- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Trafficmonsoon

Go down 
+34
Dux
inoxzg
Sanjaogst
peras
polerj
tamara86
chkojic
zkov154
marketinho
josephinea9
varda42
saleso
petart
Suvigenije
crnigolub
sweetgirl83
mrki39
zrinlaz
Kaca
dasdo
minaks
robertg
dejan55
sluzimonarodu
maliminik
Klicic
andara
schweinii31
lakota
DimitrijeBP
Jaksabbb
zvijer33
admin
daco
38 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto sij 13, 2015 12:31 pm

Evo preporuka jedne nove i dobre stranice, Trafficmonsoon. Dnevno imate oko 10 reklama po 0.01 ili 0.02 (pojavljuju se više puta dnevno), znači samo od vlastitih klikova 0.10$ dnevno (reklame nis focus). Zarada od referala 100$ (ako imate samo 10 direktnih referala 1$ dnevno). Pored navedenog ima opcija za surfanje (obavezno 10 dnevno) gdje zarađujete bodove za reklamiranje svojih programa. Mogu se kupiti ad packovi koji uključuju sharing pozicije što je dodatni način zarade. Ulagati ne treba, minimum za isplatu 2$, platni procesori Paypal, Payza, STP...

https://trafficmonsoon.com/?ref=andara
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto sij 13, 2015 10:57 pm

andara je napisao/la:
Evo preporuka jedne nove i dobre stranice, Trafficmonsoon. Dnevno imate oko 10 reklama po 0.01 ili 0.02 (pojavljuju se više puta dnevno), znači samo od vlastitih klikova 0.10$ dnevno (reklame nis focus). Zarada od referala 100$ (ako imate samo 10 direktnih referala 1$ dnevno). Pored navedenog ima opcija za surfanje (obavezno 10 dnevno) gdje zarađujete bodove za reklamiranje svojih programa. Mogu se kupiti ad packovi koji uključuju sharing pozicije što je dodatni način zarade. Ulagati ne treba, minimum za isplatu 2$, platni procesori Paypal, Payza, STP...

https://trafficmonsoon.com/?ref=andara
izgleda dobra stranica a već je imam Very Happy
https://trafficmonsoon.com/?ref=dafi98


Zadnja promjena: daco; sub vel 14, 2015 12:00 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesri sij 14, 2015 8:19 am

da, odlična zarada, puno proizvoda koji se mogu koristiti, odličan dizajn, dobri rezultati u reklamiranju svojih stranica, nemoj to propustiti daco
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesri sij 14, 2015 3:10 pm

andara je napisao/la:
da, odlična zarada, puno proizvoda koji se mogu koristiti, odličan dizajn, dobri rezultati u reklamiranju svojih stranica, nemoj to propustiti daco
ma već sam poćeo raditi a imao sam mali servis na kompu,ažuriro sam neke programe pa mi je malo sporiji pa imam i posla pa zato idem pomalo sa klikanjem a ova  i paidverts su mi top 1 Very Happy


Zadnja promjena: daco; ned kol 30, 2015 11:51 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesri sij 14, 2015 5:25 pm

daco je napisao/la:
andara je napisao/la:
da, odlična zarada, puno proizvoda koji se mogu koristiti, odličan dizajn, dobri rezultati u reklamiranju svojih stranica, nemoj to propustiti daco
ma već sam poćeo raditi a imao sam mali servis na kompu,ažuriro sam neke programe pa mi je malo sporiji pa imam i posla pa zato idem pomalo sa klikanjem a ova i digadz i paidverts su mi top 1 Very Happy
Super, i meni su, mada sam se ja bacila i u neke druge vode Very Happy Samo budi aktivan i zaradit ćeš, onaj tvoj Masonbux više ne radi? Ne mogu već par dana ući u tu stranicu...
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon sij 19, 2015 7:06 pm

andara je napisao/la:
daco je napisao/la:
andara je napisao/la:
da, odlična zarada, puno proizvoda koji se mogu koristiti, odličan dizajn, dobri rezultati u reklamiranju svojih stranica, nemoj to propustiti daco
ma već sam poćeo raditi a imao sam mali servis na kompu,ažuriro sam neke programe pa mi je malo sporiji pa imam i posla pa zato idem pomalo sa klikanjem a ova i digadz i paidverts su mi top 1 Very Happy
Super, i meni su, mada sam se ja bacila i u neke druge vode Very Happy Samo budi aktivan i zaradit ćeš, onaj tvoj Masonbux više ne radi? Ne mogu već par dana ući u tu stranicu...
znam ni meni se ne otvara ma nema veze više sam se koncentrirao na paidverts i digadz Very Happy
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto sij 20, 2015 3:05 pm

+ 1DR
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto sij 20, 2015 3:55 pm

Admin je napisao/la:
+ 1DR
hvala, super je stranica, sutra tražim isplatu pa objavim dokaz
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto sij 20, 2015 10:53 pm

Evo i dokaz isplate, zarada za 7 dana, u početku bez referala, isplata instant, sjela lova na Paypal za sat vremena

Trafficmonsoon Dc98v7
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 22, 2015 10:03 am

Evo mali update za Trafficmonsoon

- isplata je instant, lova sjedne na platni procesor za 1 sat nakon zahtjeva
- minimum za isplatu je 2$, svaka sljedeća se povećava za 1, znači druga je 3$, pa 4$ dok ne dođe do 10$, i onda vam je svaka sljedeća 10$
- isplata na Payzu - nema fee, na Paypal 2%
- toplo preporučujem da si nađete kojeg refa jer je 100% zarada od referala, znači ako vam direktni referal naklika 0.10$ dnevno i vi dobijete 0.10$
- da bi drugi dan dobili plaćene reklame morate surfati barem 10 surfads ali za to dobivate kredite s kojima reklamirate neku svoju stranicu

A sad imam i pitanje za ekipu, jučer sam imala malo više vremena i surfala, kad sam došla do 50 odsurfanih reklama dobila sam 50 nekih kredita za Clicktrackprofit, s obzirom da nemam račun tamo odmah sam se registrirala, pa sad ako neko nešto više zna o toj stranici molila bih da nešto više napiše ovdje, tamo svašta nešto ima, a ne kužim o čemu se radi....
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened sij 25, 2015 9:57 pm

Trafficmonsoon 2qd3eh5
evo još jedna brzinska, ali ovaj put potpuno instant, lova sjela na Paypal 5 minuta nakon zahtjeva Very Happy kralj
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 6:52 pm

Da ga ne urocimo, ali sajt za sad radi perfektno. Vidim da su sve isplate instant. A da platni procesor ne uzima proviziju (payza) i da se od DR dobija 100$ je do sad ne vidjeno..

E sad, nije da sam halapljiv, ali se plasim da nesto ne propustim Smile Da li i ovde postoji neka fora napredovanja po nivoima, kao na paidvertsu? Pa da, recimo, umseto reklama od 0,01 pocnemo da dobijamo od 0,1 ili vise? Smile 

Da li, generalno, postoji neka strategija za najbrze napredovanje?
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 7:03 pm

Možeš kupiti sharing positions koja te košta 50$, dobiješ kredite za reklamiranje svoje stranice i 110% zaradiš, zarada od pozicije se pripisuje svakodnevno tako da ne trebaš čekati da završi proces odnosno da dođeš do 110%. E sad koliko vremena treba da dođeš do tih 110% nemam pojma, našla jesam neku javnu grupu na face i tamo svi kupuju te pozicije, neka ženska se hvali da ih ima već 20, a plan joj je da dođe do 100, ali nisam imala previše vremena ni živaca da čitam sve (ima gomila postova) tako da nisam naletila da je neko napisao koliko dnevno bere od recimo te jedne pozicije. Probat ću sad preko vikenda malo više raditi na tome.
Inače meni je ovo odlična stranica, sigurna, sve 5, ali danas sam recimo imala problema s onim plaćenim reklamama. Ujutro je bila samo jedna od 0.01, a tek popodne 5 onih po 0.02, već sam počela puniti glavu negativnim mislima...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 7:15 pm

Evo sad se ulogirala i još dvije po 0.01, ovdje je izgleda fora da moraš cijeli dan visiti na toj stranici i surfati, pa onda više i dobiješ
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 7:34 pm

Evo baš je rasprava na EMS o tome, ukratko za 50 dana dobiješ 55$ na početni ulog od 50$ i zarada se pripisuje svaki dan, tako da možeš raditi repurchase
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 9:04 pm

Sajt je odlican moram priznat, samo i ja se pitam koliko ce dugo izdrzat na ovaj nacin. Ovo je previse sto se dobiva od DR, mislim za nas je dobro ali kako ce to stici placat to je dobro pitanje.

Imam jedno pitanje da vidim kakvo je stanje kod ostalih.
Dal vam na sajtu pokazuje broj vasih referala ili ne, kod mene ne prikazuje da imam DR, a svakodnevno od njih dobivam zaradu, a i na mail mi dolaze obavijesti kad se netko registrira preko mog linka, al ne znam zasto na sajtu pise nula. Kako je kod vas?
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 9:59 pm

I meni stoji 0, ali tu misli na referale koji imaju aktivne pozicije, inače zaradu od referala možeš vidjeti samo na my balance history. Što se tiče održivosti meni izgleda skroz ok, vjerojatno dobivaš mailove od njih i tamo je to dobro objašnjeno:

What are Cash Links?

Basically
$1.00 => 50 visitors = $0.02 per click.  $0.01 goes to clicker, and $0.01 goes to sponsor
Visitor remains on your site 30 seconds

$1.00 => 25 visitors = $0.04 per click. $0.02 goes to clicker, and $0.02 goes to sponsor
Visitor remains on your site 60 seconds

To su inače te plaćene reklame, a prodaju se ko lude jer stranica ima jako puno članova. Dosta članova koristi i reklamiranje bez pozicija, vidim da se na EMS dosta likova hvali da imaju jako dobre rezultate s postavljanjem banera na toj stranici i to se jako dobro prodaje.

Baš me zanima budućnost ove stranice...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet sij 29, 2015 10:03 pm

Svoje direktne referale možeš isto vidjeti na personal refferal pod affiliate

http://prntscr.com/5yojl7
[Vrh] Go down
zvijer33
DONATORI
DONATORI
zvijer33


Broj postova : 16
Join date : 02.09.2014
Age : 55
Lokacija : Daruvar

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub sij 31, 2015 2:56 pm

imaš DR od mene

Trafficmonsoon 468x60
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub sij 31, 2015 3:57 pm

zvijer33 je napisao/la:
imaš DR od mene

Trafficmonsoon 468x60
hvala kolega
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub sij 31, 2015 11:43 pm

Hvala na objasnjenju, da budem iskren nisam ni toliko trazio, vise sam se posvetio trazenju DR, hehe. Samo je steta sto nema prikaza tko je od njih klikao, a tko ne, ovako su zasticeni od sankcija, hehe. Very Happy
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 7:43 am

Klicic je napisao/la:
Hvala na objasnjenju, da budem iskren nisam ni toliko trazio, vise sam se posvetio trazenju DR, hehe. Samo je steta sto nema prikaza tko je od njih klikao, a tko ne, ovako su zasticeni od sankcija, hehe. Very Happy
Da i mene smeta što mogu samo po broju klikova pretpostaviti koliko je referala aktivno ali ne i koji. Baš sam se dvojicom mjenjala preko EMS i sad nemam pojma da li su aktivni ili ne. I čudno mi prikazuje od kuda mi dolaze referali, stavili reklame po svuda a meni stoji da su mi neki došli sa Clixsense i Neobuxa a tamo nisam stavila reklame, a jedan je došao čak sa googla nemreš belivit lol!
[Vrh] Go down
Jaksabbb

Jaksabbb


Broj postova : 3
Join date : 13.12.2014
Age : 56
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 2:41 pm

Andara,ja sam ti referal i klikam uredno čak i po 50 reklama..Jučer zatražio isplatu i naravno sve ok...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 2:58 pm

Jaksabbb je napisao/la:
Andara,ja sam ti referal i klikam uredno čak i po 50 reklama..Jučer zatražio isplatu i naravno sve ok...
hvala Jaksabbb, nadam se da će ta stranica dugo potrajati, moja jedina zamjerka na tu stranicu je to što sam gore navela, što ne možemo pratiti od kud su referali došli i da li klikću ili ne
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 4:53 pm

evo sjela još jednaTrafficmonsoon Wje7o1
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 6:19 pm

Cestitke, sajt je cudo, samo da potraje sto duze 100% zarada od DR, ja vec idem na 6 isplatu Smile)) sve najbolje !
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 8:37 pm

Hvala Schweinii. Ja našla javnu grupu na face gdje vlasnik stranice odgovara na pitanja, i prema onome što sam tamo pročitala masovno svi kupuju share na toj stranici. Mislim da će ova stranica potrajati jer su ulaganja jako velika. Eh da je barem više ovakvih stranica...
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimened vel 01, 2015 9:19 pm

ja preko ems-a ima 3 referala koja plačam. ovaj koji stalno investira mi se ne javlja tako da ga i ne plaćam a očito da ge ne zanima mojih nekoliko centi. ovoj dvojici sam rekao da mi  svaki puta kad kliknu pošalju u poruci vrijeme prve i zadnje reklame koju su kliknuli. tako da po vremenu znam el klikaju
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 02, 2015 7:18 am

Dobro si se sjetio Dejane, ja svoje ne plaćam, napravila sam razmjenu, oni meni na TMS ja njima referal na nekim drugim stranicama, nadam se da su ti aktivni jer imam dosta rerefala koje sam dobila preko reklama koje sam postavila na drugim stranicama.
[Vrh] Go down
sluzimonarodu
DONATORI
DONATORI
sluzimonarodu


Broj postova : 80
Join date : 19.10.2014
Age : 41
Lokacija : Nis

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto vel 03, 2015 4:31 am

andara je napisao/la:
Možeš kupiti sharing positions koja te košta 50$, dobiješ kredite za reklamiranje svoje stranice i 110% zaradiš, zarada od pozicije se pripisuje svakodnevno tako da ne trebaš čekati da završi proces odnosno da dođeš do 110%. E sad koliko vremena treba da dođeš do tih 110% nemam pojma, našla jesam neku javnu grupu na face i tamo svi kupuju te pozicije, neka ženska se hvali da ih ima već 20, a plan joj je da dođe do 100, ali nisam imala previše vremena ni živaca da čitam sve (ima gomila postova) tako da nisam naletila da je neko napisao koliko dnevno bere od recimo te jedne pozicije. Probat ću sad preko vikenda malo više raditi na tome.
Inače meni je ovo odlična stranica, sigurna, sve 5, ali danas sam recimo imala problema s onim plaćenim reklamama. Ujutro je bila samo jedna od 0.01, a tek popodne 5 onih po 0.02, već sam počela puniti glavu negativnim mislima...

Za sharing sam procitao i ja, ali mi je za jednu novu stranicu koja je i sumnjivo dobra, to za sad preveliko ulaganje. Ono sto sam ja hteo da saznam, da li postoji nacin da se dobije vise reklama ili da one budu skuplje. Vidjam slike gde su reklame od po 1 USD i slicno..
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto vel 03, 2015 7:29 am

sluzimonarodu je napisao/la:
andara je napisao/la:
Možeš kupiti sharing positions koja te košta 50$, dobiješ kredite za reklamiranje svoje stranice i 110% zaradiš, zarada od pozicije se pripisuje svakodnevno tako da ne trebaš čekati da završi proces odnosno da dođeš do 110%. E sad koliko vremena treba da dođeš do tih 110% nemam pojma, našla jesam neku javnu grupu na face i tamo svi kupuju te pozicije, neka ženska se hvali da ih ima već 20, a plan joj je da dođe do 100, ali nisam imala previše vremena ni živaca da čitam sve (ima gomila postova) tako da nisam naletila da je neko napisao koliko dnevno bere od recimo te jedne pozicije. Probat ću sad preko vikenda malo više raditi na tome.
Inače meni je ovo odlična stranica, sigurna, sve 5, ali danas sam recimo imala problema s onim plaćenim reklamama. Ujutro je bila samo jedna od 0.01, a tek popodne 5 onih po 0.02, već sam počela puniti glavu negativnim mislima...

Za sharing sam procitao i ja, ali mi je za jednu novu stranicu koja je i sumnjivo dobra, to za sad preveliko ulaganje. Ono sto sam ja hteo da saznam, da li postoji nacin da se dobije vise reklama ili da one budu skuplje. Vidjam slike gde su reklame od po 1 USD i slicno..
To viđam i ja, ali ne znam, moj upline je kupio sharing i ima preko 100 referala a dobiva od 0.10$ do 0.15$ u reklamama, danas je lako napraviti svakakvu sliku, a neki će napraviti svašta samo da privuku referale.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto vel 03, 2015 7:32 am

Doduše jučer kad sam se ulogirala u TMS imala sam 20 reklama po 0.01$ i mogla sam to uslikati, ali eto nisam, naravno, kad sam poklikala prvih 10 ove druge su nestale ili istekle Mad
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto vel 03, 2015 12:55 pm

Da, prava je nauka uhvatiti reklamu, a da nije redovno sledovanje.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimeuto vel 03, 2015 10:59 pm

andara je napisao/la:
sluzimonarodu je napisao/la:
andara je napisao/la:
Možeš kupiti sharing positions koja te košta 50$, dobiješ kredite za reklamiranje svoje stranice i 110% zaradiš, zarada od pozicije se pripisuje svakodnevno tako da ne trebaš čekati da završi proces odnosno da dođeš do 110%. E sad koliko vremena treba da dođeš do tih 110% nemam pojma, našla jesam neku javnu grupu na face i tamo svi kupuju te pozicije, neka ženska se hvali da ih ima već 20, a plan joj je da dođe do 100, ali nisam imala previše vremena ni živaca da čitam sve (ima gomila postova) tako da nisam naletila da je neko napisao koliko dnevno bere od recimo te jedne pozicije. Probat ću sad preko vikenda malo više raditi na tome.
Inače meni je ovo odlična stranica, sigurna, sve 5, ali danas sam recimo imala problema s onim plaćenim reklamama. Ujutro je bila samo jedna od 0.01, a tek popodne 5 onih po 0.02, već sam počela puniti glavu negativnim mislima...

Za sharing sam procitao i ja, ali mi je za jednu novu stranicu koja je i sumnjivo dobra, to za sad preveliko ulaganje. Ono sto sam ja hteo da saznam, da li postoji nacin da se dobije vise reklama ili da one budu skuplje. Vidjam slike gde su reklame od po 1 USD i slicno..
To viđam i ja, ali ne znam, moj upline je kupio sharing i ima preko 100 referala a dobiva od 0.10$ do 0.15$ u reklamama, danas je lako napraviti svakakvu sliku, a neki će napraviti svašta samo da privuku referale.
tako i onaj radi slike da lynkar plaća dolar po kliku a te reklame su standardne 4 na crebuxu, ne bi me čudilo da je to admin crebuxa. i meni reklame tako nestanu. dobro je novost što na monsoonu sada možeš kontrolirati referale. sad piše ko klika
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesri vel 04, 2015 11:31 am

http://prntscr.com/60wf48

Eto admin je uvažio zahtjeve svojih članova i sad možete vidjeti tko vam je aktivan a tko nije (gore je slika jednog mog refa).
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesri vel 04, 2015 12:44 pm

Odlično, samo da se jos skoro ne probudimo iz ovog sna hehehe
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimečet vel 05, 2015 11:40 pm

schweinii31 je napisao/la:
Odlično, samo da se jos skoro ne probudimo iz ovog sna hehehe

Polako se budimo, iako ide sve normalno, isplate i ostalo, al evo redosljeda kako je sajt krenuo:
Prvo dnevno 12 centi bez probleme
Zatim 10 dnevno
Pa 7 dnevno
Da bi zadnji dana 5 ili 6, zavisi kako kome se posreci.

Mislim i ovo je dobro s obzirom da se do referala dobija 100%, al nadajmo se da reklame nece jos vise padat prema dole il da ce se smanjit zarada od referala, jer ako se to desi onda ce sajt biti kao i svi drugi.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepet vel 06, 2015 11:40 am

Klicic je napisao/la:
schweinii31 je napisao/la:
Odlično, samo da se jos skoro ne probudimo iz ovog sna hehehe

Polako se budimo, iako ide sve normalno, isplate i ostalo, al evo redosljeda kako je sajt krenuo:
Prvo dnevno 12 centi bez probleme
Zatim 10 dnevno
Pa 7 dnevno
Da bi zadnji dana 5 ili 6, zavisi kako kome se posreci.

Mislim i ovo je dobro s obzirom da se do referala dobija 100%, al nadajmo se da reklame nece jos vise padat prema dole il da ce se smanjit zarada od referala, jer ako se to desi onda ce sajt biti kao i svi drugi.
+1
[Vrh] Go down
lakota
DONATORI
DONATORI
lakota


Broj postova : 46
Join date : 19.09.2014
Age : 54
Lokacija : Osijek

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 3:48 pm

ja se ne mogu ulogirat na traficmonsoon , kada pokusam piše mi It seems you are behind Proxy or using VPN. Da li je to nesto do mene ili nešto drugo?
[Vrh] Go down
zvijer33
DONATORI
DONATORI
zvijer33


Broj postova : 16
Join date : 02.09.2014
Age : 55
Lokacija : Daruvar

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 4:07 pm

schweinii31 je napisao/la:
Klicic je napisao/la:
schweinii31 je napisao/la:
Odlično, samo da se jos skoro ne probudimo iz ovog sna hehehe

Polako se budimo, iako ide sve normalno, isplate i ostalo, al evo redosljeda kako je sajt krenuo:
Prvo dnevno 12 centi bez probleme
Zatim 10 dnevno
Pa 7 dnevno
Da bi zadnji dana 5 ili 6, zavisi kako kome se posreci.

Mislim i ovo je dobro s obzirom da se do referala dobija 100%, al nadajmo se da reklame nece jos vise padat prema dole il da ce se smanjit zarada od referala, jer ako se to desi onda ce sajt biti kao i svi drugi.
+1
Jedino ko nema referale kao npr ja taj je naajebo hehe
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 7:02 pm

Ja ulazim bez problema ali vidim da se jedno vrijeme nije moglo, barem tako komentiraju na EMS forumu. Izgleda da su radili neku nadogradnju ili neke promjene na stranici. A što se tiče reklama eto ja se još ne budim iz sna, danas ulovila 0.11$, čak i jednu od 0.02$. I jučer opet dobila instant isplatu, tako da sam još u debelom snu....
[Vrh] Go down
daco
DONATORI
DONATORI
daco


Broj postova : 95
Join date : 29.10.2014
Age : 49
Lokacija : osijek

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 7:14 pm

andara je napisao/la:
Trafficmonsoon 2qd3eh5
evo još jedna brzinska, ali ovaj put potpuno instant, lova sjela na Paypal 5 minuta nakon zahtjeva Very Happy kralj
svaka čast ,čestitam kolegice yay
[Vrh] Go down
http://daco17452@gmail.com
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 8:48 pm

Eto ja sam vas danas nadmasio, danas sam ulovio 0.17, to moze potvrdit moj sponzor schweini, al zato moji referali imaju drugaciji balans. Oni koji su klikali do 2h popodne ulovili su svi po 0.09, dok poslije toga se smanjuje, prvo par njih po 0.06 pa 0.05 pa sad zadnji samo 0.03. Ne kuzim ali nista ne mogu promijenit.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 8:54 pm

ja sam ujutro imao 9 po 0.01 i popodne jednu od 0.01 i jednu od 0.02. još ću kasnije provjeriti dok i svoje referale dl su aktivni
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepon vel 09, 2015 10:36 pm

Klicic je napisao/la:
Eto ja sam vas danas nadmasio, danas sam ulovio 0.17, to moze potvrdit moj sponzor schweini, al zato moji referali imaju drugaciji balans. Oni koji su klikali do 2h popodne ulovili su svi po 0.09, dok poslije toga se smanjuje, prvo par njih po 0.06 pa 0.05 pa sad zadnji samo 0.03. Ne kuzim ali nista ne mogu promijenit.
Naravno, samo tako legendo, i ja sam danas 0.10+ uhvatio, a dobro je jos DR fino rade, oko 15 ih je aktivno, instant isplate, vidim malo doraduju sajt sto je znak da nece tako lako propasti, a u buducnosti ce vjerojatno smanjiti zaradu od DR ... al stvarno sajt mi se svidio od samog pocetka, dizajn, koncept bas po mojoj mjeri, dok je jos ovako bajno samo pecajte DR i vadite lovu, sretno svima ! bounce
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub vel 21, 2015 3:41 pm

i dalje instant isplata, samo da što duže potrajeTrafficmonsoon Mmsn6e
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub vel 21, 2015 6:18 pm

Čestitam, ev i ja ikako nakupit $8 minimalnih za isplatu hehe, manje reklama, a i DR dosta odustalo...
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub vel 21, 2015 7:15 pm

schweinii31 je napisao/la:
Čestitam, ev i ja ikako nakupit $8 minimalnih za isplatu hehe, manje reklama, a i DR dosta odustalo...
Mojih je dosta još aktivno, a i nekako uspijem dnevno skupiti samo od svojih klikova 0.05 ili 0.06$, a neki moji referali su još uporniji od mene...
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimesub vel 21, 2015 7:51 pm

Cudno da odustaju DR od ovog sajta, moji su aktivni da bolji biti ne mogu, hehe, samo da sajt opstane sto duze. Takodje i ja uhvatim oko 0.06, al nekad se zna i vise naklikat, al zato vrati na DR izgleda koji onda dobiju po jednu ili dvije reklame, al sve u svemu ja sam zadovoljan. Very Happy
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitimepet vel 27, 2015 10:38 pm

Evo da se i ja pohvalim...
Trafficmonsoon 123
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trafficmonsoon Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trafficmonsoon
[Vrh] 
Stranica 1 / 10.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» trafficmonsoon
» Trafficmonsoon
» Isplata Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: