBUX

Sajt je radio jedno vrijeme ali vise ne radi. Ja sam klikao do isplate i kao poslali su mi je ali na racun je nisam dobio, tako da napustate ovaj sajt ako jos uvijek klikate.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2s9wvus

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija W633q


10. GEARCLIX

Sajt koji sam klikao do zahtjeva za isplatu, poslao i sad je na cekanju, a i ja sam na cekanju s klikovim, hehe, ali mislim da ni ovaj sitnis necu dobit pa da znate da je ovdje jedan veliki upitnik ako ima aktivnih.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2m82gwk


11. LUCENTBUX

Isto stanje je i s ovim sajtom, mislim da ni ovaj sitnis necu dobit ili ce biti kao i kod electa, kao isplatili a nigdje nista. Isto sam odustao od klikanja, ali kad sam poceo klikat isao sam do isplate i odustao kao i GearClix.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 1zvvok7

12.GOLDENCLIX

Iz prvog posta mozete vidjet da na Silveru isplatu cekam vec 62 dana, tako da ocekujem i ovdje na goldenu da dugo dugo bude na cekanju a ne znam dal cu je ikad dobit, trenutno je proslo 12 dana od zahtjeva a sta ce biti i kako ne znam, jer vidim konstantno isplacuju a ja nikad da dodjem na red ni na jednom ni na drugom sajtu. Mislim da je i ovdje napravljena neka caka da isplacuju samo neke svoje clanove koji su nadogradjeni i koji imaju direktne veze s vlasnikom.

Da napomenem da sam i na Goldenu i na Silveru isplatu prije ovih dobio u roku od desetak dana pa sad ajde budi pametan.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Izcc2h

5 BIZCLIX

Evo samo da ponovim stanje na Biz-u, jos jedna je na cekanju, a prije ovih isplatu sam dobio za manje od 7 dana.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Xp4rgy


Ukoliko dodje do promjena i netko me SLUCAJNO isplati od ovih sajtova postavit cu ovdje da se zna.
Nadam se da cu sam sebe demantirat u vezi ovih sajtova.

Pozdrav za ekipu! smijeh
pozdrav i sretno Basketball
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimečet sij 01, 2015 7:25 pm

pozdrav i sretno Basketball
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimečet sij 01, 2015 7:27 pm

je li dobro radi mouse bux pravila
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepet sij 02, 2015 2:55 am

MouseBux radi za sad i isplacuje redovno. Pogledaj pod Proofs of Payments, ja sam dobio isplatu 29 decembra, znaci prije 5 dana i sjela je na racun normalno i bez problema.  Very Happy
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimesub sij 03, 2015 8:08 pm

Samo da potvrdim svoje sumnje od ranije. Radi se o broju 10, kao sto sam i sumnjao i zbog toga sam jos ranije odustao od klikanja, kao isplatili su me ali sitnisa od 2$ nema na racunu, znaci ako ima aktivnih odustajte odmah.

10. GEARCLIX - SCAM - jedino mi je zao sto sam u pocetku za dva dana reklamiranja ovog sajta sakupio 8 DR, a on me zajeba prije nego sto je i poceo, hehe.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2nvqxw7

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 6t1o4l
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened sij 04, 2015 9:44 am

Jebiga druze, ko zna koliko ih je. Zato je i ovaj forum dobar jer mozemo da razmenjujemo iskustva, pa da ne udaramo svi u isti zid! Odlican ti je clanak!
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened sij 04, 2015 11:47 pm

Hvala! Ja pokusavam da podijelim svoja saznanja o nekim sajtovima, jer znam koliko vrijedi da se od nekih odustane a ne da se gubi vrijeme mjesec ili dva a od isplate nista. 

Evo da dodam da je SILVER i GOLDEN uveo promjene od 1.1.2015 sto se tice isplate free clanovima, imate i na forumu obavijest pa procitajte. 

Uglavnom traze da im se dostavi mailom neki vas dokument, racun na koji primate isplate i sliku. Ja sam svoje vec poslao pa cu javit jel ima i od toga kakve nafake i dal cu mozda dobit tu isplatu sa SILVERA koja je na cekanju od 27 oktobra! Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon sij 05, 2015 5:00 pm

po meni cim treba slati neke verifikacijske dokumente za isplatu, tu nesto smrdi ...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto sij 06, 2015 8:31 pm

Napokon da demantiram bar jednu od ovih stranica. Nakon promjena na GOLDENU i nakon sto sam im poslao dokumente za verifikaciju: ID, racun i sliku, stigao mi je odgovor jako brzo. Naime jucer sam poslao a vec danas dobio odgovor od Edina da je verifikacija uspjela i nedugo nakon toga mi je sjela i isplata koja je bila na cekanju od 17 decembra.

Sto se tice SILVERA, iste dokumente sam poslao u nedjelju, dan prije ali jos uvijek nema nikakvog odgovora, al posto je i tamo Edin zaduzen za ovaj dio mislim da bih mogao dobit i tu isplatu koja je jos duze na cekanju, od 27 oktobra. Uglavnom ako sta bude postam ovdje. Very Happy

Evo i isplate:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 21105t1
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimesri sij 07, 2015 7:21 pm

Stize i ugodno iznenadjenje od SILVERA, nakon sto sam im poslao trazene dokumente stigla je i ta isplata koju sam cekao od 27 oktobra, a bio sam je vec otpisao.

Dakle, GOLDEN i SILVER su svoje ispostovali, a za ove ostale cemo vidjet sta ce se desit!

Evo i isplate:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 20891jb
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened sij 11, 2015 8:59 pm

13. MOUSEBUX - Od 31. decembra ne placaju a poslali su obavijest da isplate nece biti moguce sve do 10 februara, nesto ne vjerujem u to i mislim da cemo dzaba klikat do tad a da isplate nece proradit. To je moje misljenje, al mozda i grijesim!
Da napomenem da sam ja svoju isplatu dobio u zadnjem vozu prije prestanka placanja, tacnije 29. decembra.

Evo i te obavijesti koju su valjda dobili i ostali clanovi:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Dh90zq
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimesri sij 14, 2015 1:19 pm

7. PAYADOO

Moram da demantujem i ovaj sajt, istina je, vratio se iz mrtvih, prvi moj slucaj da jedna stranica nakon propadanja da se vrati. Juce je sjela moja isplata pa vjerujem da ce i ostalima koji su jos na ovom sjtu.
Pozdrav!

Evo i slike:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 15hymh
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon vel 09, 2015 11:20 pm

daco je napisao/la:
Klicic je napisao/la:
Postavit cu ovdje nekoliko stranica na kojima mislim mnogi trenutno i klikaju, neke su sigurno SCAM, a neke su na dobrom putu da to postanu, pa ukoliko netko ima neka saznanja o njima neka pise a ja cu svoja iznijeti. Slike su sa mojih racuna, o zadnjim isplatama na cekanju, pogledajte i datume otkad su na cekanju, pa ukoliko netko ima sta za dodat samo sarajte! Very Happy

Ovo su samo neke na kojima sam klikao i koje vjerovatno zavsavaju svoju pricu, a u narednih nekoliko dana ce se poakazat i ostale, posebno ove nove stranice, jer nevjerovatno je koliki je val SCAM stranica naisao u zadnjih mjesec dana, a sve su kao nove i skoro sve lazne!

1. DINGBUX

Definitivno otisao u SCAM, danas me kao isplatili, love nigdje, a racun mi suspendirali, vec sam napisao danas u drugoj temi al evo da ponovim!
hvala pirat tako je slažem se Wink
Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 25yy8lj

2. SPARKLINGCLIX

Prvu isplatu sam primio a od druge nece biti nista jer sigurno su SCAM od 3 decembra otkad ne placaju, forum je takodje ugasen tako da nema nade pa napustam i ovaj sajt!

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2qbgf9j

3. ADZPOT

Mislim da su mnogi vec i zaboravili na ovaj sajt, al evo da ponovim, zadnji put su nekog isplatili jos 21 oktobra, redovno odgovaraju na tikete za pomoc al mislim da ni od nje nema nista, konstantno upucuju na sajt golden u odgovoru na tiket pa zbog toga sumnjam i u golden grupu da odlazi u zaborav, ja ponekad udjem i isklikam koju reklamu da mi ne ugase racun jer nadam se jos uvijek da ce mozda nekad isplatit.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Ok4hgk

4. CLIXBOX

Znamo svi sta se radi na tom sajtu, isplate se cekaju vec mjesecima, mislim da od ovog sajta nema nista i polako bjezat od njega.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Dwewp

5. BIZCLIX

Sajt od istog vlasnika, kao i clixbox, vec sam imao isplatu s biz-a, al trenutno isto stanje je i ovdje, povremeno se posalje neka isplata al sumnjam da cu ja svoju narednu dobit. Tiket za pomoc sam poslao prije 5 dana i odgovora jos uvijek nema.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2wptt39

6. SILVERCLIX

Ne znam ni sta da kazem za ovaj sajt, uglavnom sa slike cete vidjet otkad cekam svoju zadnju isplatu, a ranije su mi placali u roku od 10 dana. Poslao sam i tiket za pomoc prije 5 dana i jos uvijek nema odgovora.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 5ff9s1

7. PAYADOO

Ne znam sta da vam kazem sto vec ne znate, cim admin pocne pisat otzv problemima s paypalom bjezite s tog sajta. Ovdje je pisao o paypalu a sad ne postoji ni jedan drugi nacin isplate. Zanimljivo, hahaha.

8. CTPGEM i CLIXTOCASH

Isti vlasnik obje stranice. Mene su prvo suspendirali na CTPGEM kad sam dosao do isplate i poslao zahtjev za nju da bi nakon deset dana stranice bile nedostupne, kao obnavljaju se, navratite za 3 dana, a proslo je vise od 15 dana kako pise ta obavijest. Zanimljivo Laughing Rolling Eyes



Stanje je alarmantno, hahaha.
Sreca je sto jos uvijek postoje stranice kojima se moze vjerovat na duge staze i u koje se moze ulagat, a od ovih novih nema koristi, samo se gubi vrijeme!

Toliko od mene za danas, a ako netko ima sta za dodat samo pisite! smijeh
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon vel 09, 2015 11:23 pm

Klicic je napisao/la:
Napokon da demantiram bar jednu od ovih stranica. Nakon promjena na GOLDENU i nakon sto sam im poslao dokumente za verifikaciju: ID, racun i sliku, stigao mi je odgovor jako brzo. Naime jucer sam poslao a vec danas dobio odgovor od Edina da je verifikacija uspjela i nedugo nakon toga mi je sjela i isplata koja je bila na cekanju od 17 decembra.

Sto se tice SILVERA, iste dokumente sam poslao u nedjelju, dan prije ali jos uvijek nema nikakvog odgovora, al posto je i tamo Edin zaduzen za ovaj dio mislim da bih mogao dobit i tu isplatu koja je jos duze na cekanju, od 27 oktobra. Uglavnom ako sta bude postam ovdje. Very Happy

Evo i isplate:

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 21105t1
svaka čast Very Happy
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened vel 15, 2015 11:58 pm

E ovako mi i treba kad nisam slusao upozorenja od drugih. Sad sam sam okusio sudbinu drugih i nakon sto sam na ova dva sajta poslao zahtjev za drugu isplatu automatski sam dobio suspenziju na njih, bez jednog jedinog razloga, jer apsolutno nista nisam uradio sto je protivno njihovim jebenim pravilima.

Znaci ovih 5 sajtova od istog admina vam dopustaju da uzmete po jednu isplatu i kad dodjete do druge dobijete suspenziju, bas kreativno od njih. U narednih par dana ocekujem suspenziju i na ostala 3 sajta pa cu bas klikat do isplata da se uvjerim 100 %.

Za one koji ne znaju isti admin je vlasnik ovih 5 sajtova i na svima je isti princip, dobijes jednu isplatu i onda popusis suspenziju kad dodjes do sljedece:
1. eightclix
2. clixlog
3. 3dclix
4. firstclix
5. fourclix.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 2poqdef

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 1oubrl
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon vel 16, 2015 9:47 am

I meni se to isto desilo jos novembra. Do duse, tad im je izgleda bio princip 3 isplate, ali na isto se svodi. Suspenzija bez objasnjenja. Ne mozes da im posaljes support ticket ako nisi ulogovan (kvaka 22).

Ja sam resio da im doskocim, pa sam se uclanio na cilxlog cisto da bi im poslao ticket. Prvo objasnjenje je bilo da sam imao vise VPN sa jednog racunara (a ne znam ni sta je to ni kako se pravi), a umesto drugog objasnjenja dobio sam jos jednu suspenziju Smile
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon vel 16, 2015 12:26 pm

sluzimonarodu je napisao/la:
I meni se to isto desilo jos novembra. Do duse, tad im je izgleda bio princip 3 isplate, ali na isto se svodi. Suspenzija bez objasnjenja. Ne mozes da im posaljes support ticket ako nisi ulogovan (kvaka 22).

Ja sam resio da im doskocim, pa sam se uclanio na cilxlog cisto da bi im poslao ticket. Prvo objasnjenje je bilo da sam imao vise VPN sa jednog racunara (a ne znam ni sta je to ni kako se pravi), a umesto drugog objasnjenja dobio sam jos jednu suspenziju Smile
možda se smije imati samo 1 njihoc sajt, ako si reg, na svih 5 se računa da imaš 5 accounta. dobra je solucija se reg. na samo 1 sajt i kupiti isplate i čekati hoće li biti suspendiran. i ne raditi accounte na njihovim drugim sajtovima. ja sam na eightu dobio 2 isplate a na ostala 3 ni jednu i sve su mi suspendirale čak i 3Dclix gdje nisam imao nijednog referala ni bio blizu isplate. još imam samo clixlog jer u to vrijeme tamo nisam bio registririan. klikam ga za RCB a došao sam do 2 dolara i to ću potrošiti za microjobove da dobijem kojeg referala. neće mi se klikati još da me ne suspendiraju kad dođem do 4.90
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon vel 16, 2015 2:50 pm

Evo da se nadovezem na svoj raniji post, jer nisam puno cekao na suspenziju na drugim sajtovima, odmah danas su mi priustili to zadovoljstvo, sto je i za mene bolje da ne gubim dzaba vrijeme.

Nakon suspenzije na EIGHTCLIX-u i CLIXLOG-u, danas sam dobio poklon i na druga dva sajta, FIRSTCLIX-u i FOURCLIX-u, ostavili su mi samo 3DCLIX na kojem ocekujem danas da me iznenade ili dok dodjem do sljedece isplate koja je na 10$ a ja sam na 7.20$ trenutno.

Ja sam na svima uhvatio po jednu isplatu i kad sam poceo slati zahtjeve za druge usljedio je poklon od njih.

Dakle, moja preporuka ostalim clanovima je da prime znanju ovo ste se desilo i meni i drugim clanovima prije mene, a onima koji klikaju najbolje bi bilo da nakon sto prime prvu isplatu s nekog od ovih sajtova da odmah odustane od tog sajta i tako svih 5 sajtova, jer sigurno ce im se desit ovo ukuliko nastave klikat i dalje pokusavajuci doci do druge isplate, znaci, nemojte gubit vrijeme, radije nadjite neki novi sajt u zamjenu za ove.

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Xc0mlg

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija 122p56x
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimepon oľu 02, 2015 10:30 pm

Evo da navedem jos neke sajtove koji su promijenili pravila igre u zadnje vrijeme ukoliko niste pratili!

PAYADOO

propao definitivno jos 9 februara, sve pobrisano sa sajta tako ako niste provjerili obratite paznju i bjezite odavde.

NEXIA GRUPA

Nexiaclix, Technoclix, Clixtoclix, Clixadd, takodje 23.02. prestali s radom pa ako sta imate na racunu reklamirajte i brisite sajtove.

CROCLIX I EKOCLIX

Promijenili pravila tako da od sad ukoliko zelite isplatu morate nadogradit svoje racune ili ako je vjerovat adminu kao sto pise u suportu morate investirat najmanje 5$ ukoliko zelite isplatit, a s obzirom na zaradu na ova dva sajta i od svojih klikova i od DR a i RR to se apsolutno ne isplati, cak ni tih 5$ uplacivat! Provjerite TOS!

ACESANDNUDES I PTCULTIMATE

Oba sajta u vlasnistvu istog admina promijenili pravila za isplatu tako da slobodni clanovi imaju pravo na samo jednu isplatu od 2$ a da bi dobili sljedecu isplatu moraju se nadogradit. Pravila promijenjena prije par dana pa provjerite. Imam povjerenja u ova dva sajta pa cu tu i investirat sigurno jer zao mi da propadaju ovi DR koje imam a svi su i vise nego aktivni!

Ima jos sajtova koji su propali u zadnjih mjesec dva, da ne nabrajam sve, a najvise je ovih novih, koji ne izdrze ni mjesec dana pa provjeravajte da ne gubite vrijeme.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimeuto oľu 03, 2015 12:13 pm

Klicic je napisao/la:
Evo da navedem jos neke sajtove koji su promijenili pravila igre u zadnje vrijeme ukoliko niste pratili!

PAYADOO

propao definitivno jos 9 februara, sve pobrisano sa sajta tako ako niste provjerili obratite paznju i bjezite odavde.

NEXIA GRUPA

Nexiaclix, Technoclix, Clixtoclix, Clixadd, takodje 23.02. prestali s radom pa ako sta imate na racunu reklamirajte i brisite sajtove.

CROCLIX I EKOCLIX

Promijenili pravila tako da od sad ukoliko zelite isplatu morate nadogradit svoje racune ili ako je vjerovat adminu kao sto pise u suportu morate investirat najmanje 5$ ukoliko zelite isplatit, a s obzirom na zaradu na ova dva sajta i od svojih klikova i od DR a i RR to se apsolutno ne isplati, cak ni tih 5$ uplacivat! Provjerite TOS!

ACESANDNUDES I PTCULTIMATE

Oba sajta u vlasnistvu istog admina promijenili pravila za isplatu tako da slobodni clanovi imaju pravo na samo jednu isplatu od 2$ a da bi dobili sljedecu isplatu moraju se nadogradit. Pravila promijenjena prije par dana pa provjerite. Imam povjerenja u ova dva sajta pa cu tu i investirat sigurno jer zao mi da propadaju ovi DR koje imam a svi su i vise nego aktivni!

Ima jos sajtova koji su propali u zadnjih mjesec dva, da ne nabrajam sve, a najvise je ovih novih, koji ne izdrze ni mjesec dana pa provjeravajte da ne gubite vrijeme.
Slazem se sajtovi od kojih se nemoze vise kinta zaraditi...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened tra 12, 2015 1:20 pm

Jedna napomena za GOKUBUX koji je na EMS listi na poziciji 6, ukoliko netko tu klika neka na vrijeme obrise sajt, ja sam na tom sajtu klikao u razmjeni i dzaba klikao, jer juce su me kao isplatili al love nema, ujedno racun mi vise nije dostupan, nisu me suspendirali nego lijepo mi svaki put ispisu invalid login details, sto je nemoguce, pa ne mogu vise uci na sajt. Evo i slika pa na vrijeme stavite svoju reklamu i brisite sajt!

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Nx9l45

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Ml2s0g
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened tra 12, 2015 5:38 pm

hvala za info, i ja klikam tamo preko razmjene ali tek nekih par dana tako da brišem odmah...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitimened tra 12, 2015 10:08 pm

andara je napisao/la:
hvala za info, i ja klikam tamo preko razmjene ali tek nekih par dana tako da brišem odmah...

Nema na cemu, i drugi put, uvijek sam raspolozen da podijelim svoja iskustva i pomognem nekom da na vrijeme odustane i ne gubi dzaba vrijeme. Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Empty
PostajNaslov: Re: Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija   Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moj spisak sigurnih i potencijalnih SCAM stranica-dobrodosla diskusija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» POPIS SCAM STRANICA
» Dollarsincome.com? - SCAM ili ne
» bearbux scam ili ne
» Kako prepoznati SCAM?!
» PTCircle postaje scam?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: SCAM PTC STRANICE-
Forum(o)Bir: