- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 CleverBux - vec par mjeseci u pogonu

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesub oľu 28, 2015 3:22 pm

Koliko sam pregledao nitko nije spominjao ovaj sajt pa evo da ja ubacim pa ako bude zainteresiranih da se registruju!
Vec par mjeseci ovaj sajt radi i isplacuje redovno, dnevna zarada je od 0.03 do 0.04$ na reklamama i samim tim ima potencijala da opstane i duze, reklama nema puno pa se isklikaju sve za 3 do 4 minute, takodje ima i grid, minute staff, ptc wall te clix wall, tako ako isklikate sve moze se nakupit lijepa cifra dnevno.

Ukoliko bude zainteresiranih evo i mog linka:

http://cleverbux.com/?ref=Klicic

Platni procesori su PayPal, Payza, PerfectMoney te bitcoin.
Prva isplata je na 2$, druga na 4$ itd.
Rentanje referala 5 za 1$, 10 za 2$, 20 za 4$ itd.
Zarada od DR je 0.002, malo ali i to je nesto ako sajt ima potencijal da opstane.

Evo i moje danasnje isplate:

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu 6favec

Evo i prikaz dnevnih reklama u dva dijela:

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Ejzlw3

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu 25fpw5g

Nadogradnja:

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Qpruwi

Link:

http://cleverbux.com/?ref=Klicic

Pozdrav za ekipu! Very Happy
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimečet tra 16, 2015 2:12 pm

+ 1 DR
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesub tra 18, 2015 7:52 pm

zkov154 je napisao/la:
+ 1 DR

Hvala!
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesub tra 18, 2015 7:53 pm

Samo napred!
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimečet lip 11, 2015 2:01 pm

Evo i danasnje isplate, sajt radi bez ikakvih problema, a samo par reklama dnevno, za minut dva se sve isklikaju! Po iskustvu do sad mislim da bi  mogao opstati jos jako dugo!

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu E6ya75
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesub lip 13, 2015 8:35 am

odlicno funkcionise i odlicni su RR i za standard....bar za sada  Very Happy ja sam vec 2-3 meseca tu
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimepon kol 03, 2015 6:06 pm

Sta se desava? ima li isplata? Cekam od 21.07, admin ne odgovara Sad
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimepon kol 03, 2015 6:47 pm

chkojic je napisao/la:
Sta se desava? ima li isplata? Cekam od 21.07, admin ne odgovara Sad

Ja sam upravo sada zatražio isplatu, pa ćemo vidjeti.
Admin je napisao da stari tiketi ne vrijede, da se treba otvoriti novi tiket (imaš na forumu).
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimepon kol 03, 2015 10:15 pm

ok. javi ako sta bude
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesri kol 05, 2015 9:12 pm

zkov154 je napisao/la:
chkojic je napisao/la:
Sta se desava? ima li isplata? Cekam od 21.07, admin ne odgovara Sad

Ja sam upravo sada zatražio isplatu, pa ćemo vidjeti.
Admin je napisao da stari tiketi ne vrijede, da se treba otvoriti novi tiket (imaš na forumu).
Platili  Very Happy
Pisao im juce ponovo i danas platili. 
Hvala ti sto mi rece da im stari tiketi nevaze     santa 
Ako te negde sretnem imas pivo Laughing
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesri kol 05, 2015 11:27 pm

Radit ce oni jos dugo, bar imam takav dojam, al u zadnjih desetak dana na vise sajtova sam nasao istu obavijest, da imaju problema s tiketima te da se salju ponovo.
[Vrh] Go down
zkov154
DONATORI
DONATORI
zkov154


Broj postova : 171
Join date : 31.08.2014
Age : 55
Lokacija : Vinkovci

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesri kol 12, 2015 11:37 am

Evo i meni danas isplatili:

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Lcwur
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimesri lis 07, 2015 5:22 pm

Jos jedna isplata, 3 dana nakon zahtjeva, stabilan sajt, nikad nema problema!

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu 2lswoc4

Pozdrav!!
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitimečet stu 19, 2015 10:24 pm

Jedan od najstabilnijih sajtova, svaka isplata bude treci dan nakon zahtjeva, reklame standardne, nema promjena od samog starta, zarada nije prevelika al vazno je da je sajt stabilan jer danas je malo takvih sajtova. Evo danasnje isplate:

CleverBux - vec par mjeseci u pogonu 2z8rkp3
[Vrh] Go down
Sponsored content





CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Empty
PostajNaslov: Re: CleverBux - vec par mjeseci u pogonu   CleverBux - vec par mjeseci u pogonu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
CleverBux - vec par mjeseci u pogonu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: