- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Pomagajte i savetujte...

Go down 
+2
andara
marijalupu
6 posters
Autor/icaPoruka
marijalupu

marijalupu


Broj postova : 2
Join date : 02.11.2015

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet stu 05, 2015 10:58 am

Pozdrav, narode radni...!
Nov sam na ovom Forumu, ne bih ni znao da postoji da slučajno nisam nabasao na reklamu na HQBux. Stvarno me obradovalo da se neko potrudio da nas malo objedini kako bismo jedni drugima pomogli, i verovatno uložio puno truda, "malih sivih stanica", a pretpostavljam i novaca... Ja sam svojevremeno bio moderator na Titlovima, i znam koliko je to posla, a mogu samo da zamislim koliko više posla i problema imaju admini...
No, dobro, izvinjavam se na malo dužem uvodu (i, delimično, ulizivanju adminu... Very Happy), umem ponekad da se otmem kontroli pa da budem preopširan... Skratiću...
Hteo sam samo da se prijavim da sam ovde, a usput da zatražim i poneki savet, ako je ikako moguće. Naime, supruga i ja skoro godinu dana se već njakamo po raznoraznim sajtovima, sa, bogami, vrlo tankim učinkom... Zaradimo mesečno na ovome 5-6$, a vremena se provede, pa, znate i sami... Elem, trenutno radimo PaidVerts (5 grupa, preko 96000 BAP-ova), NeoBux, TrafficMonsoon, FamilyClix, UseClix, OKIK, GlobalPaid-Bux, HQRevShare, GoldenClix, InstantPaidClix, Win2WinBux, HQBux, AdFiver... Zarada, konstantna, jedino na TrafficMonsoon i UseClix (kojim sam, BTW, vrlo zadovoljan) Naplatili smo svojevremeno neku crkavicu sa BuxEpt, My6Clix i SimpleDuty, ali su oni, izgleda, rešili da se povuku u legendu...(scam...) Pa vas, sve skupa, molim za savet: šta izbaciti, šta zadržati, šta novo početi? Kakvu strategiju primeniti? Na Neobux-u, recimo, sam poštovao neku strategiju koju sam video na FB, dogurao do 60 RR, pa posle više nisam mogao da ih produžavam, pa su otpadali jedan po jedan. SAd sam na 17 RR. Još mi se malo drži, kažem, Use, sa 160RR, i Traffic sa 1 DR, ali nikako nisam zadovoljan učinkom... Još jednom, izvinjavam se ako sam bio preopširan, i unapred ses zahvaljujem na odgovorima...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet stu 05, 2015 11:17 am

Za početak pusti rentane referale na Neobuxu osim ako nisi golden, ništa od toga. Tu igra samo golden članstvo i produžavanje referala na 240 dana, onda ćeš nešto zaraditi.

A što se ostalog tiče da bi nešto više zaradio moraš i dosta investirati.

Trafficmonsoon po meni najsigurniji trenutno, to više nije stranica za zaradu nego se pretvara u pravi biznis, ako ikako možeš investiraj lovu u njihove pakete i onda reinvestiraj od zarade. Ja sam u početku osobno napravila veliku grešku i stalno isplaćivala a mogla sam od te zarade i reinvestiranja sad već imati najmanje 10 aktivnih paketa čime bi imala stalni mjesečni prihod od čistih 200$ uz uvjet da se stalno održavam na istom broju paketa.

Nekako sam se u zadnje vrijeme više bazirala na revshare programe, mada je i tu neko osnovno pravilo da se ne ulazi bez minimalno 20$.
[Vrh] Go down
marijalupu

marijalupu


Broj postova : 2
Join date : 02.11.2015

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet stu 05, 2015 7:30 pm

Hvala na savetu, pokušaću da ga sledim...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet stu 05, 2015 8:32 pm

Zaboravila napisati vezano za direktne referale koji su ovom biznisu jako bitni. Kad naletiš na neku noviju stranicu i čini ti se ok baziraj se na dovođenje direktnih referala, a tu ti može pomoći i admin ovog foruma....

imaš sve na ovom linku
https://exyuptc.forumhr.com/f14-reklamirajte-svoju-stranicu-svim-clanovima-foruma-novo
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepet stu 06, 2015 11:14 am

Mani se rentanih referala i sa Goldenom i bez njega.  Na njima se može zaraditi ako gruneš svoju kintu i to vrlo ozbiljnu.
Najbolji način zarade su mini poslovi na Neobuxu (jer je tamo najveći bonus). Vreme ode, ali ode na prave stvari.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepon svi 23, 2016 2:47 pm

Tek sam danas ušla u ovaj forum a imam milijun pitanja. Nadam se da mi nećete zamjeriti, a i da ćete mi pomoći. Koliko vidim (i moram pohvaliti osnivača foruma, naravno, i ostale članove) forum je super.
Sada pitanja:
1. Trafficmonsoon - od drugog mjeseca ove godine sam tamo. Svaki dan sam imala po prilično reklama za klikanje. Kada sam se učlanila pisalo je da plaćaju preko paypala, međutim, saznala sam da to više ne funkcionira. S payzom neću da imam posla, već sam napisala da imam loše iskustvo s njima. Zanima me kako riješiti isplatu na toj stranici
2. Imala sam zaradu preko 6 USD i uložila sam 5 USD u referale. Međutim, od onda nema ni reklama. Dnevno imam 2-3 reklame. Iskreno rečeno, na kraju nisam ni sigurna u što sam uložila tih 5 USD
3. Član sam u: SFI, clixscence, neobux, trafficmonsoon, edentraffic i ojoooo wad. Svugdje sam standardni član. Nije problem uložiti novac, ali prvo hoću da se uvjerim da će mi isplatiti taj novac a onda bih ulagala. Imate li kakav savjet u vezi toga. 
Hvala Smile
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepon svi 23, 2016 2:50 pm

Zaboravila sam reći zašto za sada neću da ulažem - imam loša iskustva od prije par godina. Ulagala, izvisila jer mi payza nije isplatila i onda sam par godina odustala od svega toga. Sada radim na novim stranicama i dok se ne uvjerim da isplaćuju neću da ulažem, imam strpljenja i idem polako
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepon svi 23, 2016 8:10 pm

Nije mi jasno u kakve si referale uložila na TMS??? Tamo samo možeš kupovati cash linkove ili pakete, nema tamo rentanja ili kupovanja referala, to nije PTC ili neki bux već rev share stranica odnosno kupuješ reklamni prostor i dobivaš dio prihoda od te stranice.
A što se tiče Payze problema nema nikakvih, vjerojatno misliš na onaj stari period kad su se zvali Alertpay, sada to više nije tako, normalno isplaćuješ na svoju karticu u banci, jedino što je provizija 8$ po transakciji.
Druga mogućnost je STP ili čekaj da krenu s TMS karticama.

Trafficmonsson isplaćuje bez problema, imaš na fejsu grupe gdje se objavljuju isplate, a imaš i na ovom forumu dokaze isplata.
Edentraffic isto ne isplaćuje na Paypal jer ih je isti blokirao i zamrznuo im lovu.
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepon svi 23, 2016 10:02 pm

andara je napisao/la:
Nije mi jasno u kakve si referale uložila na TMS??? Tamo samo možeš kupovati cash linkove ili pakete, nema tamo rentanja ili kupovanja referala, to nije PTC ili neki bux već rev share stranica odnosno kupuješ reklamni prostor i dobivaš dio prihoda od te stranice.
A što se tiče Payze problema nema nikakvih, vjerojatno misliš na onaj stari period kad su se zvali Alertpay, sada to više nije tako, normalno isplaćuješ na svoju karticu u banci, jedino što je provizija 8$ po transakciji.
Druga mogućnost je STP ili čekaj da krenu s TMS karticama.

Trafficmonsson isplaćuje bez problema, imaš na fejsu grupe gdje se objavljuju isplate, a imaš i na ovom forumu dokaze isplata.
Edentraffic isto ne isplaćuje na Paypal jer ih je isti blokirao i zamrznuo im lovu.
Hvala na odgovoru. Sada se sama sebi smijem Very Happy. Uložila sam u nešto 5 USD, nemam pojma u što. To vi sigurno bolje znate ako ste duže vrijeme tamo. Čitala sam neke forume i vidjela da postoji mogućnost neke druge isplate pa sam odlučila da ću klikati i čekati. 
A što se tiče Payze, napisala sam da sam nedavno uplatila na svoj račun 20 USD i oni su mi sve uzeli zbog neaktivnosti računa, a bilo mi je ostalo od prije novaca (za mene nije malo 100 USD) koji je jednostavno nestao. Nisam tamo ulazila 2-3 godine, ali nisam zatvorila račun, i eto, sve je nestalo a ja nisam dobila ništa. Neki dan sam zatvorila payzu i poklonila im 4 USD.
I iskreno rečeno, ja još uvijek nemam pojma što su referali, što rentanje i slično. Pokušavam saznati čitajući forume, objašnjenja i ostalo što ima na netu, ali izgleda da meni sve treba "nacrtati". Valjda, žena malo starija pa ne ide u glavu hahhahahahha
Nemojte zamjeriti, ja se volim našaliti
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 6:31 am

Uz trafficmonson jedna od sigurnijih stranica je i LeadsLeap isto sigurno plaćaju a ima puno više načina za zaradu.
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 8:22 am

Već sam rekla da sam nova u svemu ovome. Kako to funkcionira sa bitcoinsima nemam pojma. Vidjela sam koliko je 1 bitcoins u dolarima, jedino to znam. Kada se registriram na nečiji link očekivam i pomoć, ali obično se sponzori ne javljaju i onda se sama borim sa svim tim. Engleski - google prevoditelj, a znate kako on prevodi. Nisam protiv prijavljivanja na nove stranice, ali s jednim uvjetom - da mi sponzor pomogne. Otvarala sam ove linkove iznad i opet mi ništa nije jasno Smile.
I još jedna stvar - Za sada neću nigdje da ulažem jer mi ni jedna stranica (naravno, one od kojih sam tražila) nije isplatila novac na pay pal, a piše da jesu. Kako sam već više puta prevarena, ulagat ću u one stranice koje mi isplate novac
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 8:44 am

LeadsLeap nema veze sa bitcoinima tu se zarađuju dolari. Plaća se na PayPal procesor. Meni je baš danas sjela isplata https://exyuptc.forumhr.com/t888-isplata-leadsleap i sigurno isplaćuju. Ovdje ti je bitno da dnevno surfaš najmanje 10 stranica. Skupljaju se bodovi i bodove mijenjaš za dolare ili ih koristiš za reklamiranje svojih stranica. Najmanje možeš promjeniti 50 bodova što iznosi od 0.33 do 0.11 centi sve zavisi kako tvoj tim radi. Imaš i mogućnost zarade preko gadeta koji se ugrađuju na vlastite stranice ili blogove te šeranjem rotator linka kroz stranice kao što su PTC, rotatori. Svaki klik ili pregled linka ti može donjeti bodove koje poslije mijenjaš za dolare. Sve je inače dobro opisano na njihovim stranicama. Ukoliko je problem engleski jezik ako koristiš google chrome skineš dodatak translator i onda imaš mogućnost prevesti si cijelu stranicu na jezik koji razumiješ.
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 11:56 am

Koji je tvoj link za prijavu
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 12:02 pm

Vesnatg je napisao/la:
Koji je tvoj link za prijavu
http://www.leadsleap.com/?r=gandiben
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 3:10 pm

gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Koji je tvoj link za prijavu
http://www.leadsleap.com/?r=gandiben
Registrirala se, sad ćemo vidjeti Smile
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 3:33 pm

Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Koji je tvoj link za prijavu
http://www.leadsleap.com/?r=gandiben
Registrirala se, sad ćemo vidjeti Smile
Hmmm, ja ondje ne vidim reklame za klikanje. Samo da ja postavljam reklame. A ni to mi ne ide. Sada bi mi trebala pomoć, znači objasniti kako to funkcionira. Već sam rekla da sam nova u svemu tome i da mi baš treba pomoć. Vi koristite izraze za koje ja nisam ni čula, ni vidjela tako da mogu samo "blejati" u to Very Happy.
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 4:15 pm

U području dashboard niže ispod gdje piše  Surf And Earn na koju god reklamu klikneš krećeš u surfanje ili ti pregledavanje stranica. Kad klikneš reklama se otvara u novom prozoru browsera a sa donje desne strane se pojavi široka traka ispisa stranice koju pregledavaš. Nakon 5 sekundi ta se traka povlači i pojavljuje se plava strelica koja svakih 5 do 10 sekundi pulsira. Na reklam moraš ostati najmanje 5 sekundi ili najviše 300 sekundi što duže čitaš reklamu više bodova dobivaš. Kad želiš na drugu reklamu klikneš na tu plavu strelicu i pojavi ti se prozor gdje prikazuje dvije reklame i klikneš na koju god želiš da nastaviš pregledavanje. Prije nego klikneš na reklamu za nastavak ako želiš dodatne bodove ocijeniš tu reklamu koju si pregledavala u dnu tog prozora gdje se nalaze zvjezdice za ocjenu. Kad klikneš na zvjezdicu za koju misliš da zaslužuje pregledana reklama otvoriti će ti se u gornjem djelu browsera prozor za potvrdu ocjene. I Onda nastaviš na bilo koju od dvije predložene reklame u donjem prozoru s desne strane gdje se predhodno otvorio. Još jedna stvar je bitna ako se duže zadržavaš na reklami za više bodova a to da je dobro reklamu pregledavati skrolanjem gore dole i kojim klikom na samu stranicu reklame nije dovoljno samo otvoriti reklamu i ostaviti da duže stoji. Ovdje inače nema timera za odbrojavanje. Ako treba još što javi pokušat ću pomoći.
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 6:35 pm

gandiben je napisao/la:
U području dashboard niže ispod gdje piše  Surf And Earn na koju god reklamu klikneš krećeš u surfanje ili ti pregledavanje stranica. Kad klikneš reklama se otvara u novom prozoru browsera a sa donje desne strane se pojavi široka traka ispisa stranice koju pregledavaš. Nakon 5 sekundi ta se traka povlači i pojavljuje se plava strelica koja svakih 5 do 10 sekundi pulsira. Na reklam moraš ostati najmanje 5 sekundi ili najviše 300 sekundi što duže čitaš reklamu više bodova dobivaš. Kad želiš na drugu reklamu klikneš na tu plavu strelicu i pojavi ti se prozor gdje prikazuje dvije reklame i klikneš na koju god želiš da nastaviš pregledavanje. Prije nego klikneš na reklamu za nastavak ako želiš dodatne bodove ocijeniš tu reklamu koju si pregledavala u dnu tog prozora gdje se nalaze zvjezdice za ocjenu. Kad klikneš na zvjezdicu za koju misliš da zaslužuje pregledana reklama otvoriti će ti se u gornjem djelu browsera prozor za potvrdu ocjene. I Onda nastaviš na bilo koju od dvije predložene reklame u donjem prozoru s desne strane gdje se predhodno otvorio. Još jedna stvar je bitna ako se duže zadržavaš na reklami za više bodova a to da je dobro reklamu pregledavati skrolanjem gore dole i kojim klikom na samu stranicu reklame nije dovoljno samo otvoriti reklamu i ostaviti da duže stoji. Ovdje inače nema timera za odbrojavanje. Ako treba još što javi pokušat ću pomoći.
Hvala na informacijama. Prvo da ovo savladam pa ćemo vidjeti dalje. Malo sam pregledavala tu stranicu i vidjela sam da se mogu objavljivati besplatno reklame. Samo ne znam je li od te stranice ili mogu nešto drugo, tj. koje reklame mogu objavljivati i koliko
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimeuto svi 31, 2016 7:02 pm

kao free user 2 reklame naravno reklame rade na bodove koje zaradiš do tebe je hoćeš bodove unovčiti ili potrošiti na reklame
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesri lip 01, 2016 8:32 pm

gandiben je napisao/la:
kao free user 2 reklame naravno reklame rade na bodove koje zaradiš do tebe je hoćeš bodove unovčiti ili potrošiti na reklame
Može li pomomoć oko ovoga - http://prntscr.com/bb4eyd
Slika nije problem. Problem je pay pal i ovo sa reklamama. Imam otvoren pay pal račun, ali nešto nisam odradila kako treba i ne mogu dobiti novac na njega. Nisam upisala pin kartice i sada ne mogu da nađem gde da upišem, ili je problem što nemam više novaca na tom računu. Probala sam poslati novac sa neobux-a ali mi nije stigao na pay pal. Možeš li mi pomoći oko toga, ili netko drugi
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 02, 2016 5:36 am

U postavkama profila treba unijeti paypal email, nekakvu sliku ne mora biti baš osobna slika. Svoj besplatni oglas to je ako želiš reklamirati nekakvu stranicu. Widget 2.0 ti je za postavljanje na svoje stranice ili blog na kojoj posjetioci ako kliknu na reklamu iz widgeta ti zarađuješ. A za paypal to ne znam što bi moglo biti.
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 02, 2016 8:26 am

gandiben je napisao/la:
U postavkama profila treba unijeti paypal email, nekakvu sliku ne mora biti baš osobna slika. Svoj besplatni oglas to je ako želiš reklamirati nekakvu stranicu. Widget 2.0 ti je za postavljanje na svoje stranice ili blog na kojoj posjetioci ako kliknu na reklamu iz widgeta ti zarađuješ. A za paypal to ne znam što bi moglo biti.
Pokušala sam staviti oglas SFI ali mi nije prihvatilo. Sigurno nešto nisam dobro odradila. Možeš li mi reći što trebam upisati u ove kvadratiće http://prntscr.com/bbb72t
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 02, 2016 8:27 am

Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
U postavkama profila treba unijeti paypal email, nekakvu sliku ne mora biti baš osobna slika. Svoj besplatni oglas to je ako želiš reklamirati nekakvu stranicu. Widget 2.0 ti je za postavljanje na svoje stranice ili blog na kojoj posjetioci ako kliknu na reklamu iz widgeta ti zarađuješ. A za paypal to ne znam što bi moglo biti.
Pokušala sam staviti oglas SFI ali mi nije prihvatilo. Sigurno nešto nisam dobro odradila. Možeš li mi reći što trebam upisati u ove kvadratiće http://prntscr.com/bbb72t
I hvala ti puno na pomoći  I love you
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 02, 2016 8:37 am

URL- staviš svoj afilate link stranice koju želiš reklamirati
Title - naziv oglasa kojeg reklamiraš
Text - opis oglasa
Niche - odrediš kategoriju oglasa 
Type - označiš standard Ad
Ako nemaš ništa bodova onda ti neće prihvatiti oglas moraš imati nešto bodova.
Što se tiče slike ako je prvi oglas kojega stavljaš onda označiš Add Picture za sve ostale oglase označuje se None.
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 02, 2016 3:09 pm

gandiben je napisao/la:
URL- staviš svoj afilate link stranice koju želiš reklamirati
Title - naziv oglasa kojeg reklamiraš
Text - opis oglasa
Niche - odrediš kategoriju oglasa 
Type - označiš standard Ad
Ako nemaš ništa bodova onda ti neće prihvatiti oglas moraš imati nešto bodova.
Što se tiče slike ako je prvi oglas kojega stavljaš onda označiš Add Picture za sve ostale oglase označuje se None.
Ne znam kako zahvaliti osim reći veliko HVALA.  Cool
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesri lip 08, 2016 9:05 pm

Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
[Vrh] Go down
gandiben
DONATORI
DONATORI
gandiben


Broj postova : 211
Join date : 12.07.2014
Lokacija : Zagreb

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 09, 2016 8:20 pm

Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
[Vrh] Go down
http://gooprofits.blogspot.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 09, 2016 10:24 pm

gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
Već sam vam pisala da sam pogriješila u početku. Nisam unijela PIN kada sam trebala unijeti i poslije nisam mogla. Pisala sam pay palu ali su oni stalno slali neke linkove koji mi nisu bili od koristi i na kraju su mi poslali link, kada sam kliknula na njega onda sam otvorila biznis račun. Na kraju sam se odjavila sa pay pala skroz. Za neko vrijeme ću se opet prijaviti, ali ne znam hoće li me vratiti na stare postavke. Nadam se da će ići sve iz početka
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepet lip 10, 2016 1:24 pm

Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
Već sam vam pisala da sam pogriješila u početku. Nisam unijela PIN kada sam trebala unijeti i poslije nisam mogla. Pisala sam pay palu ali su oni stalno slali neke linkove koji mi nisu bili od koristi i na kraju su mi poslali link, kada sam kliknula na njega onda sam otvorila biznis račun. Na kraju sam se odjavila sa pay pala skroz. Za neko vrijeme ću se opet prijaviti, ali ne znam hoće li me vratiti na stare postavke. Nadam se da će ići sve iz početka
ovdje vam sve pise:
https://exyuptc.forumhr.com/t294-payment-procesori
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimepet lip 10, 2016 6:55 pm

Admin je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
Već sam vam pisala da sam pogriješila u početku. Nisam unijela PIN kada sam trebala unijeti i poslije nisam mogla. Pisala sam pay palu ali su oni stalno slali neke linkove koji mi nisu bili od koristi i na kraju su mi poslali link, kada sam kliknula na njega onda sam otvorila biznis račun. Na kraju sam se odjavila sa pay pala skroz. Za neko vrijeme ću se opet prijaviti, ali ne znam hoće li me vratiti na stare postavke. Nadam se da će ići sve iz početka
ovdje vam sve pise:
https://exyuptc.forumhr.com/t294-payment-procesori
Hvala puno. Tu su sve informacije koje mi trebaju  frend
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesub lip 11, 2016 9:29 pm

Vesnatg je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
Već sam vam pisala da sam pogriješila u početku. Nisam unijela PIN kada sam trebala unijeti i poslije nisam mogla. Pisala sam pay palu ali su oni stalno slali neke linkove koji mi nisu bili od koristi i na kraju su mi poslali link, kada sam kliknula na njega onda sam otvorila biznis račun. Na kraju sam se odjavila sa pay pala skroz. Za neko vrijeme ću se opet prijaviti, ali ne znam hoće li me vratiti na stare postavke. Nadam se da će ići sve iz početka
ovdje vam sve pise:
https://exyuptc.forumhr.com/t294-payment-procesori
Hvala puno. Tu su sve informacije koje mi trebaju  frend
Još mi treba samo jedna stvar - moram li imati devizni račun. U reiffeisen banci imam račun u KM, visa debit kard i rekli su mi da mi ne treba devizni račun. A u Unicredit banci imam devizni račun i master card, na master card ne mogu primati novac, mogu samo plaćati preko neta, a visu ne mogu dobiti kod njih
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesub lip 11, 2016 9:47 pm

Vesnatg je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Admin je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
gandiben je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Meni opet treba pomoć i to velika. Imam problema s pay palom. Ima li itko tko se stvarno dobro razumije u pay pal. Prvo pitanje - da bih naplatila novac sa stranica što klikam reklame moram li imati biznis pay pal račun
Nema potrebe imati biznis račun dovoljno je standardni
Već sam vam pisala da sam pogriješila u početku. Nisam unijela PIN kada sam trebala unijeti i poslije nisam mogla. Pisala sam pay palu ali su oni stalno slali neke linkove koji mi nisu bili od koristi i na kraju su mi poslali link, kada sam kliknula na njega onda sam otvorila biznis račun. Na kraju sam se odjavila sa pay pala skroz. Za neko vrijeme ću se opet prijaviti, ali ne znam hoće li me vratiti na stare postavke. Nadam se da će ići sve iz početka
ovdje vam sve pise:
https://exyuptc.forumhr.com/t294-payment-procesori
Hvala puno. Tu su sve informacije koje mi trebaju  frend
Još mi treba samo jedna stvar - moram li imati devizni račun. U reiffeisen banci imam račun u KM, visa debit kard i rekli su mi da mi ne treba devizni račun. A u Unicredit banci imam devizni račun i master card, na master card ne mogu primati novac, mogu samo plaćati preko neta, a visu ne mogu dobiti kod njih
ne treba devizni racun a treba biti visa kartica
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesri lip 22, 2016 3:07 pm

Opet trebam pomoć - clixsense, taskovi. Točnije rečeno CrowdFlower. Ne znam zašto se ne mogu logirati preko fb računa ili bilo kako. Nedavno sam odradila nešto taskova bez problema, a danas se ne mogu logirati. Čitala sam da ima nekih problema sa crowdflowerom. Kada hoću da se logiram preko gmaila neće, a ne prihvaća mi ni fb profil preko yahoo-a. Zna li netko išta o tome
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesri lip 22, 2016 3:15 pm

Vesnatg je napisao/la:
Opet trebam pomoć - clixsense, taskovi. Točnije rečeno CrowdFlower. Ne znam zašto se ne mogu logirati preko fb računa ili bilo kako. Nedavno sam odradila nešto taskova bez problema, a danas se ne mogu logirati. Čitala sam da ima nekih problema sa crowdflowerom. Kada hoću da se logiram preko gmaila neće, a ne prihvaća mi ni fb profil preko yahoo-a. Zna li netko išta o tome
otidite na clixsense forum na nasem jeziku
tamo ima jako puno objasnjenja oko CrowdFlower i taskova
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesub lip 25, 2016 5:41 pm

Meni opet treba pomoć oko pay pala. Ima li itko da je voljan pomoći. Ne znam da se itko namučio ovoliko oko tog pay pala
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimečet lip 30, 2016 7:01 pm

Evo mene opet Smile

Na clicscense nemam ni jednog referala, isplati li se ulagati u ovo http://prntscr.com/bn4etz
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitimesri srp 20, 2016 10:26 pm

Zatražila sam isplatu od leadsleap-a. Dobila sam ovaj e-mail http://prntscr.com/bvecqf. Trebam li sada išta odgovarati

I koliko se čeka na isplatu sa clickscense-a
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pomagajte i savetujte... Empty
PostajNaslov: Re: Pomagajte i savetujte...   Pomagajte i savetujte... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pomagajte i savetujte...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: TREBAM POMOC-
Forum(o)Bir: