- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 payza pitanje

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
itzarada

itzarada


Broj postova : 2
Join date : 08.03.2015

payza pitanje Empty
PostajNaslov: payza pitanje   payza pitanje Icon_minitimečet pro 24, 2015 9:14 pm

Pozdrav svima Smile
imam pitanje u vezi sa payzom da li moze da se vrsi isplata sa payze na visa kartici u crnoj gori? NLB banka
Ako neko zna ili ima iskustva da mi odgovori Smile
[Vrh] Go down
itzarada

itzarada


Broj postova : 2
Join date : 08.03.2015

payza pitanje Empty
PostajNaslov: Re: payza pitanje   payza pitanje Icon_minitimened pro 27, 2015 12:45 pm

niko?
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

payza pitanje Empty
PostajNaslov: Re: payza pitanje   payza pitanje Icon_minitimepon svi 23, 2016 2:38 pm

Moje iskustvo s payzom je loše i izašla sam odatle. Prije par godina sam imala na payzi (tada su se zvali "alertpay") preko 100 USD. Nikada mi taj novac nisu isplatili na moj račun, ali je svaki mjesec nestajalo po 10-tak dolara, navodno, za održavanje. Nisam to koristila par godina, kartica je istekla. Nedavno sam dobila novu karticu za taj račun i uzeli su mi 20 USD (za 2 mjeseca po 10 USD) zato što mi je račun neaktivan. Kada vidim da piše payza mrak mi padne na oči. I može mi netko pričati o njima sve divote i krasote, ali hvala, ja s njima ne bih imala posla
[Vrh] Go down
Sponsored content





payza pitanje Empty
PostajNaslov: Re: payza pitanje   payza pitanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
payza pitanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pitanje oko Skrilla
» Pitanje za PayPal?
» Payza
» Payza dispute
» Payza ili Neteller

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: TREBAM POMOC-
Forum(o)Bir: