- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Free-ad-blaster

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gabriel051
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 12
Join date : 29.07.2014

Free-ad-blaster Empty
PostajNaslov: Free-ad-blaster   Free-ad-blaster Icon_minitimened pro 06, 2015 6:50 pm

Na ovoj stranici imate više načina zarade najjdnostavniji i onaj koji najmanje treba vremena jer registriranje na sajtove koje Vam stranica ponudi i za to Vam plaća 0,25-1 usd po registraciji.
Znači ja sam prvi dan za 5 registracija i malo više od 7 min zaradio 1,25 usd.

Može se zarađivati i pregledom stranica i to Vam plaća za 1000 pregleda 5 usd.

Moj sponzor se registrirao prije 3 dana i već 2 isplate imao. Minimalna isplata je 5 usd.
Jedini procesor je paypal i nije potrebno nikakvo ulaganje.

link za registraciju:


http://www.free-ad-blaster.com/?id=5560
[Vrh] Go down
lakota
DONATORI
DONATORI
lakota


Broj postova : 46
Join date : 19.09.2014
Age : 54
Lokacija : Osijek

Free-ad-blaster Empty
PostajNaslov: Re: Free-ad-blaster   Free-ad-blaster Icon_minitimečet pro 10, 2015 7:56 pm

regao sam se,ali baš ne znam što moram raditi ovdje.
[Vrh] Go down
Gabriel051
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 12
Join date : 29.07.2014

Free-ad-blaster Empty
PostajNaslov: Re: Free-ad-blaster   Free-ad-blaster Icon_minitimečet pro 10, 2015 8:18 pm

Sa strane ti pise desno get paid to join... Kliknes i onda ti se prikazu banneri na koje se moras regat. Kad se regas pretisnes verity sign ups i tamu ubacis svoj referal link od tog sajta... A imas i opciju za ankete... Ali par ih ni ne mozemo iz hr a druge osim osnovnih ne dobivam nis pa ne znam koliko je to isplativo... I da povecali su limit isplate i sad je min 10 usd.
I nemoj da varas u smislu da uspises refral linkove koji nine tvon tj kojeg nisi registrirao jer provjeravaju.. Ja nisam znao pa sam ubaci svoj stari i nakon 2 dana mi maknuli tu zaradu i napisali da nisam se rego preko njih... Mudri su Wink
[Vrh] Go down
Sponsored content





Free-ad-blaster Empty
PostajNaslov: Re: Free-ad-blaster   Free-ad-blaster Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Free-ad-blaster
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ako neko voli free da klika...
» Linxser - Free PREMIUM
» PTC BONG - FREE ULTIMATE MEMBERSHIP
» Viral Website Cash - $25.00 free
» FREE GOLDEN - BUDITE BRZI 100% OD DR

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: