- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 AdClickXpress - Revenue Share do 150%

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
jknezevic
DONATORI
DONATORI
jknezevic


Broj postova : 2
Join date : 22.12.2014

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimečet lis 08, 2015 5:08 am

AdClickXpress je sajt koji unazad nekoliko godina funkcionira tako da se može sa malim  ulaganjem 10 dolara razviti zaradu do 100, 500, 1000 dolara mjesečno.
Zvuči neostvarivo ali istina je, prema mojim iskustvima sajt plaća sigurno i pouzdano.

Sajt pri registraciji daje na startnih 5$ koje vam se isplate kroz RevShare kroz par dana.

Link za registraciju je: http://www.adclickxpress.com/?r=xq7f5xbszrua&p=immd 

Ako se registrirate preko mene slobodno mi se javite ako imate pitanja kako nešto napraviti ili ako želite informaciju o mojim dosadašnjim iskustvima sa ovim siteom.

Puno zdravlja svima.
[Vrh] Go down
http://jknezevic.net.amis.hr/lagani-posao-online/
maximilijan

avatar


Broj postova : 11
Join date : 23.09.2014
Age : 61
Lokacija : beograd

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimesri stu 25, 2015 11:21 pm

drago mi je ako je to vama poslo za rukom, ali posle nedavnog restarta mnogi su izgubili sve sto su ulozili, data su obecanja da ce biti panela koji vrede svaki 60 e  ali tu nije kraj za svaki panel moras dodatno uloziti 30 e da bi kupio golden clanstvo-status, to znaci da vec jednom su uzeli, sada hoce opet a nista ne garantuju, pa  kako da im verujemo kada su vec jednom izvrsili prevaru, ljudi su zbunjeni kao i ja i nemaju veru za ulaganje vec cekaju sta ce biti, kada bi cenio efikasnost i ispravnost sajta ocenio bih od 1 do 5 dao bih cistu jedinicu!
[Vrh] Go down
chkojic

chkojic


Broj postova : 27
Join date : 07.04.2014
Age : 37
Lokacija : Srbija

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimečet stu 26, 2015 12:07 pm

Sajt je TROPA...bio sam u njemu pre nekoliko godina i par puta je menjao ime i uvek me zeznuo taj reset i uvek sam gubio pare. Sad
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimečet stu 26, 2015 12:38 pm

Fakat su židovi sa tim resetima. Čekao isplatu 5 dana i onda naprave taj reset i onda sve ispočetka. Nedaju isplatit jer orvo treba te novce ponovo uložit i slične gluposti. A znaju slati glupe mailove svaki dan kao su oni najbolji i da takav progran nikad nismo vidjeli.
[Vrh] Go down
maximilijan

avatar


Broj postova : 11
Join date : 23.09.2014
Age : 61
Lokacija : beograd

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimečet stu 26, 2015 2:39 pm

jknezevic je napisao/la:
AdClickXpress je sajt koji unazad nekoliko godina funkcionira tako da se može sa malim  ulaganjem 10 dolara razviti zaradu do 100, 500, 1000 dolara mjesečno.
Zvuči neostvarivo ali istina je, prema mojim iskustvima sajt plaća sigurno i pouzdano.

Sajt pri registraciji daje na startnih 5$ koje vam se isplate kroz RevShare kroz par dana.

Link za registraciju je: http://www.adclickxpress.com/?r=xq7f5xbszrua&p=immd 

Ako se registrirate preko mene slobodno mi se javite ako imate pitanja kako nešto napraviti ili ako želite informaciju o mojim dosadašnjim iskustvima sa ovim siteom.

Puno zdravlja svima.
[Vrh] Go down
maximilijan

avatar


Broj postova : 11
Join date : 23.09.2014
Age : 61
Lokacija : beograd

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimečet stu 26, 2015 2:41 pm

kolega knezevicu, ovde ne trazi saradnike a tebi jedan savet, ako imas namere da ulazes i dalje, bolje nemoj jer ce i tebe stici neki reset ili restat,. zivi bili pa videli, razmisli malo ko to danas daje tolike pare tek tako, to je isto vreme kada je u srbiji se pojavila inflacija 93- godine pa se pojavi jezda i dafina pa prevarise narod uzese pare i nestase to je ista varijanta samo ne bas ista prica, sve najbolje!
[Vrh] Go down
jknezevic
DONATORI
DONATORI
jknezevic


Broj postova : 2
Join date : 22.12.2014

AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitimepon pro 21, 2015 10:34 pm

Uh, čini se da ste u pravu :-(, mene je vrbovao neko od naših preko EH4U sa ovim opisom s početka posta koji sam u biti preuzeo od njega. Nisam stavio link ovdje dok ih nisam provjerio sam i napravoi dvije isplate od po 15$. Međutim onda je došlo nekoliko uzastopnih reseta u kojima sad idem oprezno i strpljivo dok barem ne vratim uloženo. Valjda uspijem jer nisam puno ni uložio.

Uglavnom, i ja povlačim preporuku...
[Vrh] Go down
http://jknezevic.net.amis.hr/lagani-posao-online/
Sponsored content





AdClickXpress - Revenue Share do 150% Empty
PostajNaslov: Re: AdClickXpress - Revenue Share do 150%   AdClickXpress - Revenue Share do 150% Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
AdClickXpress - Revenue Share do 150%
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Rio Ad Share - Best RevShare ever !

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: