- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM

Go down 
Autor/icaPoruka
zvijer33
DONATORI
DONATORI
zvijer33


Broj postova : 16
Join date : 02.09.2014
Age : 55
Lokacija : Daruvar

ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM Empty
PostajNaslov: ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM   ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM Icon_minitimesub oľu 21, 2015 9:39 am

Web panel JaZnam svoje članove nagrađuje sa JaZnam bodovima.

 PRIJAVITI SE MOŽETE PREKO OVOG LINKA:
http://surveys.valicon.net/CAWI/jaznam_recruite?Data=referrer%7c338092EB4425F2FCFFC4679DD672F2A2;IDA%7c

Vrijednost 100 bodova iznosi 7,5 kn.
 
1. Prve bodove dobivate prilikom prijave na panel, pri čemu Vam poklanjamo 100 bodova.
2. Poklanjamo Vam dodatnih 10 bodova za svaku anketu koju popuni 'prijatelj' koji se na panel prijavi preko Vašeg regrutacijskog linka koji smo Vam poslali na e-mail prilikom prijave, a kasnije ćemo Vam ga slati u svakom pozivu za sudjelovanje u istraživanju. Pravo na dodatne bodove imate tokom prve 4 godine članstva Vašeg 'prijatelja' (vrijedi za prijatelje učlanjene poslije 10. lipnja 2014. godine).
3. JaZnam bodove dobite će te za svaku popunjenu online anketu. Bodovi koje će te dobiti za popunjavanje određene ankete zavise od dužine ankete, što će biti navedeno u pozivu za svaku anketu koji Vam šaljemo putem elektronske pošte (e-mail).
 
Što više anketa popunite, više bodova osvajate.
 

Kako iskoristiti bodove?

Kao član panela JaZnam bodove možete iskoristiti tako što će te ih zamjeniti za vaučere (vrijednosne bonove) ili ih zamjenite za sudjelovanje u nagradnom izvlačenju.
 
1. Na svakih 1350, 2225, ...  bodova možete izabrati opciju zamjene za vaučere za kupovinu (u određenim trgovinama mješovitom robom).
 
U svakom trenutku možete provjeriti stanje bodova ili pristupiti Vašim korisničkim podacima. Potrebno je da u djelu Pristup profil podacima unesete Vašu e-mail adresu i dobiti ćete poruku sa Vašim profil podacima.Također, ovi podaci će Vam biti poslani pri svakom pozivu za anketu.
 
Online katalog, u kojem možete zamjeniti svoje bodove, biti će aktivan tri puta godišnje (u dolje navedenim terminima).  Ako ste do navedenih termina skupili minimalno 1350 bodova (100 kn) poslati ćemo Vam katalog JaZnam u kojem možete svoje bodove mjenjati za nagrade. JaZnam bodova. Katalog će biti aktivan tijekom određenih mjeseci u prvoj polovici mjeseca, a nagrade ćemo vam isplatiti do kraja mjeseca.
 

Isplate se vrše:

1. u mjesecu travnju (za zahtjeve pristigle od 5. do 15. travnja),
2. u mjesecu kolovozu (za zahtjeve pristigle od 5. do 15. kolovoza),
3. u mjesecu prosincu (za zahtjeve pristigle od 5. do 15. prosinca).
 

Kao član panela JaZnam bodove možete zamjeniti za bonove (minimalan iznos je 100 kn - 1350 bodova


Kako se sudjeluje u web panelu JaZnam?

Sudjelovanje u web panelu JaZnam je vrlo zabavno i jednostavno.

 
1. Na web panel se možete prijaviti direktno preko web stranice postani član ili preko regrutacijskog linka koji Vam je poslao prijatelj, čime će on biti nagrađen sa 10 bodova svaki put kada popunite anketu u toku prve 4 godine Vašeg članstva. Prilikom prijave Vas ćemo nagraditi sa 100 bodova koji se mogu iskoristiti na više načina.
 
2. Kada postanete član web panela Jaznam, vrlo je važno da ispunite anketu o vašem profilu, tako da vas odmah možemo uključiti u naše istraživanje.
 
3. U web panelu Jaznam sva komunikacija odvija se putem e-maila, dakle nema profila gdje bi se trebali upisivati (logirati).
 
4. Ako ste odabrani za određeno istraživanje, mi vam pošaljemo poruku putem e-maila, koja također sadrži linkove za ankete i sve potrebne informacije o vama:
[list=lower-alpha]
[*]pristup osobnim podacima
[*]stanje bodova
[*]informacije o nagradama
[*]mogućnost ispisa iz panela. …
[/list]
5. Na našoj web stranici www.jaznam.hr naći ćete sve potrebne informacije za članove, objave rezultata proteklih istraživanja, informacije o nagradnim aktivnostima, nagrađenima ….
 
 
Vaše mišljenje za nova rješenja!
PRIJAVITI SE MOŽETE PREKO OVOG LINKA:

http://surveys.valicon.net/CAWI/jaznam_recruite?Data=referrer%7c338092EB4425F2FCFFC4679DD672F2A2;IDA%7c



ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM Banner125x125

[Vrh] Go down
 
ANKETA KOJA SE ISPLATI-WEB PANEL JA ZNAM
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» POPIS SCAM STRANICA
» Zaradite ispunjavanjem anketa
» stranica koja obecava
» logi ptc stranica koja obečava
» HIT!!!HIT!!! Stranica koja je u kratko vrijeme postala hit

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: DODATNA ZARADA NA PTC STRANICAMA-
Forum(o)Bir: