- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
REGISTRIRAJ SE I PRIDRUŽI SE OSTALIM ČLANOVIMA FORUMA. KORISTI FORUM, PONUDI DRUGIM ČLANOVIMA SVOJE LINKOVE, PREPORUČI STRANICU, KOMENTIRAJ, GLASAJ U ANKETAMA I CHATAJ!
***VAŽNO!!!***LINKOVE MOGU OBJAVLJIVAT SAMO DONATORI FORUMA*** VIŠE O TOME PROČITAJTE POD TEMOM "DONACIJE"
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS -

SVE O PTC STRANICAMA I ZARADI PREKO INTERNETA
 
Početna stranicaPORTALPretraľnikRegistracijaLogin
**Dobro došli na EXYU PTC Forum** **Razmjenite vaša iskustva sa drugima** **Pišite sve ono što niste smjeli na PTC stranicama** **Preporučite PTC stranice drugima** **Glasajte i sudjelujte u anketama** **Razmjenite vaše referal linkove** **Korisitite Chat za bržu komunikaciju sa drugim članovima foruma** **Dajte + za svaki objavljeni post koji vam se sviđa**

 

 Trafficmonsoon

Go down 
+34
Dux
inoxzg
Sanjaogst
peras
polerj
tamara86
chkojic
zkov154
marketinho
josephinea9
varda42
saleso
petart
Suvigenije
crnigolub
sweetgirl83
mrki39
zrinlaz
Kaca
dasdo
minaks
robertg
dejan55
sluzimonarodu
maliminik
Klicic
andara
schweinii31
lakota
DimitrijeBP
Jaksabbb
zvijer33
admin
daco
38 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 13, 2016 6:35 pm

I ti si isplaćivala na Payza??
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 13, 2016 6:37 pm

Nisam...nemam namjeru još..ali pratim objave u glavnoj grupi....strpi se malo...programeri rade na stranici
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 13, 2016 6:40 pm

Vidim sad, nikom ne rade isplate. Onda ću pustit da se sve sredi pa onda isplatit.
[Vrh] Go down
Dux
DONATORI
DONATORI
Dux


Broj postova : 48
Join date : 06.11.2015
Lokacija : Slavonija

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 13, 2016 6:42 pm

Pokušao sam i ja i nisam uspio. Izgleda da opet nešto rade pa je isplata onemogućena. Treba malo pričekati pa ćemo vidjeti kasnije.
[Vrh] Go down
http://www.topinternetprofit.xyz/index.html
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimečet sij 14, 2016 6:06 pm

Vjerojatno trenutno ne možete isplatiti na Payzu ...pa ako niste u grupama na face onda vjerojatno ne znate u čemu je problem...kopirala sam vam zadnje obavijesti da budete u toku::

[14/01 08:13] Sunil Patel: At the moment Payza has restricted transactions from PayPal to Payza by only up to $250,000 per transfer
[14/01 08:13] Sunil Patel: Payza withdrawal are on hold until funds transferred from PayPal have been verified by Payza....
[14/01 08:13] Sunil Patel: So all please be patient and hold on until the transition to Payza is complete. Your patience is appreciat
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 10:20 am

Što više čitam to sam više uvjeren da je ovo kraj za TM. Samo budala može povjerovati u tu neku TM banku. Dubai i slične fore. Mislim da ću danas napraviti Dispute, mislim da ću ga i dobit jer neisplaćuju na PP.
[Vrh] Go down
polerj
DONATORI
DONATORI
polerj


Broj postova : 8
Join date : 22.04.2014
Age : 69

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 11:31 am

inoxzg je napisao/la:
Što više čitam to sam više uvjeren da je ovo kraj za TM. Samo budala može povjerovati u tu neku TM banku. Dubai i slične fore. Mislim da ću danas napraviti Dispute, mislim da ću ga i dobit jer neisplaćuju na PP.
Potpuno se slažem sa tobom
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 12:11 pm

Znači ona fora sa depositom od 1$ pada u vodu, nema povlačenja novca. Kao i druge scam stranice, prvo uplati da bi mogao isplatit.

Hello,

To change/add a payment processor, please make a purchase and enter your new or correct details by choosing the payment processor suited. Your purchase must be of a higher one than the first initial purchase you made; to view this, there is a purchase history option on the left hand side of your back office.

PLEASE NOTE:

You can withdraw an unlimited amount of money from the processor account you spent the most money with on Traffic Monsoon. You will be able to withdraw as much as you spent with the other processors.
For example, you buy with $200 with Payza and $50 with SolidTrustPay. You will be able to withdraw an unlimited amount of money with Payza, but a maximum of 50 with STP.
If you spend the most money on more than one processor, you will be able to withdraw unlimited with both processor.
Members can make purchases via SolidTrustPay and Payza but cannot make withdrawals through PayPal.
Your purchase with your new processor has to be higher than the purchase than your previous processor.

Kind regards,
TrafficMonsoon
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 1:15 pm

Jedni tvrde ide u scam, drugi da je to sve normalno, mislim da se ovi drugi boje da im referali ne odustanu, pa hrabre i njih i sebe.
Ko je ulagao preko paypala nek trazi povrat pogotovo ako su vece cifre u pitanju.

Prvi put da vidim da neko ko zaradjuje online ne moze koristiti online platne procesore nego ko fol uvode se kartice/otvara banka.

Sve smrdi na neku muljazu, a mozda nisam u pravu ni sam ne znam kao ni vecina!
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 1:18 pm

Ja sam zatražio dispute.
[Vrh] Go down
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 1:43 pm

Bas zbog ovakvih kao sto smo i mi sajtovi propadnu iako mozda nisu trebali... evo sad ce otvorit raja dispute na paypal, zarobit ce im lovu i nece moci prebaciti na stp ni payzu pa ni na tu "karticu"... po meni ce tesko opstat TM, a ko zna mozda je bas ova ideja sa karticom extra dobra, ali aj ti objasni pakistancima i balkancima...
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 2:07 pm

Ajde ti objasni meni zašto bi ja sad trebao uplatit još 100$ preko Payza da bi mogao isplatit onih 100$ uloženi sa PP? I to na sajt koji sigurno umire i svi mi to dobro vidimo.
[Vrh] Go down
polerj
DONATORI
DONATORI
polerj


Broj postova : 8
Join date : 22.04.2014
Age : 69

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 3:35 pm

inoxzg je napisao/la:
Ajde ti objasni meni zašto bi ja sad trebao uplatit još 100$ preko Payza da bi mogao isplatit onih 100$ uloženi sa PP? I to na sajt koji sigurno umire i svi mi to dobro vidimo.
Na žalost skoro svi PTC sajtovi nastanu sa jedinim ciljem, i to je da uzimaju lovu i kad se više izplačuje nego dolazi unutra, jednostavno pronadžu milijun razloga, da mogu postati "scam" i odmagliti sa našom lovom. Zato je jedini način, da se nešto vrati taj, da se napravi DISPUTE, jer inače lopovi sa obečanjima dobiju vrijeme, kad se dispute ne može više uraditi. A ko vjeruje u sve one pričice je ili početnik ili veliki naivčina.
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 11:08 pm

neznam da ce otici u scam ili ne ali PP je stvarno promenio svoja pravila i vise NEPODRZAVAJU adshare programe
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
polerj
DONATORI
DONATORI
polerj


Broj postova : 8
Join date : 22.04.2014
Age : 69

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 15, 2016 11:35 pm

saleso je napisao/la:
neznam da ce otici u scam ili ne ali PP je stvarno promenio svoja pravila i vise NEPODRZAVAJU adshare programe

PP nije neki bezvezni procesor i ruku na srce, adshare programi su svi prije ili kasnije scam! Sve su to ponziji.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 9:44 am

ekipa da se ne svadate posto pratim na facebooku sve objave oko traficmonsoona
ovako admin je povukao 6 miliona $ (da 6 mil) sa paypala na payzu
i dok ne rijesi te njihove kartice isplate ce ici preko payza i solid trust pay
neovisno koliko je ko ulozio sa paypala, paypal se ukida i nece biti potrebno
uplatiti vise novca sa ova dva procesora ako ste prije ulagali sa paypala posto ce se on
skroz ukinuti a kako sam shvatio vlasniku tms je plan otvoriti banku koja bi
jako brzo radila sa svim ptc stranicama i ovo je njegov pokusaj da zamjeni paypal
jer je paypal srusio jako puno dobrih stranica
e sad razumijem sve koji sumnjaju ali ja sam na tms uzeo preko 700$ bez centa uloga
i nemam namjeru odustati od ove stranice ne vidim zasto bi to napravio
isto tako mi je plan nastaviti samo vaditi na payza pa cemo onda vidjeti sta ce biti sa tim
karticama
uglavnom kad bi sve scam stranice isplacivale koliko je dosad tms isplatio gdje bi na bio kraj
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 1:46 pm

Admine, kažeš Paypal se ukida... nadam se da misliš "ukida" se samo na TM, a ostaje Paypal kao platni procesor za kupovinu i primanje novca u svijetu interneta ili se baš bukvalno ukida?
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 2:04 pm

varda42 je napisao/la:
Admine, kažeš Paypal se ukida... nadam se da misliš "ukida" se samo na TM, a ostaje Paypal kao platni procesor za kupovinu i primanje novca u svijetu interneta ili se baš bukvalno ukida?
paypal ce na traficmonsoonu biti aktivan jos 30 dana samo za uplate
onda se prelazi skroz samo na payza i solid trust pay
a kad svi clanovi dobiju kartice onda se ukidaju i payza i solid trust pay
a plan je ubrzo da traficmonsoon banka bude novi platni procesor poput paypala
s tim da nece biti problema sa ptc stranicama i s tim da sve novce koje imate na
balancu mozete odmah predignuti na bankomatu (kao novci na tekucem racunu)
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 2:42 pm

vidim da su svi jako nervozni i da je neke uhvatila panika....to je samo zato jer ne pratite obavijesti i niste u glavnoj grupi gdje se sve objašnjava u detalje...baš tužno i žalosno....vidim da neki misle da moraju uplatiti s Payze ili STP više nego što su uplatili s Paypala što uopće nije istina....trebate samo dodati Payzu i kupiti jedan cash link...a kasnije će biti moguće i bez cash linka...

evo zadnja obavijest iz glavne grupe vezano za isplate na Payzu (postavit ću vam link kao sliku za one koji nisu u grupi)

http://prntscr.com/9qt6zd
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 2:48 pm

super vesti  Very Happy kasnije cu proveriti da li radi pa javljam Very Happy
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 2:53 pm

evo i od mene slika kao dokaz da su proradile payza uplate:
http://prntscr.com/9qsyul
a kao sto je andara poslala sliku sad cekam da mi se rucno prebaci uplata na payza account
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 2:56 pm

ima sad u službenoj grupi puno objava isplate na Payzu...neki dobiju instant nekima ode na pending...ali sve će to leći na svoje mjesto kad Payza proradi kako treba...i prije se znalo desiti na ode na pending pa su to ručno rješavali...samo polako i pozitivno razmišljajte....pa gdje smo mogli ovoliko zaraditi bez uloga
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 10:22 pm

Kako si zatrazio isplatu na P0ayzu?
Ja imam samo Paypal za opciju.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 10:25 pm

dejan55 je napisao/la:
Kako si zatrazio isplatu na P0ayzu?
Ja imam samo Paypal za opciju.
ULOZIO SAM 1$ SA PAYZA I STAVIO REKLAMU
I AUTOMATSKI ME PREBACILO NA PAYZA
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 16, 2016 10:41 pm

Admin je napisao/la:
dejan55 je napisao/la:
Kako si zatrazio isplatu na P0ayzu?
Ja imam samo Paypal za opciju.
ULOZIO SAM 1$ SA PAYZA I STAVIO REKLAMU
I AUTOMATSKI ME PREBACILO NA PAYZA
ja na payzi nemam bas nista kad ne radim s njom radi provizije.
a puno ne radim sa solidtrustpay pa sam isto na nuli.
imali su verificirani paypal i neznam zasto je bi tu problem a redovito su placali.
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon sij 18, 2016 6:12 pm

ako kome treba 2$ na payza da uzme reklamu da moze uzeti isplatu na payza

neka mi posalje poruku

saljem na vasu payzu a vi meni na moj paypal istu sumu
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon sij 18, 2016 9:47 pm

[Vrh] Go down
peras

peras


Broj postova : 3
Join date : 26.12.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon sij 18, 2016 9:59 pm

od vas kojima je prethodnih dana odbrena isplata preko payze i novac poslan na cekanje, da li je nekom u medjuvremenu prebacen na payzu?

i posto sam nov na forumu, veliki pozdrav za sve Smile
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon sij 18, 2016 10:10 pm

peras je napisao/la:
od vas kojima je prethodnih dana odbrena isplata preko payze i novac poslan na cekanje, da li je nekom u medjuvremenu prebacen na payzu?

i posto sam nov na forumu, veliki pozdrav za sve Smile
nakon 48h sati cekanja ja sam danas dobio 35$ na svoj payza account
(zato sam i ponudio kome treba zamjena payza-paypal da mi se javi)
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
peras

peras


Broj postova : 3
Join date : 26.12.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimeuto sij 19, 2016 3:45 am

hvala
javicu ti se ja verovatno sutra za zamenu

nego, nema nam juce i danas reklama na tf, samo poneka od 0,001 Sad
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimeuto sij 19, 2016 8:42 pm

sad sam na Facebooku vidio video gdje gospođa kaže da će TM kartice biti besplatne za sve članove! ako je tako, to je onda velika woow vijest.
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimeuto sij 19, 2016 9:56 pm

Ljudi još uvijek vjeruju u to? Zahvatio ih je onaj review od PP kao i ostale share sajtove. Nema prebacivanja love sa PP. To što pričaju je pusta priča.
[Vrh] Go down
andara
DONATORI
DONATORI
andara


Broj postova : 407
Join date : 22.04.2014
Lokacija : Karlovac

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 7:50 am

inoxzg je napisao/la:
Ljudi još uvijek vjeruju u to? Zahvatio ih je onaj review od PP kao i ostale share sajtove. Nema prebacivanja love sa PP. To što pričaju je pusta priča.
ajde što si tako jako negativan...pa šta će se na kraju desiti niko ne zna...šta bude na kraju bit će...mi na to ne možemo utjecati...meni će jedino na kraju biti žao ako pukne jer nigdje nisam toliko mogla zaraditi kao na TMS bez ulaganja...pusti da ide svojim tokom i isplaćuj koliko možeš na Payzu kao i svi drugi...

a onaj link što si postavio o vlasniku TMS...pa svi mi znamo da je on prije imao više stranica koje su propale...ali za razliku od svih drugih ovdje se zna ko je vlasnik...ne skriva se...a taj tip čije si objave stavio spama cijeli EMS forum i već svima ide na živce uključujući i mene...kao da ga neko plaća da to radi ili iz nekih osobnih razloga mrzi Charlsa...(zavidna i sitna neka duša)...činjenica je da danas na netu možeš o svakome svašta napričati i ocrniti i to svi gutaju....

Što se mene osobno tiče ja idem svojim zacrtanim putem...dobro sam zaradila na TMS....puno puno više isplatila od uloga....i zato neću negativno pisati o toj stranici kao ni o vlasniku...ako pukne TMS otvorit će on nešto drugo ubrzo i ja ću sigurno biti među prvima na toj novoj stranici...

Ekipa uživajte...isplaćujte koliko možete i idemo dalje Very Happy


Zadnja promjena: andara; sub sij 23, 2016 9:12 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 6:23 pm

Govorim samo istinu. Nitko ne piše protiv njega ništa šta nije istina. Poznati scamer i sad će uzeti svu lovu. To je njegov način rada.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 8:35 pm

legla danas i druga isplata na moj payza racun Smile
sto se mene tice samo neka on "scamuje" i nastavi ovako uplacivati
ha ha ha
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 9:33 pm

Bome ja još nisam dobio ništa.
[Vrh] Go down
saleso
DONATORI
DONATORI
saleso


Broj postova : 302
Join date : 21.07.2014
Lokacija : sombor

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 11:14 pm

ja isto jos cekam a povukao pre tri dana
[Vrh] Go down
http://urke0202.wix.com/ptcbucks
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesri sij 20, 2016 11:16 pm

Trafficmonsoon - Page 8 Traffi10
EVO GA
DODUSE OVA DRUGA JE LEGLA DANAS A NE 16.01
ALI NAJBITNIJE DA JE LEGLA Smile
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
peras

peras


Broj postova : 3
Join date : 26.12.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimečet sij 21, 2016 1:31 am

jel vazi jos uvek ona ponuda za zamenu paypal-payza? Smile
i koliki je minimum za ulog na tm? imam svega 6$ tamo, ne bih uopste da ulazem preko minimuma, posebno posto i na payzu isplate ocigledno idu kilavo
[Vrh] Go down
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimečet sij 21, 2016 10:55 am

Ja povukao 17.01 cekam jos nije isplaceno izgleda da se sve duze ceka, kao da su im pare na paypalu zaledjene, a to znaci jedno nema para-isplate ce sve duze kasniti. I u zvanicnoj grupi nema vise nista da se pominje o novcu koji je na Paypal-u.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepet sij 22, 2016 10:59 am

peras je napisao/la:
jel vazi jos uvek ona ponuda za zamenu paypal-payza? Smile
i koliki je minimum za ulog na tm? imam svega 6$ tamo, ne bih uopste da ulazem preko minimuma, posebno posto i na payzu isplate ocigledno idu kilavo
poslao sam vam poruku
pogledajte gore desno na forumu
pod poruke
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
schweinii31
DONATORI
DONATORI
avatar


Broj postova : 169
Join date : 17.02.2014
Age : 28

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon sij 25, 2016 8:56 pm

Da javim, dobio sam isplatu na Payzu poslije tjedan dana... Ali nazalost nema reklama vec dugo, mislim da raja hoce sto prije povuci lovu, rijetko tko vjeruje u tu njegovu karticu...
[Vrh] Go down
dejan55
DONATORI
DONATORI
dejan55


Broj postova : 343
Join date : 16.02.2014
Age : 37
Lokacija : Hrvatska

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimeuto sij 26, 2016 9:21 am

ja isplatu cekam od proslog ponedjeljka. nitko sad nece ulagati dok ne vidi sto bude. ako sve normalno proradi ljudi ce ulagati i bit ce reklama
[Vrh] Go down
http://dejan55ptc.blogspot.hr/
marketinho

marketinho


Broj postova : 60
Join date : 29.04.2015

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 30, 2016 2:37 pm

Ja cekam od 19-og i naravno nema isplate, treba biti lud pa sada ulagati. Mogu oni obecavati ljudima pricat price, ali od ovoga ce se tesko oporaviti.
[Vrh] Go down
inoxzg
DONATORI
DONATORI
inoxzg


Broj postova : 267
Join date : 03.04.2014
Lokacija : Zagreb

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 30, 2016 3:52 pm

Mora im se priznati da su dobru priču izmislili.
[Vrh] Go down
admin
ADMIN
ADMIN
admin


Broj postova : 341
Join date : 30.01.2014
Age : 55
Lokacija : Split

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub sij 30, 2016 4:51 pm

ja dobio jucer isplatu
cekao sam od 18.01
[Vrh] Go down
http://ptczaradainternet.weebly.com/
Sanjaogst

Sanjaogst


Broj postova : 21
Join date : 27.01.2016

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimečet vel 04, 2016 4:01 pm

Meni su blokirali nalog jer je neko koristio moju IP adresu.Sta sad da radim?
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimečet vel 04, 2016 5:38 pm

obično odblokiraju nakon 48 sati, znači čekaj 2 dana
ako tada ne bude OK, onda piši support...
[Vrh] Go down
Sanjaogst

Sanjaogst


Broj postova : 21
Join date : 27.01.2016

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimesub vel 06, 2016 3:57 pm

Odblokirali su mi nalog ali sam razocarana u reklame.5 puta mi se pojavi ona od 0.02 i nijednu nece da prihvati,Add expired.Kao ni one od 0.01.Napustam ih.
[Vrh] Go down
varda42
DONATORI
DONATORI
varda42


Broj postova : 172
Join date : 05.08.2015
Lokacija : Hercegovina Kalifornija

Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitimepon vel 08, 2016 2:12 pm

evo ga, hvale se da su otvorili tu famoznu TM banku u Dubaiju...

link za opširnije: https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1501663180141427&id=100008932770772
[Vrh] Go down
Sponsored content





Trafficmonsoon - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Trafficmonsoon   Trafficmonsoon - Page 8 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Trafficmonsoon
[Vrh] 
Stranica 8 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» trafficmonsoon
» Trafficmonsoon
» Isplata Trafficmonsoon

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
- EX YU PTC FORUM - NAŠ FORUM ZA SVE NAS - :: EXYU PTC FORUM - VAŠ FORUM :: VAŠE PREPORUKE PTC STRANICA-
Forum(o)Bir: