- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Heedyou - 4 godine radi bez problema

Go down 
+2
lakota
dejan55
6 posters
Autor/icaPoruka
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon lip 06, 2016 4:59 pm

Vjerovatno svi vec znate za ovaj sajt al posto ga nitko nije preporucio ovdje evo ja cu dati malo informacija. Sajt radi pune 4 godine bez problema, isplata je u roku od 24 sata, nikad ne kasni. Minumun za isplatu je uvijek 1$, nikad se ne mijenja.

Ako nekog zanima link za registraciju je:

http://heedyou.com/?r=Klicic

Reklame su sljedece, prve dvije grupe su najmanje od 0,001$ i 0.0005$ kao na svim sajtovima:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1178e2t

Iduce dvije grupe su od 0.005$ i od 0.01$, a trenutno ih sad nije bilo kad sam slikao:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2qu3fvq

Treca stvar i ovdje najvaznija gdje se moze najvise zaradit su bonus klikovi. Ovdje dnevno imate 1000 klikova na raspolaganju, mozete zaradit lovu na racunu, zatim lovu za reklamiranje te mozete osvojit i nadogradnju. Kad osvojite najvecu ultimate nadogradnju kao i ja dobivate jos dodatnih 1000 klikova dnevno. 
Sve nagrade prikazane na ovoj slici su na dnevnoj bazi, znaci svaki novi dan dijele istu kolicinu nagrada. Lako ih je klikat preko mobitela, a isplati se jer bas cesto se dobiva, ja u prosjeku od bonusa imam zaradu oko 0.50$ dnevno, plus reklame i plus koliko dobijem za reklamiranje.

Heedyou - 4 godine radi bez problema Ka5lp0

Evo i stanja mog racuna, nisam ulozio ni centa, sve se osvoji na bonus klikovima, obratite paznju i na poene za sljedecu sliku:



Heedyou - 4 godine radi bez problema 117h5qx


Jedan klik na bonus reklame je jedan poen, mozete ih sakupljat par sedmica i ucestvovat u takmicenju kad zelite. Svakog ponedjeljka se oni s najvise poena nagradjuju, ove sedmice nagrada je za 5 clanova koji budu imali najvise poena, dobit ce svaki po 20$ za reklamiranje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2hok8di

Kupovinom reklama imate dodatnu pogodnost, npr za 1$ dobijete 1000 pregleda za vasu reklamu plus 5000 bonus kredita, taj bonus iskoristite tako sto stavite reklama koliko zelite na bonus reklame, tj. ona grupa gdje svaki clan ima dnevno 1000 klikova za nagrade. Meni je kao sto vidite trenutno stanje 13$ za reklame i cak 159000 bonus kredita koje imam na raspolaganju.

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1zx72ar


Evo i moje zadnje isplate od prije 6 dana:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 352erh4

Ako je netko zainteresiran evo mog linka jos jednom:

http://heedyou.com/?r=Klicic


Pozdrav za sve!!!
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto lip 07, 2016 2:55 pm

Evo jos jednom da vam pokazem stanje, za samo jedan dan klikanja dobio sam 1$ na racunu plus 6$ za reklamiranje, tako da su bonus klikovi glavni na ovom sajtu, na njima se sve dobiva!

http://heedyou.com/?r=Klicic

Pozdrav!

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2s7t8ut


http://heedyou.com/?r=Klicic
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesub lip 11, 2016 3:34 pm

Evo vec sam na 4$, danas i juce su dosle i vece reklame, al bonus je najjaci. Poena imam dovoljno da uzmem prvo mjesto i nagradu od 20$ za reklamiranje koje ce u ponedjeljak dobiti prvih 5 koji budu ucestvovali, al ja poene cuvam za novcane nagrade koje ce ici na glavni racun i odmah na isplatu Very Happy Very Happy , jer za reklamiranje imam dovoljno svaki dan. Inace na jednom sam sajtu dobio 27 DR reklamirajuci je ovdje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2ns6h6g
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon lip 27, 2016 7:00 pm

Evo i isplate, u roku od par sati, jos jedan dokaz da u 4 godine rada ovaj sajt nije imao nikakvih problema:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2a7ef54

Ovog ponedjeljka nagrada je bila za 2$ za 5 clanova s najvise bodova koji ucestvuju u takmicenju, to je ono sto sam rekao da cekam, i naravno uzeo sam tu nagradu koja je odmah sjela na racun i uz to nisam potrosio puno poena, kalkulirao sam tako da vec imam za iducu novcanu nagradu jer ostalo mi je jako puno poena.  Very Happy  

Evo i dokaza s obavijesti i s foruma gdje su objavljeni dobitnici:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2h2i0ea

Heedyou - 4 godine radi bez problema E6cebd
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimened srp 03, 2016 8:12 pm

Koliko vremena trošiš dnevno na taj sajt za sve to?
Malo mi je fee veliki?
Koji su još platni procesori?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepet srp 08, 2016 2:04 pm

dejan55 je napisao/la:
Koliko vremena trošiš dnevno na taj sajt za sve to?
Malo mi je fee veliki?
Koji su još platni procesori?

Platni procesori su: PayPal, Payza i Skrill. Za sve minimum za isplatu je 1$ i placa se uvijek u roku od 5-6 sati.
Fee je takav kakav je, zato ja ne isplacujem manje cifre jer npr fee na isplatu od 1$ je 0.30$ dok na vecim isplatama se samo malo povecava, kao sto vidis na mojoj od 9$, fee je 0.70, zato uvijek malo vise nakupim pa isplatim.

Vremena koristim onoliko koliko imam slobodnom i koliko imam volje, nekad znam isklikat sve moguce klikove na bonusu i uzet dosta love i poena za takmicenje a nekad uopce ne kliknem ni jedan klik, sve zavisi imam li vremena i volje.

Bonus je lako klikat preko mobitela, jedan klik je 5 sekundi trajanja i samo kliknes NEXT, nakon dvadesetak il vise klikova na next jednom ti izbaci sliku, kliknes kao i na ostalima koja je naopako, i opet samo NEXT. Svali put kad dobijes ispise ti sve ispred next tako da znas na cemu si. Very Happy

P.S. Ako imate mladje djece kao i ja onda se i oni iskoriste za bonus, bude im zanimljivo ovo klikat. Very Happy
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimened srp 10, 2016 1:44 pm

Nemam ni ja vremenea previše. Al možda bi mogao probati. Bi se zamijenili za nešto?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon srp 11, 2016 1:13 am

dejan55 je napisao/la:
Nemam ni ja vremenea previše. Al možda bi mogao probati. Bi se zamijenili za nešto?

Uvijek sam za razmjenu. Prednost je sajt koji je stabilan kao ovaj, ne zelim gubit vrijeme na sajtovima koji budu mjesec dva i ugase se. Ponudi nesto pa gdje ne budem registriran uzet cu.

Evo na heedyou veceras pored normalnih reklama imaju jos dvije po 1 cent i jedna od pola. Inace za one koji klikaju na ovom sajtu da napomenem da je ovdje restart reklama malo drugaciji. 

Naime, ako npr. danas isklikate reklame u 3 sata poslijepodne, sutra vam je restart tih reklama sat vremena ranije, znaci u 2 sata poslijepodne, to vrijedi za svaku reklamu koju kliknete na ovom sajtu, znaci sutradan je mozete naci sat vremena ranije. Very Happy
Nekad zna biti dvadesetak reklama, a nekad i dva il tri puta vise, nije tip ostalih sajtova gdje imate odredjen broj reklama i gotovo, uvijek varira. Very Happy
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon srp 11, 2016 2:34 pm

Od sigurnijih mi treba za buxvertise, patclix, clixsense, innocurrent i jos neke novije
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
lakota
DONATORI
DONATORI
lakota


Broj postova : 46
Join date : 19.09.2014
Age : 54
Lokacija : Osijek

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon srp 11, 2016 9:30 pm

moram reći da dosad najduže ćekam isplatu na innocurent,a dobio sam tu već tu oko osam isplata do sada
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon srp 25, 2016 10:08 pm

Evo jos jednom sam uzeo sedmicnu nagradu od 2$, ponovo mi je ostalo poena dovoljno i za iducu kad bude, s obzirom da ne ucestvujem u drugim nego samo kad se dijeli lova kao sad, hehe.

Evo i slika s foruma gdje je admin objavio dobitnike, a i slika s mojih obavijesti, lova je sjela odmah kad su objavljeni rezultati:

Heedyou - 4 godine radi bez problema Whefj8

Heedyou - 4 godine radi bez problema M8zamt

Dejane, od ovih tvojih stranica jedino tu patclix nemam, ako je sigurna kao i ova i uredno placa salji link i odmah se registrujem.

Pozdrav za ostalu ekipu!
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepon kol 01, 2016 11:36 pm

Jos jedna isplata, u roku od par sati i jos jedna dobra novost, ukinut je fee potpuno koji je ovdje bio malo veci, pogledajte na prethodnim isplatama a na danasnjoj je cista NULA.  Very Happy Very Happy

Heedyou - 4 godine radi bez problema N3u8zk
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Pozzz zemljak....ukljucujem se preko tvog linka...pa da vidimo kako to izgleda   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepet kol 05, 2016 6:47 pm

Klicic je napisao/la:
Vjerovatno svi vec znate za ovaj sajt al posto ga nitko nije preporucio ovdje evo ja cu dati malo informacija. Sajt radi pune 4 godine bez problema, isplata je u roku od 24 sata, nikad ne kasni. Minumun za isplatu je uvijek 1$, nikad se ne mijenja.

Ako nekog zanima link za registraciju je:

http://heedyou.com/?r=Klicic

Reklame su sljedece, prve dvije grupe su najmanje od 0,001$ i 0.0005$ kao na svim sajtovima:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1178e2t

Iduce dvije grupe su od 0.005$ i od 0.01$, a trenutno ih sad nije bilo kad sam slikao:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2qu3fvq

Treca stvar i ovdje najvaznija gdje se moze najvise zaradit su bonus klikovi. Ovdje dnevno imate 1000 klikova na raspolaganju, mozete zaradit lovu na racunu, zatim lovu za reklamiranje te mozete osvojit i nadogradnju. Kad osvojite najvecu ultimate nadogradnju kao i ja dobivate jos dodatnih 1000 klikova dnevno. 
Sve nagrade prikazane na ovoj slici su na dnevnoj bazi, znaci svaki novi dan dijele istu kolicinu nagrada. Lako ih je klikat preko mobitela, a isplati se jer bas cesto se dobiva, ja u prosjeku od bonusa imam zaradu oko 0.50$ dnevno, plus reklame i plus koliko dobijem za reklamiranje.

Heedyou - 4 godine radi bez problema Ka5lp0

Evo i stanja mog racuna, nisam ulozio ni centa, sve se osvoji na bonus klikovima, obratite paznju i na poene za sljedecu sliku:



Heedyou - 4 godine radi bez problema 117h5qx


Jedan klik na bonus reklame je jedan poen, mozete ih sakupljat par sedmica i ucestvovat u takmicenju kad zelite. Svakog ponedjeljka se oni s najvise poena nagradjuju, ove sedmice nagrada je za 5 clanova koji budu imali najvise poena, dobit ce svaki po 20$ za reklamiranje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2hok8di

Kupovinom reklama imate dodatnu pogodnost, npr za 1$ dobijete 1000 pregleda za vasu reklamu plus 5000 bonus kredita, taj bonus iskoristite tako sto stavite reklama koliko zelite na bonus reklame, tj. ona grupa gdje svaki clan ima dnevno 1000 klikova za nagrade. Meni je kao sto vidite trenutno stanje 13$ za reklame i cak 159000 bonus kredita koje imam na raspolaganju.

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1zx72ar


Evo i moje zadnje isplate od prije 6 dana:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 352erh4

Ako je netko zainteresiran evo mog linka jos jednom:

http://heedyou.com/?r=Klicic


Pozdrav za sve!!!
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesub kol 20, 2016 1:05 pm

Klicic je napisao/la:
Vjerovatno svi vec znate za ovaj sajt al posto ga nitko nije preporucio ovdje evo ja cu dati malo informacija. Sajt radi pune 4 godine bez problema, isplata je u roku od 24 sata, nikad ne kasni. Minumun za isplatu je uvijek 1$, nikad se ne mijenja.

Ako nekog zanima link za registraciju je:

http://heedyou.com/?r=Klicic

Reklame su sljedece, prve dvije grupe su najmanje od 0,001$ i 0.0005$ kao na svim sajtovima:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1178e2t

Iduce dvije grupe su od 0.005$ i od 0.01$, a trenutno ih sad nije bilo kad sam slikao:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2qu3fvq

Treca stvar i ovdje najvaznija gdje se moze najvise zaradit su bonus klikovi. Ovdje dnevno imate 1000 klikova na raspolaganju, mozete zaradit lovu na racunu, zatim lovu za reklamiranje te mozete osvojit i nadogradnju. Kad osvojite najvecu ultimate nadogradnju kao i ja dobivate jos dodatnih 1000 klikova dnevno. 
Sve nagrade prikazane na ovoj slici su na dnevnoj bazi, znaci svaki novi dan dijele istu kolicinu nagrada. Lako ih je klikat preko mobitela, a isplati se jer bas cesto se dobiva, ja u prosjeku od bonusa imam zaradu oko 0.50$ dnevno, plus reklame i plus koliko dobijem za reklamiranje.

Heedyou - 4 godine radi bez problema Ka5lp0

Evo i stanja mog racuna, nisam ulozio ni centa, sve se osvoji na bonus klikovima, obratite paznju i na poene za sljedecu sliku:



Heedyou - 4 godine radi bez problema 117h5qx


Jedan klik na bonus reklame je jedan poen, mozete ih sakupljat par sedmica i ucestvovat u takmicenju kad zelite. Svakog ponedjeljka se oni s najvise poena nagradjuju, ove sedmice nagrada je za 5 clanova koji budu imali najvise poena, dobit ce svaki po 20$ za reklamiranje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2hok8di

Kupovinom reklama imate dodatnu pogodnost, npr za 1$ dobijete 1000 pregleda za vasu reklamu plus 5000 bonus kredita, taj bonus iskoristite tako sto stavite reklama koliko zelite na bonus reklame, tj. ona grupa gdje svaki clan ima dnevno 1000 klikova za nagrade. Meni je kao sto vidite trenutno stanje 13$ za reklame i cak 159000 bonus kredita koje imam na raspolaganju.

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1zx72ar


Evo i moje zadnje isplate od prije 6 dana:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 352erh4

Ako je netko zainteresiran evo mog linka jos jednom:

http://heedyou.com/?r=Klicic


Pozdrav za sve!!!
Regala sam se na tvoj link...sve si dobro objasnio u postu,ali mi nije jasno ovo oko isplate jer ti ne da opciju isplate my earnings,nego samo ono my cash i ako ti nije tesko pojasni malo ovo dodavanje svojih reklama.Hvala
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto kol 23, 2016 11:13 pm

My Earnings ti pokazuje ukupno koliko se zaradi na stranici, tj. novac koji ti ide na Cash i novac koji se zaradi za reklamiranje tj. Purchase balance.

Svaki put kad dobijes na bonus klikovima ako pise Purchase to ide za kupovinu a svaki drugi dobitak ide na Cash i taj iznos koji pise na Cash je onaj sto isplacujes a ovaj drugi koristis za reklamiranje.

Evo uputa kako dodat reklamu, samo slijedi ovaj put: 
1. Advertise; 
2. Create New; 
3. Ispod GLANCE kliknes Create New; 
4. Zatim u Ad Name upises naziv svoje reklame, a u URL(link) stavis link svog sajta; 
5. Kliknes SAVE AD; 
6. Zatim kliknes na ikonu na kojoj je oznaka dolara $, upises npr. 1$, ispod toga potvrdis klikom na Purchase Balance te kliknes YES i tvoja reklama je postavljena na sajt.

Eto sve u detalje, od prvog do zadnjeg koraka.
Pozdrav
[Vrh] Go down
prezidente
DONATORI
DONATORI
prezidente


Broj postova : 67
Join date : 10.07.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesri kol 24, 2016 2:15 am

Klicic je napisao/la:
My Earnings ti pokazuje ukupno koliko se zaradi na stranici, tj. novac koji ti ide na Cash i novac koji se zaradi za reklamiranje tj. Purchase balance.

Svaki put kad dobijes na bonus klikovima ako pise Purchase to ide za kupovinu a svaki drugi dobitak ide na Cash i taj iznos koji pise na Cash je onaj sto isplacujes a ovaj drugi koristis za reklamiranje.

Evo uputa kako dodat reklamu, samo slijedi ovaj put: 
1. Advertise; 
2. Create New; 
3. Ispod GLANCE kliknes Create New; 
4. Zatim u Ad Name upises naziv svoje reklame, a u URL(link) stavis link svog sajta; 
5. Kliknes SAVE AD; 
6. Zatim kliknes na ikonu na kojoj je oznaka dolara $, upises npr. 1$, ispod toga potvrdis klikom na Purchase Balance te kliknes YES i tvoja reklama je postavljena na sajt.

Eto sve u detalje, od prvog do zadnjeg koraka.
Pozdrav
Hvala....
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto ruj 06, 2016 11:19 am

Klicic je napisao/la:
Evo vec sam na 4$, danas i juce su dosle i vece reklame, al bonus je najjaci. Poena imam dovoljno da uzmem prvo mjesto i nagradu od 20$ za reklamiranje koje ce u ponedjeljak dobiti prvih 5 koji budu ucestvovali, al ja poene cuvam za novcane nagrade koje ce ici na glavni racun i odmah na isplatu Very Happy Very Happy , jer za reklamiranje imam dovoljno svaki dan. Inace na jednom sam sajtu dobio 27 DR reklamirajuci je ovdje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2ns6h6g
Član sam na ovoj stranici. Zanima me kako novac sa earnings prebaciti na svoj račun. Kada kliknem na isplatu tu mi bude samo cash. Inače je stranica super i brzo se može zaraditi
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepet ruj 09, 2016 9:40 pm

Vesnatg je napisao/la:
Klicic je napisao/la:
Evo vec sam na 4$, danas i juce su dosle i vece reklame, al bonus je najjaci. Poena imam dovoljno da uzmem prvo mjesto i nagradu od 20$ za reklamiranje koje ce u ponedjeljak dobiti prvih 5 koji budu ucestvovali, al ja poene cuvam za novcane nagrade koje ce ici na glavni racun i odmah na isplatu Very Happy Very Happy , jer za reklamiranje imam dovoljno svaki dan. Inace na jednom sam sajtu dobio 27 DR reklamirajuci je ovdje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2ns6h6g
Član sam na ovoj stranici. Zanima me kako novac sa earnings prebaciti na svoj račun. Kada kliknem na isplatu tu mi bude samo cash. Inače je stranica super i brzo se može zaraditi
Ja bih zamolila nekoga tko zna da mi odgovori na ovo pitanje - što mogu sa my earnings-om. Odnedavno sam prijavljena na ovu stranicu i moje trenutno stanje je ovakvo 
http://prntscr.com/cg56qy
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepet ruj 09, 2016 11:13 pm

Ovako:
My earnings- tu ti je ukupna zarada sa sajta, tu se zbraja sve, tj. sav novac koji je u rubrici CASH, zatim sav novac koji je u rubrici PURCHASE BALANCE i plus nadogradnja koju dobijes na bonus klikovima, vidim da si ultimate, sigurno dobiven na klikovima, eto npr. kad si dobila tu nadogradnju na bonus klikovima, njenu vrijednost ti je uracunalo u ovu rubriku.

Znaci ova rubrika MY EARNINGS ti je ustvari samo stvar statistike koliko si dobila na sajtu, s njom ne mozes nista.
CASH stanje isplacujes.
PURSCHASE BALANCE koristis za reklamiranje.

POENE dobro cuvaj, oni se koriste kad se svakog ponedjeljka dodjeljuju razlicite nagrade, nemoj ih dzaba davat svaki put, nakupi vise hiljada poena i onda ih iskoristi kad zelis ucestvovat u nekoj nagradi. Vecinom nagrade dobiva 5 clanova s najvise poena koji ucestvuju a da budes u toj kategoriji treba ti preko 30 000 poena!
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesub ruj 10, 2016 12:11 pm

Klicic je napisao/la:
Ovako:
My earnings- tu ti je ukupna zarada sa sajta, tu se zbraja sve, tj. sav novac koji je u rubrici CASH, zatim sav novac koji je u rubrici PURCHASE BALANCE i plus nadogradnja koju dobijes na bonus klikovima, vidim da si ultimate, sigurno dobiven na klikovima, eto npr. kad si dobila tu nadogradnju na bonus klikovima, njenu vrijednost ti je uracunalo u ovu rubriku.

Znaci ova rubrika MY EARNINGS ti je ustvari samo stvar statistike koliko si dobila na sajtu, s njom ne mozes nista.
CASH stanje isplacujes.
PURSCHASE BALANCE koristis za reklamiranje.

POENE dobro cuvaj, oni se koriste kad se svakog ponedjeljka dodjeljuju razlicite nagrade, nemoj ih dzaba davat svaki put, nakupi vise hiljada poena i onda ih iskoristi kad zelis ucestvovat u nekoj nagradi. Vecinom nagrade dobiva 5 clanova s najvise poena koji ucestvuju a da budes u toj kategoriji treba ti preko 30 000 poena!
Hvala, sada mi je sve jasno  Smile
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto ruj 20, 2016 3:14 pm

Moja prva isplata sa HeedYou 

Dear Vesna Kristo,
HeedYou sent you a payment of $1.98 USD.

Nije puno, ali sam samo provjeravala da li funkcionira. Stranica super, preporučujem je svima
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimepet ruj 23, 2016 10:31 pm

Vesnatg je napisao/la:
Moja prva isplata sa HeedYou 

Dear Vesna Kristo,
HeedYou sent you a payment of $1.98 USD.

Nije puno, ali sam samo provjeravala da li funkcionira. Stranica super, preporučujem je svima

Ne sumnjaj u moje preporuke, hehe. Ako ikad bude problema sa nekim mojim sajtom koji preporucujem ja cu prvi pisat o tome i upozorit ostale.

HeedYou radi perfektno dugo vremena, a dobar je i za reklamiranje, uvijek se moze nakupit novih DR cak i reklamirajuci neke starije stabilne sajtove.

Pozdrav!
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesub ruj 24, 2016 1:41 pm

Klicic je napisao/la:
Vesnatg je napisao/la:
Moja prva isplata sa HeedYou 

Dear Vesna Kristo,
HeedYou sent you a payment of $1.98 USD.

Nije puno, ali sam samo provjeravala da li funkcionira. Stranica super, preporučujem je svima

Ne sumnjaj u moje preporuke, hehe. Ako ikad bude problema sa nekim mojim sajtom koji preporucujem ja cu prvi pisat o tome i upozorit ostale.

HeedYou radi perfektno dugo vremena, a dobar je i za reklamiranje, uvijek se moze nakupit novih DR cak i reklamirajuci neke starije stabilne sajtove.

Pozdrav!
Ja ne bih bila ja kada ne bih provjerila hahahhahhahaa
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto stu 08, 2016 10:23 pm

Jos jedna isplata brzinski i bez problema naplacena, sve uredno i bez problema.
Pozdrav za sve!

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2ljhtw4
[Vrh] Go down
milankovi
DONATORI
DONATORI
milankovi


Broj postova : 30
Join date : 21.05.2015
Age : 60
Lokacija : kikinda

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: ja sam na tom sajtu ali neznam kako da nadjem taj link koji bi ja postavio za referale ili pratioce   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto stu 15, 2016 1:04 pm

Klicic je napisao/la:
Vjerovatno svi vec znate za ovaj sajt al posto ga nitko nije preporucio ovdje evo ja cu dati malo informacija. Sajt radi pune 4 godine bez problema, isplata je u roku od 24 sata, nikad ne kasni. Minumun za isplatu je uvijek 1$, nikad se ne mijenja.

Ako nekog zanima link za registraciju je:

http://heedyou.com/?r=Klicic

Reklame su sljedece, prve dvije grupe su najmanje od 0,001$ i 0.0005$ kao na svim sajtovima:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1178e2t

Iduce dvije grupe su od 0.005$ i od 0.01$, a trenutno ih sad nije bilo kad sam slikao:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2qu3fvq

Treca stvar i ovdje najvaznija gdje se moze najvise zaradit su bonus klikovi. Ovdje dnevno imate 1000 klikova na raspolaganju, mozete zaradit lovu na racunu, zatim lovu za reklamiranje te mozete osvojit i nadogradnju. Kad osvojite najvecu ultimate nadogradnju kao i ja dobivate jos dodatnih 1000 klikova dnevno. 
Sve nagrade prikazane na ovoj slici su na dnevnoj bazi, znaci svaki novi dan dijele istu kolicinu nagrada. Lako ih je klikat preko mobitela, a isplati se jer bas cesto se dobiva, ja u prosjeku od bonusa imam zaradu oko 0.50$ dnevno, plus reklame i plus koliko dobijem za reklamiranje.

Heedyou - 4 godine radi bez problema Ka5lp0

Evo i stanja mog racuna, nisam ulozio ni centa, sve se osvoji na bonus klikovima, obratite paznju i na poene za sljedecu sliku:



Heedyou - 4 godine radi bez problema 117h5qx


Jedan klik na bonus reklame je jedan poen, mozete ih sakupljat par sedmica i ucestvovat u takmicenju kad zelite. Svakog ponedjeljka se oni s najvise poena nagradjuju, ove sedmice nagrada je za 5 clanova koji budu imali najvise poena, dobit ce svaki po 20$ za reklamiranje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2hok8di

Kupovinom reklama imate dodatnu pogodnost, npr za 1$ dobijete 1000 pregleda za vasu reklamu plus 5000 bonus kredita, taj bonus iskoristite tako sto stavite reklama koliko zelite na bonus reklame, tj. ona grupa gdje svaki clan ima dnevno 1000 klikova za nagrade. Meni je kao sto vidite trenutno stanje 13$ za reklame i cak 159000 bonus kredita koje imam na raspolaganju.

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1zx72ar


Evo i moje zadnje isplate od prije 6 dana:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 352erh4

Ako je netko zainteresiran evo mog linka jos jednom:

http://heedyou.com/?r=Klicic


Pozdrav za sve!!!
[Vrh] Go down
Vesnatg
DONATORI
DONATORI
Vesnatg


Broj postova : 117
Join date : 23.05.2016

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimeuto stu 15, 2016 7:22 pm

Moj referal je jučer zatražio isplatu na pay pal. Danas su mu odgovorili da ne mogu isplatiti na pay pal nego na payzu ili skrill, znate li možda zašto
[Vrh] Go down
milankovi
DONATORI
DONATORI
milankovi


Broj postova : 30
Join date : 21.05.2015
Age : 60
Lokacija : kikinda

Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitimesub stu 19, 2016 2:11 pm

Klicic pozdrav prijatelju ja sam na heedyou a neznam kako da nadjem moj referal link je napisao/la:
Vjerovatno svi vec znate za ovaj sajt al posto ga nitko nije preporucio ovdje evo ja cu dati malo informacija. Sajt radi pune 4 godine bez problema, isplata je u roku od 24 sata, nikad ne kasni. Minumun za isplatu je uvijek 1$, nikad se ne mijenja.

Ako nekog zanima link za registraciju je:

http://heedyou.com/?r=Klicic

Reklame su sljedece, prve dvije grupe su najmanje od 0,001$ i 0.0005$ kao na svim sajtovima:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1178e2t

Iduce dvije grupe su od 0.005$ i od 0.01$, a trenutno ih sad nije bilo kad sam slikao:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2qu3fvq

Treca stvar i ovdje najvaznija gdje se moze najvise zaradit su bonus klikovi. Ovdje dnevno imate 1000 klikova na raspolaganju, mozete zaradit lovu na racunu, zatim lovu za reklamiranje te mozete osvojit i nadogradnju. Kad osvojite najvecu ultimate nadogradnju kao i ja dobivate jos dodatnih 1000 klikova dnevno. 
Sve nagrade prikazane na ovoj slici su na dnevnoj bazi, znaci svaki novi dan dijele istu kolicinu nagrada. Lako ih je klikat preko mobitela, a isplati se jer bas cesto se dobiva, ja u prosjeku od bonusa imam zaradu oko 0.50$ dnevno, plus reklame i plus koliko dobijem za reklamiranje.

Heedyou - 4 godine radi bez problema Ka5lp0

Evo i stanja mog racuna, nisam ulozio ni centa, sve se osvoji na bonus klikovima, obratite paznju i na poene za sljedecu sliku:



Heedyou - 4 godine radi bez problema 117h5qx


Jedan klik na bonus reklame je jedan poen, mozete ih sakupljat par sedmica i ucestvovat u takmicenju kad zelite. Svakog ponedjeljka se oni s najvise poena nagradjuju, ove sedmice nagrada je za 5 clanova koji budu imali najvise poena, dobit ce svaki po 20$ za reklamiranje. 

Heedyou - 4 godine radi bez problema 2hok8di

Kupovinom reklama imate dodatnu pogodnost, npr za 1$ dobijete 1000 pregleda za vasu reklamu plus 5000 bonus kredita, taj bonus iskoristite tako sto stavite reklama koliko zelite na bonus reklame, tj. ona grupa gdje svaki clan ima dnevno 1000 klikova za nagrade. Meni je kao sto vidite trenutno stanje 13$ za reklame i cak 159000 bonus kredita koje imam na raspolaganju.

Heedyou - 4 godine radi bez problema 1zx72ar


Evo i moje zadnje isplate od prije 6 dana:

Heedyou - 4 godine radi bez problema 352erh4

Ako je netko zainteresiran evo mog linka jos jednom:

http://heedyou.com/?r=Klicic


Pozdrav za sve!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Heedyou - 4 godine radi bez problema Empty
PostajNaslov: Re: Heedyou - 4 godine radi bez problema   Heedyou - 4 godine radi bez problema Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Heedyou - 4 godine radi bez problema
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Tri i pol godine zatvora za suosnivača Pirate Baya
» Automatic Trade Money (ništa ne radi a zaradi)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: