- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Paypal problem

Go down 
+10
ifa96
zvijer33
domen
dejan55
Goxi
eldinkaric
schweinii31
Klicic
admin
andara
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri stu 19, 2014 4:15 pm

sylar951 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
sylar951 je napisao/la:
a ja sam baš htio da pitam zašto mi ovaj mjesec nisu automatski prebacili lovu na karticu...
to su namjerno napravili da svaki put maznu $5 kad netko hoće da uzme lovu... nadam se da je privremeno, jer $5 je stvarno puno pogotovo za sitniš koji se dobija od PTC siteova (još naravno i oni uzmz svoj fee)
nekad se dogodi da ti ne prode automatic transfer
da ne placas 5$ pricekaj iduci mjesec i dobit ces sigurno
i usput i vecu cifru jer ces vise skupiti za jos 30 dana Smile
bojim se da neću... ukinuli su automatski transfer za hrvatsku... tj. oni koji nemaju pending balance i mogu koristiti available balance nemaju više automatski transfer
mislim da nisu moras imati automatski transfer
posalji im mail (pod contact us)
ja sam imao slican problem i rijesili su mi problem jako brzo
ako imam ja automatic transfer (iz Splita sam) moras imati i ti
znaci idi na contact us i salji mail rijesit ce ti to jako brzo
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2014 8:03 am

Admin je napisao/la:
sylar951 je napisao/la:
Admin je napisao/la:
sylar951 je napisao/la:
a ja sam baš htio da pitam zašto mi ovaj mjesec nisu automatski prebacili lovu na karticu...
to su namjerno napravili da svaki put maznu $5 kad netko hoće da uzme lovu... nadam se da je privremeno, jer $5 je stvarno puno pogotovo za sitniš koji se dobija od PTC siteova (još naravno i oni uzmz svoj fee)
nekad se dogodi da ti ne prode automatic transfer
da ne placas 5$ pricekaj iduci mjesec i dobit ces sigurno
i usput i vecu cifru jer ces vise skupiti za jos 30 dana Smile
bojim se da neću... ukinuli su automatski transfer za hrvatsku... tj. oni koji nemaju pending balance i mogu koristiti available balance nemaju više automatski transfer
mislim da nisu moras imati automatski transfer
posalji im mail (pod contact us)
ja sam imao slican problem i rijesili su mi problem jako brzo
ako imam ja automatic transfer (iz Splita sam) moras imati i ti
znaci idi na contact us i salji mail rijesit ce ti to jako brzo
ništa, pričekat ćemo još 10 dana do kraja ovog mjeseca pa javi dali si dobio automatski transfer... mislim da sljedeći mjesec nećeš ni ti dobiti...
to mi je rekao jedan tip na bugovom forumu koji se inače već godinama bavi raznim CPA i PPD siteovima... kaže da su ukinuli automatski transfer za hrvatsku tj. ukinuli su pending balance i omogućili korištenje available balance, znači možeš slobodno kupovati po netu bilo šta bez da prenosiš novce sa web prepaid na pay pal, nego direktno sa paypal bilancom al zato su ukinuli automatski transfer i svaki put kada novce želiš povući na svoju karticu moraš dati proviziju od $5... (za bosnu, srbiju,etc još uvijek vrijede stara pravila)
[Vrh] Go down
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2014 7:50 pm

Nije Paypal, al' je slično.

Zna li neko pouzdano da li nalog na Payza-i mora biti verifikovan da bi se kinta mogla primiti?
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2014 9:20 pm

ne treba ti payza biti verificirana da bi primao novce
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
DimitrijeBP
DONATORI
DONATORI
DimitrijeBP


Broj postova : 191
Join date : 22.04.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet stu 20, 2014 10:57 pm

Zahvaljujem.
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimepon pro 01, 2014 11:54 pm

Dal netko zna dal je u Sloveniji moguc automatski transfer s PayPala na karticu?
Pomazem jednom prijatelju i nikako ne uspijevam da namjestim, sve sto sam pokusao nije mi uspjelo, pa bih bio zahvalan da mi kazete sta da uradim, ako je netko vec upoznat s tim.

Hvala unaprijed!
[Vrh] Go down
lakota
DONATORI
DONATORI
lakota


Broj postova : 46
Join date : 19.09.2014
Age : 54
Lokacija : Osijek

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri pro 03, 2014 4:28 pm

evo da se i ja javim.Ja nisam ni prošli ni sad ovaj mjesec imao automatsko prebacivanje novca sa paypal-a na karticu , inaće sam uvijek imamo automatski , noraću tamo na support.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri pro 03, 2014 6:33 pm

Nema više prebacivanja love na karticu, osim ako sam ne tražiš, fee je 5$.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri pro 03, 2014 10:38 pm

Meni ovaj mjesec proslo automatsko !
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet pro 04, 2014 1:47 am

Ja sam prvi postavio pitanje pa evo da vam dam i pravi odgovor, koji se nece mnogima svidjet.
Naime za problem mog prijatelja u Sloveniji u vezi automatskog transfera sve sam pokusao i nisam uspio nista promijenit, te napokon poslao upit na PayPal, da vidim sta ce odgovorit.

Odgovor je bio sljedeci, u malo skracenoj verziji:
 Kao provjerili smo tvoj racun, on se nalazi u drzavi Sloveniji, vise ne postoji mogucnost automatskog transfera za Sloveniju, lovu na karticu mozete prebaciti samo rucno, kad zelite, uz nadoknadu od 2 EURA.

Al jedna recenica je posebna u tom odgovoru:
Automatski transfer postoji samo za drzave Albaniju i Bosnu i Hercegovinu.

Meni je inace i ovaj mjesec prebaceno automatski kao i uvijek ranije, prvog u mjesecu, pa izgleda da ovdje ima i istine.

Bilo bi dobro kad bi i ostali koji imaju problem da posalju upit pa da vidimo dal ce dobit ovakav ili slican odgovor, jer ne znam zasto su u ovom odgovoru napomenute samo ove dvije zemlje, nemoguce da ne postoji jos neka u svijetu kojoj je ostao automatski transfer ili  su mozda odgovarali samo za podrucje Evrope.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet pro 04, 2014 7:32 am

Sad mi više ništa nije jasno, kako neki iz Hrvatske dobivaju a neki ne? Mada meni osobno odgovara da mi stoji na PP, mogu kupovati online bez onih glupih konverzija a kad želim lovu onda ručno povučem i to je to.
[Vrh] Go down
sylar951
DONATORI
DONATORI
sylar951


Broj postova : 35
Join date : 21.09.2014
Age : 33
Lokacija : Zagreb

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet pro 04, 2014 2:26 pm

andara je napisao/la:
Sad mi više ništa nije jasno, kako neki iz Hrvatske dobivaju a neki ne? Mada meni osobno odgovara da mi stoji na PP, mogu kupovati online bez onih glupih konverzija a kad želim lovu onda ručno povučem i to je to.
kako kome... meni je više odgovarao automatski transfer jer rijetko kupujem online...
al eto imate i payza kojemu je provizija $2.50, znači duplo manje od paypala samo tamo morate skupiti min $50 da možete povući na karticu...
[Vrh] Go down
CroKiLlEr1991

CroKiLlEr1991


Broj postova : 3
Join date : 09.06.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimeuto pro 23, 2014 12:49 pm

sylar951 je napisao/la:
andara je napisao/la:
Sad mi više ništa nije jasno, kako neki iz Hrvatske dobivaju a neki ne? Mada meni osobno odgovara da mi stoji na PP, mogu kupovati online bez onih glupih konverzija a kad želim lovu onda ručno povučem i to je to.
kako kome... meni je više odgovarao automatski transfer jer rijetko kupujem online...
al eto imate i payza kojemu je provizija $2.50, znači duplo manje od paypala samo tamo morate skupiti min $50 da možete povući na karticu...
http://prntscr.com/5k1jgw


što znači Issue a refund?...to sam dobio kod isplate sa mousebuxa i eightclixa...a na isplati od pv,ptcstaira,buxberryja toga nema
[Vrh] Go down
Klicic
DONATORI
DONATORI
Klicic


Broj postova : 155
Join date : 20.06.2014

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimeuto pro 23, 2014 3:46 pm

Ne obracaj paznju na to, nije vazno dal pise il ne, vazno je samo da ti je lova sjela na racun, to nema nikakvog utjecaja ni na sta, pisalo ili ne!
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri oľu 11, 2015 8:17 am

Zanima me iskustvo članova oko dispute na Paypalu. Jedan dispute sam izgubila jer oni više ne pokrivaju kupovinu digitalnih proizvoda (kupovina reklama, ulaganje u PTC stranice itd. itd.), bilo je dovoljno samo da seller odgovori da sam kupila digitalni proizvod i to je Paypalu bilo dovoljno da izgubim spor. Nakon što mi se to desilo počela sam izbjegavati ulaganje s Paypalom. Zanima me da li je neko uspio dobiti dispute na Paypalu u zadnjih mjesec-dva a vezano za ulaganje love u PTC stranice?
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimesri oľu 11, 2015 10:42 pm

andara je napisao/la:
Zanima me iskustvo članova oko dispute na Paypalu. Jedan dispute sam izgubila jer oni više ne pokrivaju kupovinu digitalnih proizvoda (kupovina reklama, ulaganje u PTC stranice itd. itd.), bilo je dovoljno samo da seller odgovori da sam kupila digitalni proizvod i to je Paypalu bilo dovoljno da izgubim spor. Nakon što mi se to desilo počela sam izbjegavati ulaganje s Paypalom. Zanima me da li je neko uspio dobiti dispute na Paypalu u zadnjih mjesec-dva a vezano za ulaganje love u PTC stranice?
Kod mene je statistika 6/6 znas zasto si izgubila...

PayPal ne voli kad se napise kupio sam RR ili golden ili admin ne placa, nego jednostavno napisite nisam dobio uslugu koju sam platio, admin je prekrsio tos, tak nesto i dobit cete 95% ako taj ko ga tuzite ima viska love na racunu...
Sretno Smile
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2015 6:44 am

schweinii31 je napisao/la:
andara je napisao/la:
Zanima me iskustvo članova oko dispute na Paypalu. Jedan dispute sam izgubila jer oni više ne pokrivaju kupovinu digitalnih proizvoda (kupovina reklama, ulaganje u PTC stranice itd. itd.), bilo je dovoljno samo da seller odgovori da sam kupila digitalni proizvod i to je Paypalu bilo dovoljno da izgubim spor. Nakon što mi se to desilo počela sam izbjegavati ulaganje s Paypalom. Zanima me da li je neko uspio dobiti dispute na Paypalu u zadnjih mjesec-dva a vezano za ulaganje love u PTC stranice?
Kod mene je statistika 6/6 znas zasto si izgubila...

PayPal ne voli kad se napise kupio sam RR ili golden ili admin ne placa, nego jednostavno napisite nisam dobio uslugu koju sam platio, admin je prekrsio tos, tak nesto i dobit cete 95% ako taj ko ga tuzite ima viska love na racunu...
Sretno Smile
Nikad ne pišem tako nešto, meni se desilo da je seller odgovorio na dispute i samo napisao da sam kupila digitalni proizvod, ništa više i gotova priča, da nije odgovorio dobila bi lovu...
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2015 7:23 am

ja sam to napravio samo napravio samo za clikrev i dobio lovu, vjerojatno kad je admin dobrovoljno platio. ja sam napisao da sam kupio paket za 5 dolara a trebao dobiti 7 i ne bi vjerojatno prošlo da nije dobrovoljno plaćeno
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2015 9:07 am

Admin Clikreva vraća lovu svojim članovima kako je i obećao, znaju oni svi kako Paypal po novom funkcionira, sad ćemo vidjeti šta će admin Buxbery napraviti...
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitimečet oľu 12, 2015 1:02 pm

Ma iako odgovori dobit ces lovu, ako si fino gospodski sastavio dispute...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Paypal problem - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Paypal problem   Paypal problem - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Paypal problem
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» PAY PAL PROBLEM
» Pitanje za PayPal?
» pitanje može li se nekako prebaciti novac sa payze na paypal
» Paypal u Srbiji
» Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: TREBAM POMOC-
Forum(o)Bir: