- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Trafficmonsoon

Go down 
+34
Dux
inoxzg
Sanjaogst
peras
polerj
tamara86
chkojic
zkov154
marketinho
josephinea9
varda42
saleso
petart
Suvigenije
crnigolub
sweetgirl83
mrki39
zrinlaz
Kaca
dasdo
minaks
robertg
dejan55
sluzimonarodu
maliminik
Klicic
andara
schweinii31
lakota
DimitrijeBP
Jaksabbb
zvijer33
admin
daco
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 10, 2015 6:01 pm

Your withdrawal request was successfully completed.
$9.14 was paid to your account.


Probaj sad.
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto kol 11, 2015 9:49 am

Radi radi super Wink
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2015 4:32 pm

#25 jubilarna...
Trafficmonsoon - Page 5 33
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2015 4:59 pm

schweinii31 je napisao/la:
#25 jubilarna...
Trafficmonsoon - Page 5 33

Cestitke od mene, samo rokaj, trebao bih i ja u ovaj koji dan, nesto sitno nedostaje  Very Happy
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2015 5:29 pm

svaka čast. zadnjih dana vrlo slabo daju reklama, a jutros se probudim, kad hrpa reklama čeka na klikanje.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 17, 2015 6:26 pm

Hvala momci, sretno i vama, nek potraje ovo jos dugo...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri kol 26, 2015 9:17 pm

Evo i moje zadnje od prije 4 dana, za najjaci sajt vrijedi izdvojit koji minut, da se zna da radi perfektno iako uz nesto manje vrijedne reklame!

Pozdrav svima i  nadajmo se da ce nam TM potrajat jos dugo dugo!

Trafficmonsoon - Page 5 R7u3pi
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimečet kol 27, 2015 8:10 am

koliko dnevno naklikaš sa referalima? ja sam imao skoro $1 dnevno, sada nešto malo manje...
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub kol 29, 2015 1:56 pm

Čestitke mom najvjernijem DR... evo i moje 26. po redu Smile
Trafficmonsoon - Page 5 14wqfmh
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub kol 29, 2015 4:33 pm

Hvala, cestitam i ja tebi, ti si fakat uzeo lovu s 26 isplata, nadajmo se da ce nam potrajat sto duze, ja sam prezadovoljan i s ovim do sad. Very Happy

Ja sam jedan period imao vise od 1.50$ dnevno, al to su bila zlatna vremena, dok mi nije bez razloga blokirano oko pola referala a poslije toga su se smanjile i reklame. Tesko je procijenit koliko ces dnevno uzet jer reklame variraju, evo danas npr. 10 centi od svakog DR, a proteklih par dana nisam imao ni 1 cent, znas i sam, hehe.  Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub kol 29, 2015 9:49 pm

Klicic je napisao/la:
Hvala, cestitam i ja tebi, ti si fakat uzeo lovu s 26 isplata, nadajmo se da ce nam potrajat sto duze, ja sam prezadovoljan i s ovim do sad. Very Happy

Ja sam jedan period imao vise od 1.50$ dnevno, al to su bila zlatna vremena, dok mi nije bez razloga blokirano oko pola referala a poslije toga su se smanjile i reklame. Tesko je procijenit koliko ces dnevno uzet jer reklame variraju, evo danas npr. 10 centi od svakog DR, a proteklih par dana nisam imao ni 1 cent, znas i sam, hehe.  Very Happy
Da uzeo sam malo jace od $200 prezadovolan obzirom da nisam ni kinte ulozio... da i ja sam nekad uzimao $1.50 sad slabije al dobro je nek se samo puni...

Sretno svima u najboljem programu dosad...  bounce
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 31, 2015 2:49 pm

Danasnja mi isplata otisla u pending 11.76$ da li se ikome ovo ranije desavalo ili da pisem supportu?
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon kol 31, 2015 11:38 pm

marketinho je napisao/la:
Danasnja mi isplata otisla u pending 11.76$ da li se ikome ovo ranije desavalo ili da pisem supportu?
Koji je procesor u pitanju, meni dosad na PayPal sve isplate stizale u roku od pola minute... pricekaj do sutra, ak ti ne dodje javi mu se na fb

https://www.facebook.com/charles.scoville?fref=ts
Poz  lol!
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 01, 2015 4:12 pm

payza je u pitanju izbacilo je kao da nisam imao dovoljno na racunu sto naravno nije tacno imao sam tacno onoliko koliko sam zatrazio i evo vec vise od 24h stoji u pending niti mogu otkazat niti lova stize na payzu pisao supportu nema odgovora Smile hvala za link Wink
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto ruj 01, 2015 9:05 pm

koliko ja znam, na Payzu ćeš dobiti isplatu tek nakon što sa Payze uložiš na Trafficmonsoon, ispravite me ako griješim...
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub ruj 05, 2015 9:01 am

Kakve su sad ovo fore? 
[size=45]Withdrawals are turned off during revenue sharing. Withdrawals are turned back on at 5 mins after the top of the hour. Please try your request in a few minutes. Thank you[/size]
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub ruj 05, 2015 11:13 am

da li je ovo kraj Traffic Monsoona?  monkey
mene najviše brine što ne možemo surfati, nema zarade od referala...
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub ruj 05, 2015 11:33 am

Uspio sam isplatiti. Valjda nebu kraj. Barem do Nove god.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub ruj 05, 2015 4:08 pm

Ma kakav kraj Tmonsoon mora potrajati barem jos godinu dana hehe, nece odavno biti boljeg sajta... ne vjerujem da ce mi vise itko dati $200+ bez kinte uloga eheh... Zivio TM Smile
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon ruj 07, 2015 10:23 am

Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet ruj 11, 2015 5:56 pm

27. isplata Very Happy
Trafficmonsoon - Page 5 HMOYZv2

Navodno, Traffic Monsoon ima $8.5 milijuna na paypal balansu tako da se ne trebamo brinuti iducih 10 godina za isplate ! Smile
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub ruj 26, 2015 5:59 pm

#28 Very Happy
Trafficmonsoon - Page 5 NzPHAgA
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri lis 07, 2015 12:41 pm

Da malo podignemo topic, zivio nam 100 godina... Very Happy
Trafficmonsoon - Page 5 ENoX5pI
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri lis 07, 2015 5:20 pm

Cestitam, evo i moje od prije par dana, da tvoja ne bude sama Very Happy , samo neka traje ovako i ja sam prezadovoljan Very Happy

Trafficmonsoon - Page 5 2r2b2q1
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri lis 07, 2015 8:04 pm

Klicic je napisao/la:
Cestitam, evo i moje od prije par dana, da tvoja ne bude sama Very Happy , samo neka traje ovako i ja sam prezadovoljan Very Happy

Trafficmonsoon - Page 5 2r2b2q1
Bravo, vidim i tebe fino ide, a bome i lijepe su reklame ovih dana... TM ima oko 10 milijuna na svim procesorima tako da cemo se mi jos naplacivati ! Smile
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimečet lis 08, 2015 8:30 pm

Ne zalim se cak ni onih dana kad bude po 1 cent dnevno jer znam da ce iducih par dana povecat i sve namirit  Very Happy. Ovaj sajt me iznenadio vise od svih, prezadovoljan sam a kako stvari stoje isplacivat cemo jos dugo s njega jer na mnogo mjesta sam procitao ove informacije.  Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimened lis 18, 2015 7:38 pm

Idemooo ! Smile
Trafficmonsoon - Page 5 56kPIFJ
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 7:51 am

trenutno možda najstabilnija stranica, ja više ne isplaćujem, polako skupljam za paket Very Happy
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 9:07 pm

pozzz svima ja imam velikih problema sa logovanjem i kad uspem da se ulogujem onda mozda uspem da odradim par reklama i odma me izbacuje jel jos neko ima ovakvih problema mozda? Question
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 9:11 pm

saleso je napisao/la:
pozzz svima ja imam velikih problema sa logovanjem i kad uspem da se ulogujem onda mozda uspem da odradim par reklama i odma me izbacuje jel jos neko ima ovakvih problema mozda? Question

To je danas problem kod svih, vjerovatno nesto rade na sajtu, nije do nas, do njih je, tako da se ne brines, pokusaj kasnije!
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 9:23 pm

hvala ti na odgovoru ali meni je to vec par dana problem ipak hvala ti nadam se da cu uspet kasnije da se ulogujem
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 9:43 pm

I meni je danas problem logovanje.
Nema brige, evo i sada nešto rade na stranici, do njih je.
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 9:55 pm

znam video sam to usred surfovanja su mi to izbacili
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepon lis 19, 2015 10:02 pm

Kako funkcionira ta kupovina paketa?

Uložiš 50$ i šta onda? kada se dobiju pare nazad? 30 dana ili dulje??
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto lis 20, 2015 8:38 am

inoxzg je napisao/la:
Kako funkcionira ta kupovina paketa?

Uložiš 50$ i šta onda? kada se dobiju pare nazad? 30 dana ili dulje??
Paket košta 50$ a završava kad dođeš na 55$, dnevno dobijaš od 1$ do 1.05$ po paketu i kad dođeš do 50$ od zarade možeš reinvestirati ako želiš, ugrubo znači nakon 50 dana dobiješ 55$ na ulog od 50$. Recimo da imaš unutra 10 paketa dnevno samo od paketa imaš preko 10$ što znači da samo od zarade svakih 5 dana možeš kupiti novi paket i tako se gradiš dokle želiš.
Ja još skupljam, odlučila da neću ulagati nego da ću od zarade kupovati pakete, procijenila sam da su trenutno najstabilnija stranica koju radim uz Merchantshares, pa idem tim putem Very Happy  Javit ću za koji mjesec dokle sam stigla Very Happy
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto lis 20, 2015 8:26 pm

Trafficmonsoon - Page 5 1672wj5

Jeste da sam uhvatio dve, ali zanimljivo za videti.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri lis 28, 2015 11:06 pm

Evo jos jedne Very Happy
Trafficmonsoon - Page 5 IHQW9lR
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimečet stu 05, 2015 10:37 pm

Evo i moje jucerasnje dnevnice  Very Happy

Trafficmonsoon - Page 5 Zugrj9
[Vrh] Go down
sweetgirl83

sweetgirl83


Broj postova : 8
Join date : 28.05.2015
Age : 40

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet stu 06, 2015 3:15 pm

marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet stu 06, 2015 4:35 pm

sweetgirl83 je napisao/la:
marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
u čemu je problem...jesi do sada već isplaćivala na Paypal? Da li ti je Paypal verificiran??
[Vrh] Go down
sweetgirl83

sweetgirl83


Broj postova : 8
Join date : 28.05.2015
Age : 40

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet stu 06, 2015 4:38 pm

andara je napisao/la:
sweetgirl83 je napisao/la:
marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
u čemu je problem...jesi do sada već isplaćivala na Paypal? Da li ti je Paypal verificiran??
Imala sam vec nekoliko isplata na paypal... ali juce je prijavio neku gresku... I sad na sajtu stoji pending... poslala sam im pisamce ali 
mi kazu da se obratim paypal-u... Mada ne znam kakve veze ima paypal sto od njih nije otisla isplata...
Nije neki novac 10$ ali posteno sam iskliktala i zelim ga... haha
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet stu 06, 2015 5:09 pm

sweetgirl83 je napisao/la:
andara je napisao/la:
sweetgirl83 je napisao/la:
marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
u čemu je problem...jesi do sada već isplaćivala na Paypal? Da li ti je Paypal verificiran??
Imala sam vec nekoliko isplata na paypal... ali juce je prijavio neku gresku... I sad na sajtu stoji pending... poslala sam im pisamce ali 
mi kazu da se obratim paypal-u... Mada ne znam kakve veze ima paypal sto od njih nije otisla isplata...
Nije neki novac 10$ ali posteno sam iskliktala i zelim ga
sad sam vidjela u ex-yu grupi na Facebooku da su jučer imali nadogradnju servera i da su nekim članovima nestali podaci o platnom procesoru....ajde vidi tamo gdje ti stoji pending da li je tvoja email adresa od Paypala točna, ako je onda probaj vidjeti u glavnoj grupi na Facebooku da li je neko imao sličnu situaciju, možda ćeš brže riješiti problem ili ti neko od članova pomogne savjetom, evo ti link ako već nisi tamo... https://www.facebook.com/groups/722348507841731/?fref=ts
[Vrh] Go down
sweetgirl83

sweetgirl83


Broj postova : 8
Join date : 28.05.2015
Age : 40

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Hvala ti... Pokusacu na facebook-u... Dobra je adresa paypal-a... a poslala sam i njima ticket... valjda ce se resiti... Ovo mi je omiljeni sajt :(   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimepet stu 06, 2015 5:19 pm

andara je napisao/la:
sweetgirl83 je napisao/la:
andara je napisao/la:
sweetgirl83 je napisao/la:
marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
u čemu je problem...jesi do sada već isplaćivala na Paypal? Da li ti je Paypal verificiran??
Imala sam vec nekoliko isplata na paypal... ali juce je prijavio neku gresku... I sad na sajtu stoji pending... poslala sam im pisamce ali 
mi kazu da se obratim paypal-u... Mada ne znam kakve veze ima paypal sto od njih nije otisla isplata...
Nije neki novac 10$ ali posteno sam iskliktala i zelim ga
sad sam vidjela u ex-yu grupi na Facebooku da su jučer imali nadogradnju servera i da su nekim članovima nestali podaci o platnom procesoru....ajde vidi tamo gdje ti stoji pending da li je tvoja email adresa od Paypala točna, ako je onda probaj vidjeti u glavnoj grupi na Facebooku da li je neko imao sličnu situaciju, možda ćeš brže riješiti problem ili ti neko od članova pomogne savjetom, evo ti link ako već nisi tamo... https://www.facebook.com/groups/722348507841731/?fref=ts
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub stu 07, 2015 3:51 pm

Evo jos jedne... ovih dana pravo fine reklame, nek tako i ostane Very Happy
Trafficmonsoon - Page 5 OpWRBb9
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub stu 14, 2015 11:36 am

sweetgirl83 je napisao/la:
marketinho je napisao/la:
Pisao sam suportu i poslali su mi lovu manuelno dobro je samo nek je isplaceno :d
Kako su ti poslali manuelno...
meni pisu da se obratim paypal-u
Shocked
Bilo mi u pending i ja pisao supportu kad nakon nekoliko dana dodje poruka kao izvinjavaju se manuelno je isplaceno, stvarno doslo je u pitanju je bila payza platni procesor.

Nego ja vec 10 dana slabo imam sta klikat ili uopste ne bude nista. Danas nema ni jedne jel tako i kod vas sta se desava?
[Vrh] Go down
josephinea9

josephinea9


Broj postova : 15
Join date : 26.10.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesub stu 14, 2015 3:22 pm

Slabo daju cash linkova zadnja 2 dana, inace sam zadovoljna isplatila sam si probnih 2 i nesto dolara koja su sjela prakticki odmah na PayPal.
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto stu 17, 2015 4:53 pm

ja sam povukao nesto sitno na payzu, ali slabo cash link-ova da li se nesto desava sa TM?
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimeuto stu 17, 2015 5:09 pm

bila je gomila oko 12.00 sati danas...inače rade nešto na serveru...imate na facebooku grupe u kojima članovi dojavljuju kad su reklame
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri stu 18, 2015 11:21 am

Za mene je ta grupa zatvorena, da vidio sam bilo je u 12h, sad se mora cekat i ulazit cesto da se nesto ufati, ranije je bilo tokom cjelog dana sad se mora dezurat, sto nije dobro vjerovatno ili nesto rade po serveru ili se lagano pripremaju za kraj Sad
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitimesri stu 18, 2015 1:29 pm

Kakav kraj, bilo je mnogo gore pre mesec dana, pa smo onda imali 20-ak odličnih dana. Varijacija će uvek biti.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trafficmonsoon - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trafficmonsoon
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» trafficmonsoon
» Trafficmonsoon
» Isplata Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: