- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Global Traffic Ads

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimepon ruj 14, 2015 9:14 am

Globaltrafficads - novi  revshare program kreće 17.9.2015. – pripremite se - ovo će biti nešto veliko (već sada možete dodati sredstva i skupljati kredite surfanjem).
Ovdje nema reklama na kojima dodatno zarađujete, zarada je isključivo od paketa koje ste kupili.
 
 

- 10% od referala
- morate surfati 10 reklama dnevno da bi dobili proviziju od pozicija
- prihod se dijeli svaka 3 sata
- traffic exchange 2:1
- platni procesori: Payza, STP, PM, BTC
 
-          starter pack – 5$ (prihod 120%, 50 TE credits, 50 banner credits, 50 text ad credits)
-          pro pack – 10$ (prihod 125%, 100 TE credits, 100 banner credits, 100 text ad credits)
-          expert pack – 20$ (prihod 130%, 200 TE credits, 200 banner credits, 200 text ad credits)
 
Kako bi se mogli nadograditi i kupiti pro pack prvo morate imati najmanje 50 starter pack pozicija, a za expert pack 50 pro pack.
 
Admin je pouzdan, ima grupa na Facebooku gdje se svakodnevno objavljuju novosti vezane za ovu stranicu. Već sada ima blizu 4000 članova, a jako je važno krenuti u startu kod ovakvih programa.


Zadnja promjena: andara; uto lis 20, 2015 8:54 am; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimeuto ruj 15, 2015 8:18 am

za sve one koji su se registrirali ili planiraju evo link od grupe na Facebooku gdje admin objavljuje novosti

https://www.facebook.com/groups/685887574874738/?fref=ts
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimesri ruj 16, 2015 7:58 am

ja sam spremna...sutra krećemo

Global Traffic Ads 28tcbi8
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimepet ruj 18, 2015 4:44 pm

približno 24 sata od pokretanja i evo zarade od 8 paketa Very Happy  nije uopće loše

Global Traffic Ads 34t1n4g
[Vrh] Go down
petart
DONATORI
DONATORI
petart


Broj postova : 135
Join date : 04.07.2015

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimepet ruj 18, 2015 8:56 pm

andara je napisao/la:
približno 24 sata od pokretanja i evo zarade od 8 paketa Very Happy  nije uopće loše

Global Traffic Ads 34t1n4g
i ja sam ulozio ovdje,nisam se registrovao preko tvog linka jer sam mnogo ranije usao na sajt nego sto si ti ga izreklamirala ga ovdje...   vidjecemo sta ce biti,valjda potraje jer sada vec ima preko 6500 clanova..
evo i moje uplate
Global Traffic Ads 1znpgky
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimeuto ruj 29, 2015 4:53 pm

dobro ide, prvih par dana je bilo malo konfuzno, ali sada se situacija ustabilila...

a koje su novine:

- Paypala više nema (za sve one koji ne znaju admin svima koji su uložili preko Paypala vratio lovu...a tako nešto se ne viđa baš često)
- dnevno imate približno oko 4% s tim da su do sada bila dva spike kada je zarada povećana na 6%
- s obzirom da više nema Paypala planira se uvesti Neteller i Skril
- od sutra će biti obavezno odsurfati 10 reklama dnevno
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimeuto ruj 29, 2015 9:47 pm

Ma i bez paypala sajt rusi sve granice, ima svjezih ulaganja, zarada ide fino... nadam se da ce potrajati barem ove godine ! Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimesri ruj 30, 2015 7:06 am

i ja se nadam, za sada sve reinvestiram, a što se tiče surfanja i dalje nije obavezno Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimečet lis 08, 2015 12:46 pm

Newsletter-
Dear Members,
Some time in the next few hours we will reach the 10,000 member milestone! That is just awesome. In celebration, I am announcing a massive Spike Party event for the entire weekend. We will increase the distribution percentages, and release reserve cash to all the adpack pools. This will begin tomorrow afternoon as the sun goes down over Europe, and continue until Sunday at Midnight CEST. So take advantage of the 0% deposit promotion until Midnight tonight, repurchase and get ready for the enhanced earnings. I am sure will love it. Thank you everyone for your continued support. Thomas

Prevedeno....sutra kreće spike party Very Happy (ubrzana zarada na pakete cijeli vikend) i nema provizije na depozite....
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimečet lis 08, 2015 2:24 pm

Jedan od meni drazih sajtova poslije TM u zadnje vrijeme pravo brzo se pune paketi, ja svako 2-3 dana kupujem jedan paket, brzo cu preci i na isplate... Smile
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimečet lis 08, 2015 3:20 pm

schweinii31 je napisao/la:
Jedan od meni drazih sajtova poslije TM u zadnje vrijeme pravo brzo se pune paketi, ja svako 2-3 dana kupujem jedan paket, brzo cu preci i na isplate... Smile
Tako i ja radim, i sad preko vikenda dok je spike sve ću reinvestirati, a onda polako skupljati za isplatu
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimečet lis 08, 2015 3:53 pm

andara je napisao/la:
schweinii31 je napisao/la:
Jedan od meni drazih sajtova poslije TM u zadnje vrijeme pravo brzo se pune paketi, ja svako 2-3 dana kupujem jedan paket, brzo cu preci i na isplate... Smile
Tako i ja radim, i sad preko vikenda dok je spike sve ću reinvestirati, a onda polako skupljati za isplatu
Ma ja Smile i ovaj revadburst ima da izdominira, konacno je doslo vrijeme pravih sajtova gdje se moze zaraditi ako se na vrijeme ubaci lova, i koji ne propadnu nakon 20 dana Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimeuto lis 20, 2015 8:56 am

uvedeno repurchase pravilo...
30% Repurchase for Starter packs
20% Repurchase for Pro Packs
10% Repurchase for Expert Packs
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimesri lis 21, 2015 7:21 pm

Valja sto je uveo repurchase za stabilnost sajta... evo moje prve Very Happy
Global Traffic Ads QTXFUsY
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimesri lis 21, 2015 7:38 pm

schweinii31 je napisao/la:
Valja sto je uveo repurchase za stabilnost sajta... evo moje prve Very Happy
Global Traffic Ads QTXFUsY
odlično, ja planiram sutra tražiti, koliko si čekao isplatu? i čestitke naravno Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimesri lis 21, 2015 11:13 pm

andara je napisao/la:
schweinii31 je napisao/la:
Valja sto je uveo repurchase za stabilnost sajta... evo moje prve Very Happy
Global Traffic Ads QTXFUsY
odlično, ja planiram sutra tražiti, koliko si čekao isplatu? i čestitke naravno Very Happy
Tnx, za 20-ak sati mi je legla, sretno Smile
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitimepon lis 26, 2015 3:30 pm

i eto sjela lova, čekala samo par sati Very Happy 


Global Traffic Ads 2hoxr87
[Vrh] Go down
Sponsored content





Global Traffic Ads Empty
PostajNaslov: Re: Global Traffic Ads   Global Traffic Ads Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Global Traffic Ads
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Traffic Marketplace
» Rotator Traffic
» Isplata Rotator traffic
» Adzshareclub - Next Traffic Monsoon
» NOVA ODLICNA TRAFFIC STRANICA!!! ISKORISTITE PROMO

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: