- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Paypal problem

Go down 
+10
ifa96
zvijer33
domen
dejan55
Goxi
eldinkaric
schweinii31
Klicic
admin
andara
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepet kol 01, 2014 1:45 pm

Imam lovu na Paypalu, koristim ga već 2 godine i uvijek su mi 1. u mjesecu poslali email da mi je lova poslana na karticu. Danas se ništa ne dešava, lova mi nije na pending, kartica s kojom je povezan ističe za godinu dana, nije mi jasno. Da li je neko imao sličan problem ili ima ideju o čemu se tu radi?
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepet kol 01, 2014 2:06 pm

andara je napisao/la:
Imam lovu na Paypalu, koristim ga već 2 godine i uvijek su mi 1. u mjesecu poslali email da mi je lova poslana na karticu. Danas se ništa ne dešava, lova mi nije na pending, kartica s kojom je povezan ističe za godinu dana, nije mi jasno. Da li je neko imao sličan problem ili ima ideju o čemu se tu radi?
pricekaj do sutra i kod mene je danas ista situacija
bit ce poslano ne brini Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepet kol 01, 2014 2:47 pm

Admin je napisao/la:
andara je napisao/la:
Imam lovu na Paypalu, koristim ga već 2 godine i uvijek su mi 1. u mjesecu poslali email da mi je lova poslana na karticu. Danas se ništa ne dešava, lova mi nije na pending, kartica s kojom je povezan ističe za godinu dana, nije mi jasno. Da li je neko imao sličan problem ili ima ideju o čemu se tu radi?
pricekaj do sutra i kod mene je danas ista situacija
bit ce poslano ne brini Smile
Znači nije kod mene problem, valjda su uzeli slobodan dan Very Happy
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 12:10 am

Kod mene se to desilo prvi put proslog mjeseca, imao sam nesto i na pendingu al vecina je bila raspoloziva al nista nije prebaceno. Isti slucaj je i danas, prvi je u mjesecu i nista nije prebaceno pa sad ni ja ne znam sta da radim. Dal je jos netko imao slicnu situaciju il mozda zna o cemu se radi?
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 1:02 am

Pise im u Tosu maximalno 3 dana se ceka da prebace lovu automatski a valjda ce u toku dana odradit malo cudno koju lovu uzimaju a ne stizu odmah 1. uplatiti
[Vrh] Go down
eldinkaric
DONATORI
DONATORI
eldinkaric


Broj postova : 7
Join date : 14.05.2014
Age : 45
Lokacija : Sarajevo

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:06 am

Paypal problem 286yc7d
Bice polako.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 11:20 am

evo i meni danas povuklo novce sa paypal na karticu Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 12:15 pm

Stigla i meni lova, prvi put da su kasnili:)
[Vrh] Go down
Goxi
DONATORI
DONATORI
Goxi


Broj postova : 30
Join date : 01.06.2014
Age : 58
Lokacija : Novi Sad, Kać

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 2:27 pm

Eh blago vama kad već možete da koristite PayPal, mi u Srbiji nećemo tamo negde do 2020, a možda ni tad Smile
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 2:59 pm

Prebacena je i moja lova danas, naravno ono sto je na pendingu ostalo je Very Happy . Al opet nemam objasnjenja za prosli mjesec, kad mi nije nista prebaceno na karticu a sve isto kao i ovaj mjesec, nista nije mijenjano na postavkama.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 3:04 pm

Klicic je napisao/la:
Prebacena je i moja lova danas, naravno ono sto je na pendingu ostalo je Very Happy . Al opet nemam objasnjenja za prosli mjesec, kad mi nije nista prebaceno na karticu a sve isto kao i ovaj mjesec, nista nije mijenjano na postavkama.
klicic prosli mjesec su i mene zenuli i nisu prebacili i ja sam odmah poslao mail
i u odgovoru dobio da je bila njihova greska i da mogu prebaciti rucno
i da mi nece naplatiti 5$ za transfer love sto sam i napravio Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 3:06 pm

Goxi je napisao/la:
Eh blago vama kad već možete da koristite PayPal, mi u Srbiji nećemo tamo negde do 2020, a možda ni tad Smile
goxi negdje sam procitao eb ga sad ne znam di
ali da ima neka caka da mozes aktvirati paypal iz Srbije
probaj malo na google potraziti mislim da ima negdje objasnjenje kako i sta
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Goxi
DONATORI
DONATORI
Goxi


Broj postova : 30
Join date : 01.06.2014
Age : 58
Lokacija : Novi Sad, Kać

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 02, 2014 4:25 pm

Znam to, već sam ja aktivirao PayPal nalog, odnosno verifikovao karticu i sve što je potrebno, ja mogu da šaljem pare sad npr nekom članu ili nekom, ali oni meni ne mogu, ili npr sad ti meni pošalješ npr 5e ja te pare nikako ne mogu da prebacim na karticu niti bilo šta drugo, znači samo mogu da plaćam npr nešto preko interneta ili da šaljem pare, a ne mogu dizati i to, tako da čekamo tamo 2020 ako bog da, a možda i 2030 pa će valjda i kod nas aktivirati sve normalno, pozdrav..
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 03, 2014 1:32 am

Hvala torcida, znaci imali smo istu situaciju. Ja nisam slao mail, cekao sam da vidim sta ce se desit ovog mjeseca i da nisu poslali automatski na karticu morao bih im pisat da vidim o cemu se radi, al ovako kad je poslano nemam potrebe da ubijam vrijeme i sebi i njima, hehe. pozdrav

@Goxi ne sekiraj se, sve ce to polako da se poslozi, za pedesetak godina stici cemo EU kakvu danas gledamo  scratch   bounce ,a u slucaju da imas viska love na PayPal-u, salji buraz, nama bosancima nikad nije od viska  lol!
[Vrh] Go down
Goxi
DONATORI
DONATORI
Goxi


Broj postova : 30
Join date : 01.06.2014
Age : 58
Lokacija : Novi Sad, Kać

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 03, 2014 2:14 am

Nažalost Klicic nemam ništa love na PayPal nalogu, a i da imam to bi iskoristio da poručim nešto sa neta da kupim i da ih spičim na 0$ što bi rekli, a to si u pravu, srediće se sve oko PayPala za nekih 50 godina, možda koju godinu manje-više ali tu smo Smile Blago Vama kad imate PP i sve full možete da koristite, mi bukvalno ništa ne možemo, ali neka, doćiće 2060 godina pa ćemo i mi moći, hehehehe, pozz

 afro  lol!  smijeh
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 03, 2014 10:40 am

Hehe, tako je Goxi, salim se ja, moramo se malo i nasmijat, da odmorimo malo od klikanja, evo meni danas mis crknu, a dok nisam ovo radio ne pamtim kad sam morao mijenjat, hehe Laughing  

Bukvalno ja to malo preuvelicam al dok to za nekoliko godina dodje do nas, u EU ce se pojavit milion drugih stvari i kako god da okrenes opet cemo da kaskamo za njima Mad  pozdrav
[Vrh] Go down
Goxi
DONATORI
DONATORI
Goxi


Broj postova : 30
Join date : 01.06.2014
Age : 58
Lokacija : Novi Sad, Kać

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 03, 2014 1:44 pm

Naravno druže moj, uvek se treba šaliti i malo odmoriti od klikanja, slažem se u potpuosti sa tobom, a što se tiče problema oko kompa ništa mi ne pričaj, pre nešto više od nedelju dana crkne mi napajanje na kompu, i imao sam kod sebe nekih 20e i to dam, odem kod majstora kaže on i matična ploča bi trebala da se menja 40e, ja reko dokle ljudi više, pa nemam ništa love a samo nešto crkava.. Strašno  Evil or Very Mad

A što se tiče EU u pravu si, dok dođe do nas još milion stvari će biti i opet ćemo kasniti, šta da se radi, meni je bitno da oni nama u Srbiji srede PayPal skroz do kraja, a onda neka rade dalje šta oće Smile
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 03, 2014 3:54 pm

meni piše da su novce od verifikacije vratili 26.07 a meni su sjele tk jučer na račun. imaju i oni pravo na godišnji.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimečet kol 07, 2014 4:46 pm

Kako podesiti na Paypalu da mogu primati isplate sa PTC sajtova. Verificirao jesam i novce su mi vratili i to. El treba presliku osobne i tako nešto poslati? Što desno po notifications gdje piše Policy update el tamo treba nešto?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimečet kol 07, 2014 5:01 pm

dejan55 je napisao/la:
Kako podesiti na Paypalu da mogu primati isplate sa PTC sajtova. Verificirao jesam i novce su mi vratili i to. El treba presliku osobne i tako nešto poslati? Što desno po notifications gdje piše Policy update el tamo treba nešto?
vidi ja sam napravio sljedeće
kad sam verficirao acount (znači kao što si ti napravio dosad)
poslao sam im mail i napisao da sam verificirao kreditnu karticu
ali da ne mogu primati i slati novce sa mojim paypal računom
i u roku 24h oni si nešto napravili i iza toga uredno primam i šaljem lovu
gdje god želim
znači logiraj se na svoj paypal pa dolje imas contact us pa im pošalji mail
na engleskom kako sam ti napisao i bit će ti sve brzo riješeno
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimečet kol 07, 2014 5:05 pm

poslao sam im već email prije nego što sam ovo napravio. idem zatražiti isplatu sa buxcenta pa ću vidjeti.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
domen

avatar


Broj postova : 6
Join date : 29.05.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 12:01 am

Admin je napisao/la:
dejan55 je napisao/la:
Kako podesiti na Paypalu da mogu primati isplate sa PTC sajtova. Verificirao jesam i novce su mi vratili i to. El treba presliku osobne i tako nešto poslati? Što desno po notifications gdje piše Policy update el tamo treba nešto?
vidi ja sam napravio sljedeće
kad sam verficirao acount (znači kao što si ti napravio dosad)
poslao sam im mail i napisao da sam verificirao kreditnu karticu
ali da ne mogu primati i slati novce sa mojim paypal računom
i u roku 24h oni si nešto napravili i iza toga uredno primam i šaljem lovu
gdje god želim
znači logiraj se na svoj paypal pa dolje imas contact us pa im pošalji mail
na engleskom kako sam ti napisao i bit će ti sve brzo riješeno
Imam otvoreno smetka na PayPal,no ne ja imam seušte verificirano so kreditna kartica,vo megjuvreme imav dve isplati od PTC i kaj istite pišuva deka se isplateni,me interesira dali znaeš dali gi nema isplatite na PayPal zatoa što ne e verificirana i ako e toa pričina dali ke možam da gi pobaram isplatite povtorno od PTC ili otidoa vo vetar i dvete isplati.
    Pozdrav.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 11:15 am

domen je napisao/la:
Admin je napisao/la:
dejan55 je napisao/la:
Kako podesiti na Paypalu da mogu primati isplate sa PTC sajtova. Verificirao jesam i novce su mi vratili i to. El treba presliku osobne i tako nešto poslati? Što desno po notifications gdje piše Policy update el tamo treba nešto?
vidi ja sam napravio sljedeće
kad sam verficirao acount (znači kao što si ti napravio dosad)
poslao sam im mail i napisao da sam verificirao kreditnu karticu
ali da ne mogu primati i slati novce sa mojim paypal računom
i u roku 24h oni si nešto napravili i iza toga uredno primam i šaljem lovu
gdje god želim
znači logiraj se na svoj paypal pa dolje imas contact us pa im pošalji mail
na engleskom kako sam ti napisao i bit će ti sve brzo riješeno
Imam otvoreno smetka na PayPal,no ne ja imam seušte verificirano so kreditna kartica,vo megjuvreme imav dve isplati od PTC i kaj istite pišuva deka se isplateni,me interesira dali znaeš dali gi nema isplatite na PayPal zatoa što ne e verificirana i ako e toa pričina dali ke možam da gi pobaram isplatite povtorno od PTC ili otidoa vo vetar i dvete isplati.
    Pozdrav.
ne razumijem. a translate mi je katastrofalno preveo. možete li ispravno pitati na hrvatskom?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
domen

avatar


Broj postova : 6
Join date : 29.05.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 12:54 pm

dejan55 je napisao/la:
domen je napisao/la:
Admin je napisao/la:
dejan55 je napisao/la:
Kako podesiti na Paypalu da mogu primati isplate sa PTC sajtova. Verificirao jesam i novce su mi vratili i to. El treba presliku osobne i tako nešto poslati? Što desno po notifications gdje piše Policy update el tamo treba nešto?
vidi ja sam napravio sljedeće
kad sam verficirao acount (znači kao što si ti napravio dosad)
poslao sam im mail i napisao da sam verificirao kreditnu karticu
ali da ne mogu primati i slati novce sa mojim paypal računom
i u roku 24h oni si nešto napravili i iza toga uredno primam i šaljem lovu
gdje god želim
znači logiraj se na svoj paypal pa dolje imas contact us pa im pošalji mail
na engleskom kako sam ti napisao i bit će ti sve brzo riješeno
Imam otvoreno smetka na PayPal,no ne ja imam seušte verificirano so kreditna kartica,vo megjuvreme imav dve isplati od PTC i kaj istite pišuva deka se isplateni,me interesira dali znaeš dali gi nema isplatite na PayPal zatoa što ne e verificirana i ako e toa pričina dali ke možam da gi pobaram isplatite povtorno od PTC ili otidoa vo vetar i dvete isplati.
    Pozdrav.
ne razumijem. a translate mi je katastrofalno preveo. možete li ispravno pitati na hrvatskom?
Ni meni nije baš dobar Hrvatski ali pokušaću.Sa 2 stranice dobio sam isplatu na PayPal koji mi nije verificiran,ali novac nije stigao na PayPal računu,pa pošto očigledno  imaš više iskustva,možda znaš u čemu je problem,dali je verifikacija ili nešto drugo(sa Payza nisam imao nikakvih problema do sad,ali ove dve PTC stranice ne isplačaju tamo.).Hvala.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 12:58 pm

ako nije verficiran ne možeš dobiti isplatu. piši supportu tih stranica da ti vrate novac na account ili češ ostati bez njega
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 1:23 pm

da moras verficirat racun
ili ako si vec prijavio karticu i ukucao ona 4 broja
onda salji mail paypalu da ti aktiviraju opciju
da primas i saljes lovu sa svojim paypal acountom
u roku 24h ce ti biti rijeseno
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
domen

avatar


Broj postova : 6
Join date : 29.05.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 3:49 pm

Admin je napisao/la:
da moras verficirat racun
ili ako si vec prijavio karticu i ukucao ona 4 broja
onda salji mail paypalu da ti aktiviraju opciju
da primas i saljes lovu sa svojim paypal acountom
u roku 24h ce ti biti rijeseno
Uspeo sam verificirati račun,ispratio support ticket stranicama pa videčemo šta če biti,hvala mnogo na brzom odgovoru.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub kol 09, 2014 5:56 pm

domen je napisao/la:
Uspeo sam verificirati račun,ispratio support ticket stranicama pa videčemo šta če biti,hvala mnogo na brzom odgovoru.
vidi u 90% slucajeva na paypal kad verificiras racun
on ti ostane neaktivan za primanje i slanje novca
i onda trebas na svoj paypal racun pa onda na contact us i poslat im mail
i traziti da ti aktiviraju primanje i slanje novca na tvom paypal racunu
i u roku 24h dobit ces mail da ti je sve sredeno i da mozes koristiti svoj paypal racun
i ne trebas vise nista dirat nego samo lipo primat i slat novce ili svakog 1 u mjesecu
cekat da automatski krene zaradeno na tvoju karticu

eto to ti je to legendo Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
domen

avatar


Broj postova : 6
Join date : 29.05.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 10, 2014 9:27 pm

Admin je napisao/la:
domen je napisao/la:
Uspeo sam verificirati račun,ispratio support ticket stranicama pa videčemo šta če biti,hvala mnogo na brzom odgovoru.
vidi u 90% slucajeva na paypal kad verificiras racun
on ti ostane neaktivan za primanje i slanje novca
i onda trebas na svoj paypal racun pa onda na contact us i poslat im mail
i traziti da ti aktiviraju primanje i slanje novca na tvom paypal racunu
i u roku 24h dobit ces mail da ti je sve sredeno i da mozes koristiti svoj paypal racun
i ne trebas vise nista dirat nego samo lipo primat i slat novce ili svakog 1 u mjesecu
cekat da automatski krene zaradeno na tvoju karticu

eto to ti je to legendo Smile
Hvala opet na savjetu druže,jedna od stranica (Goldenclix) je več vratila novac na balance ali druga (Clikit) izgleda je definitivno postala scam.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 10, 2014 9:54 pm

el si u menije potvrdio karticu kad su ti vratili novce na karticu?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened kol 10, 2014 10:44 pm

vidi kad sam prijavio karticu na paypal nakon dan dva sam otisao do banke i uzeo onaj kod
ukucao ga i verificirao paypal i lova se pojavila na paypal racunu
onda sam odmah otisao na contact us i poslao mail
i zamolio da mi omoguce sa primam i saljem novce sa svojim paypal racunom
(nisam provjeravao radi li mi ili ne) i nakon 24 h sam dobo mail od paypala
da mi paypal racun radi i da mogu primat i slat novce i to je to Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon kol 11, 2014 11:10 pm

Admin je napisao/la:
vidi kad sam prijavio karticu na paypal nakon dan dva sam otisao do banke i uzeo onaj kod
ukucao ga i verificirao paypal i lova se pojavila na paypal racunu
onda sam odmah otisao na contact us i poslao mail
i zamolio da mi omoguce sa primam i saljem novce sa svojim paypal racunom
(nisam provjeravao radi li mi ili ne) i nakon 24 h sam dobo mail od paypala
da mi paypal racun radi i da mogu primat i slat novce i to je to Smile
ja sam otišao na moj profil i na my credit card i otvorilo mi je gdje pišu 4 zadnja broja kartice i kliknuo što mi je pisalo. mislim da je pisalo use my credit card ili tako nešto i odma h mi je došao email da mi radi i da ći mi uplate biti 30 dana na pending i nisam morao ništa pisati supportu
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
zvijer33
DONATORI
DONATORI
zvijer33


Broj postova : 16
Join date : 02.09.2014
Age : 55
Lokacija : Daruvar

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened ruj 14, 2014 9:20 pm

ne mogu otvorit paypal račun na jetnoj ptc stranici .kako god napravim ne valja
Invalid Password
Personal Data
E-mail Address:
Accept mails from Administrator:Yes No
Payment Method
PayPal:
Perfect Money:
Egopay:
Payeer:
Update Password
New password:
New password confirmation:
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon ruj 15, 2014 2:28 pm

Samo upiši email od paypala i postojeći password od te PTC stranice na kraju, nekad se zna desiti da nešto automatski povuče pod new password pa provjeri i ako nešto ima to izbriši. Uglavnom, ako samo želiš upisati email od paypala ova polja kod update password moraju biti prazna.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon ruj 15, 2014 6:00 pm

Imam nekoliko referala kojima plaćam što mi klikaju? Kako im poslati sa Paypala novce bez "fee"?

Ja hoću poslati $0.25 a toliko je još fee i tako gubim. A kad uzmem upgrade bit ću na nuli. Vidim da neki šalju još manje cifre tako da vjerojatno ne plaćaju fee el se nebi isplatilo.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimeuto ruj 16, 2014 7:50 am

Mislim da to ovisi iz koje si zemlje, odnosno da li možeš koristiti lovu na paypal balancu, mi iz Hrvatske ne možemo, sve što šalješ preko PP uzima sa tvoje kartice i automatski uzima fee, ne kužim baš zašto je to tako. Probala sam tražiti u postavkama da li je to moguće promijeniti ali nisam ništa našla. Možda neko zna nešto više.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimeuto ruj 16, 2014 10:24 pm

andara je napisao/la:
Mislim da to ovisi iz koje si zemlje, odnosno da li možeš koristiti lovu na paypal balancu, mi iz Hrvatske ne možemo, sve što šalješ preko PP uzima sa tvoje kartice i automatski uzima fee, ne kužim baš zašto je to tako. Probala sam tražiti u postavkama da li je to moguće promijeniti ali nisam ništa našla. Možda neko zna nešto više.
ima opcija da šalješ prijateljima i to i sam biraš ko plaća fee. sad neznam što je ako staviš prvu opciju
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesri ruj 17, 2014 7:51 am

Ja sam slala lovu prije nekih mjesec dana, označila da šaljem prijatelju i platila fee (nije mi nudilo da fee plaća osoba koja prima lovu), mada meni stoji da nema fee ako se koristi paypal balance ali ja ga na žalost ne mogu koristiti ili ne znam kako.
[Vrh] Go down
domen

avatar


Broj postova : 6
Join date : 29.05.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesri ruj 17, 2014 8:38 pm

Jel mi neko mi neko može reći kako mogu promeniti u personal settings u payment metod-u,moje user  name (greškom tamo sam uneo moj e-mail pa sad ne mogu izvršiti isplatu sa te stranice),jer kad probam da to uradim kaže ,,account is being used by other member,, moram napomenuti da mi je user name na toj stranici i na payment procesoru (gde isto tako ne mogu promenuti user name),isti.
[Vrh] Go down
ifa96

avatar


Broj postova : 1
Join date : 23.09.2014

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub lis 11, 2014 10:29 pm

Momci znam da je glupo pitanje ali pocetnik sam sta cu 
Mogu li ja primat novac na paypal ako mi nije povezan sa karticom?
[Vrh] Go down
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub lis 11, 2014 11:06 pm

ifa96 je napisao/la:
Momci znam da je glupo pitanje ali pocetnik sam sta cu 
Mogu li ja primat novac na paypal ako mi nije povezan sa karticom?
mislim da možeš ali to ti nema smisla pošto ga nikad nećeš moći trošiti dok ga ne povežeš sa prepaid web karticom...
mislim da čak ni na internetu ne možeš ništa kupovati sa pay-pal balance...
[Vrh] Go down
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesub lis 11, 2014 11:07 pm

danas sam primio veoma ugodnu vijest od pay-pala...
no more annoying pending balance Razz 
Paypal problem 2h3ra4w
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened lis 12, 2014 7:23 am

I ja isto dobila takvu obavijest, ajde nešto dobro:). Nadam se da ćemo uskoro moći koristiti sredstva na balancu.
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon lis 27, 2014 7:43 am

Kako se može zatražiti onaj dispute za povrat novca? Na PTCeoof sam uplatio $2.5 a isplatu nisam dobio već mjesec dana. El imam pravo na to?
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon lis 27, 2014 2:01 pm

dejan55 je napisao/la:
Kako se može zatražiti onaj dispute za povrat novca? Na PTCeoof sam uplatio $2.5 a isplatu nisam dobio već mjesec dana. El imam pravo na to?
mozes legendo imas 45 dana za povrat od uplate
evo link pa procitaj nadam se da ce ti pomoci
https://exyuptc.forumhr.com/t176-dispute-povrat-novca
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon stu 03, 2014 8:44 am

Evo 3.11. i opet nisu prebacili lovu na karticu, nadam se da će biti tijekom dana. Inače ekipa nadam se da znate da sad mi iz Hrvatske možemo koristiti Paypal balance za slanje love, a pročitala sam na nekom forumu da s balancom možemo i kupovati na netu. Nisam još probala, možda neko više zna.
Imam i pitanje za ekipu koja duže koristi Paypal, u 1. mjesecu mi ističe kartica s kojom mi je verificiran Paypal račun i dobit ću novu. Da li moram onda dodavati novu karticu i ponovo proći cijeli postupak verifikacije ili mogu na edit samo upisati novi broj kartice? Nadam se da neko zna odgovor....
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesri stu 05, 2014 11:34 am

Evo dobila sam odgovor na jednoj drugoj stranici, uglavnom, izgleda da je Paypal ukinuo automatsko prebacivanje love na karticu.  Neki kažu da je to samo privremeno, drugi kažu da je to zato što sada možemo koristiti lovu na balancu. Ako želimo prebaciti lovu moramo to ručno aktivirati ali je fee 5$ po transakciji. Ako saznam šta novo staviti obavijestit ću vas.
[Vrh] Go down
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimened stu 16, 2014 9:59 pm

a ja sam baš htio da pitam zašto mi ovaj mjesec nisu automatski prebacili lovu na karticu...
to su namjerno napravili da svaki put maznu $5 kad netko hoće da uzme lovu... nadam se da je privremeno, jer $5 je stvarno puno pogotovo za sitniš koji se dobija od PTC siteova (još naravno i oni uzmz svoj fee)
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimepon stu 17, 2014 3:09 pm

sylar951 je napisao/la:
a ja sam baš htio da pitam zašto mi ovaj mjesec nisu automatski prebacili lovu na karticu...
to su namjerno napravili da svaki put maznu $5 kad netko hoće da uzme lovu... nadam se da je privremeno, jer $5 je stvarno puno pogotovo za sitniš koji se dobija od PTC siteova (još naravno i oni uzmz svoj fee)
nekad se dogodi da ti ne prode automatic transfer
da ne placas 5$ pricekaj iduci mjesec i dobit ces sigurno
i usput i vecu cifru jer ces vise skupiti za jos 30 dana Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitimesri stu 19, 2014 3:28 pm

Admin je napisao/la:
sylar951 je napisao/la:
a ja sam baš htio da pitam zašto mi ovaj mjesec nisu automatski prebacili lovu na karticu...
to su namjerno napravili da svaki put maznu $5 kad netko hoće da uzme lovu... nadam se da je privremeno, jer $5 je stvarno puno pogotovo za sitniš koji se dobija od PTC siteova (još naravno i oni uzmz svoj fee)
nekad se dogodi da ti ne prode automatic transfer
da ne placas 5$ pricekaj iduci mjesec i dobit ces sigurno
i usput i vecu cifru jer ces vise skupiti za jos 30 dana Smile
bojim se da neću... ukinuli su automatski transfer za hrvatsku... tj. oni koji nemaju pending balance i mogu koristiti available balance nemaju više automatski transfer
[Vrh] Go down
Sponsored content





Paypal problem Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Paypal problem
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» PAY PAL PROBLEM
» Paypal u Srbiji
» Pitanje za PayPal?
» Paypal - Bitcoin
» Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: TREBAM POMOC-
Forum(o)Bir: